Taisyklės

BRANGŪS KLIENTAI, PERSKAITYKITE!:

Bendros taisyklės:

Užmokėjimas rezervacijos mokesčio Jums rezervuoją šokėją. Rezervacijos mokestis dažniausiai būna 35 procentai nuo užsakymo sumos, tačiau gali kisti priklausomai nuo situacijos. Avansai yra negrąžinami.

Atvykus šokėjui, jį pasitikus ir nuvedus į persirengimo patalpą, paduokite jam užstatą (užstatas būna 33.33 procentų nuo užsakymo sumos), kaip garantą jog nepažeisite šių taisyklių. Po pasirodymo šokėjas Jums grąžins užstatą, jeigu nebūsite pažeidę šių taisyklių. Dėl bendros nuotraukos susitarsite vietoje. Viena bendra nuotrauka – 20 Eur. Pasakykite ar norėsite bendros nuotraukos (-ų). Nuotraukos (-ų) kopiją (-as) atsiųsti į mūsų Jums nurodytą el. paštą.

 1. Nefilmuokite ir nefotografuokite mūsų. Mūsų pasirodymus yra draudžiama filmuoti ir fotografuoti.
 2. Nenuomokite patalpų iki 22val. Nuomokitės patalpas per visą nakti, nes šokėjai turi ne vieną užsakymą tą vakarą ir gali būti taip, kad pas Jus atvažiuos šokėjas vėliau, bet tikrai atvažiuos ir nustebins!
 3. Mergvakario dalyvėms nesikišti ir leisti šokėjui šokti jaunąjai. Pati jaunoji ar jubiliatė veiksmais parodys, kad nenori, jog šokėjas tęstų toliau šokio. Ji pati nuspręs, jums nereikia kištis. Jūs plokite ir palaikykite šokėją, gerą atmosferą, jaunąją ar jubiliatę, are tiesiog savo draugę.
 4. Tik užsakovė bendrauja su šokėju (-ais). Užsakovė turi užtikrinti, kad kitos dalyvės laikytųsi taisyklių ir netrukdytų šokėjų darbo.
 5. Palikite naują butelį vandens ar mineralinio kambaryje, kuriame yra susikabinti kur aprangas ir kuriame šokėjai (-as) persirengs.
 6. Užslinkite užuolaidas arba uždenkite langus, išjunkite šviesą, tam kad suteikti privatumo ir jaukumo. Nešokame prie kitų – pašalinių, nedalyvaujančių žmonių arba tuomet kaina vietoje pasirodymo pakyla. Pašaliniai neturi matyti šokėjų pasirodymo.
 7. Užklijuokite kaimynus perspėjantį lapelį ant laukinių durų, jog dėl sveikinimo garsas pakils virš 45 dB. Perspėkite pastato administratorių (viešbučiai, resortai, spa ir t.t.) jog valandai laiko pakils garsas ir vėliau bus išjungtas.
 8. Pasirūpinkite jog būtų vien moterys. Nešokame prie vyrų, sodybų, kavinių savininkų, barmenų (-ių), padavėjų. Pasirodymas būna skiriamas tik tiems kas užsisakė.
 9. Atvykus šokėjui, sumokėkite užsakymo sumą
 10. Neleiskite Limobus vairuotojui važiuoti. Jis turi būti pastatęs limo bus party autobusą lygioje vietoje, siųstoje google maps nuorodoje, kur atvažiuoti. Jis turi ten atvažiuoti, pasistatyti savo limo bus ir stovėti, kol šokėjas baigs pasirodymą. Važiuojančiuose Limo bus nešokame, nes tai tiesiog labai sudėtinga ir nepatogu.
 11. Išlipkite iš Limobus ir leiskite šokėjui persirengti antra apranga. Šokėjas persirengęs, atsidarys Limobus duris ir pasikvies jus į vidų. Patikrinkite ar Limobuse veikia Bluetooth per telefoną.
 12. Patikrinkite ar party buse yra tamsinti langai ir galimybė užslinkti užuolaidėles, tam kad pašaliniai nematytų šokėjo pasirodymo.
 13. Nuveskite persirengti į  kambarį, kuriame yra kur susikabinti aprangas ir švaru. Mūsų šokėjai šoka tik švariose aplinkose. Pasirūpinkite švara.
 14. Jau baigus šokėjui persirengti pirmąja apranga užriškite jaunajai akis skara. Šokėjas įėjęs, nuims skarą ir pradės pasirodymą. Jau šokėjui baigus persirengti antra apranga užriškite jaunajai akis skara. Šokėjas įėjęs, nuims skarą ir pradės pasirodymą. Ir t.t. su trečiu, ketvirtais šokiais.
 15. Lieskite šokėjus švelniai. Nedaužykite jų per užpakalį ar kitaip. Nebūkite grubios ir neplėšykite jų drabužių.
 16. Leiskite šokėjui pasinaudoti vonia, tualetu
 17. Jeigu tarp jūsų yra nėščia, tai pasirodymo metu rekomenduojame laikytis atstumo, nes mes neprisiimame atsakomybės dėl žalos vaikeliui.
 18. Šokėjo šokio metu nevaikščiokite ir nešokite. Kai šokėjas šoka – sėdėkite ir žiūrėkite pasirodymą.
 19. Neplokite viso pasirodymų metu. Tiesiog šokėjams tas plojimo garsas per galvą eina. Elkitės natūraliai, būkite savimi ir mėgaukitės striptizo šokėju.
 20. Nekvieskite merginų – stabdžių. Merginos, kurios gadina atmosferą, sėdi nepatenkintos.
 21. Kai šokėjas persirenginėja, leiskite muziką iš savo įrenginio.

Bendros rekomendacijos:

 1. Tipinkite šokėją (užkiškite už apatinių arbatos pinigų), taip suteikdamos dar didesnį paskatinimą šokėjui šokti.
 2. Apsirenkite kuo seksualiau. Dėvėkite trumpas laisvas sukneles. Nesidrovėkite ružavos, baltos, geltonos, žalios spalvos ir kitų ryškesnių spalvų. Juk tai mergvakaris. Išdykėliškas mergvakaris. Jaunajai visuomet rekomenduojame dėvėti baltą trumpą laisvą seksualią suknelę, – taip mes gerai ją atskiriame jog ji jaunoji..
 3. Atpalaiduokite drauges, paruoškite jaukią aplinką (uždekite žvakučių uždegti, įpiltkite po 100 gramų šnapso ir sulčių, po kiekvieno šokio dar išgerkite kol šokėjas persirenginės). Kol šokėjas persirenginės, leiskite muziką iš savo įrenginio ir išgerkite.
 4. Atslinkite stalus, kad šokėjas lengvai galėtų prieiti tiek prie jaunosios, jubiliatės ar žmonių kuriems šoka, pasodinkite jaunąją ant kėdės, užriškite akis skara.
 5. Nusiteikite puikiai praleisti laiką :)!

Komentavimo galimybė išjungta.

 • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X