Taisyklės

BRANGŪS KLIENTAI, PERSKAITYKITE!:

Bendros taisyklės:

Atvykus šokėjui, jį pasitikus ir nuvedus į persirengimo patalpą, paduokite jam 30 Eur daugiau, kaip garantą jog nefilmuosite, nefotografuosite šokėjo pasirodymo. Po pasirodymo šokėjas Jums grąžins 30 Eur, jeigu nebūsite filmavę, fotografavę jo pasirodymo. Dėl bendros nuotraukos susitarsite vietoje. Viena bendra nuotrauka – 5 Eur. Nuotraukos (-ų) kopiją (-as) atsiųsti į royalstriptease@gmail.com

 1. Nefilmuokite ir nefotografuokite mūsų. Mūsų pasirodymus yra draudžiama filmuoti ir fotografuoti.
 2. Įpilkite vandens ir palikite kambaryje – vonioje kur šokėjas persirengia
 3. Turėkite purškiamos grietinėlės ir šokėjui persirengus paduokite ją
 4. Jeigu yra galimybė užslinkite užuolaidas arba uždenkite langus, išjunkite šviesą, tam kad suteikti privatumo ir jaukumo. Nešokame prie kitų – pašalinių, nedalyvaujančių žmonių arba tuomet kaina vietoje pasirodymo pakyla.
 5. Užklijuokite kaimynus perspėjantį lapelį ant laukinių durų, jog dėl sveikinimo garsas pakils virš 45 dB. Perspėkite pastato administratorių (viešbučiai, resortai, spa ir t.t.) jog valandai laiko pakils garsas dėl sveikinimo, nes atvažiuos šokėjas.
 6. Pasirūpinkite jog būtų vien moterys. Nešokame prie vyrų, sodybų, kavinių savininkų, barmenų, padavėjų. Pasirodymas būna skiriamas tik tiems kas užsisakė.
 7. Atvykus šokėjui, sumokėkite užsakymo sumą
 8. Neleiskite Limobus vairuotojui važiuoti. Jis turi būti pastatęs limo bus party autobusą lygioje vietoje, siųstoje google maps nuorodoje, kur atvažiuoti. Jis turi ten atvažiuoti, pasistatyti savo limo bus ir stovėti, kol šokėjas baigs pasirodymą. Važiuojančiuose Limo bus nešokame.
 9. Nuveskite persirengti į vonią ar kambarį, kuriame yra kur susikabinti aprangas ir švaru. Mūsų šokėjai šoka tik švariose aplinkose. Pasirūpinkite švara.
 10. Užriškite jaunajai akis skara. Šokėjas įėjęs, nuims skarą ir pradės pasirodymą.
 11. Lieskite šokėjus švelniai. Nebūkite grubios ir neplėšykite jų drabužių.
 12. Gerbkite mūsų šokėjus
 13. Leiskite šokėjui pasinaudoti vonia, tualetu
 14. Nešokame prie nėščių moterų. Nėščios moterys turi laikytis atstumo arba pasirodymo metu turi išeiti ir palikti patalpas, kuriose šokėjas atlieka pasirodymą, nes mes neprisiimame atsakomybės dėl žalos vaikeliui.

Bendros rekomendacijos:

 1. Klientas užsakydamas padengia kelionės, pasirodymo, šokėjo apsistojimo – nakvynės mokestį tame mieste į kurį kviečiama. Jeigu Jūsų užsakymas yra toliau nei 100km nuo Vilniaus kokioje sodyboje, kurioje yra žvyrkelio kelio ruožas – toks užsakymas Jums kainuos brangiau. Visuomet rekomenduojame nuomotis sodybas nutolusias iki 25 km nuo Vilniaus.
 2. Atpalaiduokite drauges, paruoškite jaukią aplinką (uždekite žvakučių uždegti, įpiltkite po 100gramų, po kiekvieno šokio dar išgerkite kol šokėjas persirenginės). Kol šokėjas persirenginės, leiskite muziką iš savo įrenginio ir išgerkite.
 3. Tipinkite šokėją (užkiškite už apatinių arbatos pinigų). Rekomenduojame būti pasikeitus kupiūras po 5 Eur ir jas užkišinėti šokėjui už stringų.
 4. Atslinkite stalus, kad šokėjas lengvai galėtų prieiti tiek prie jaunosios, jubiliatės ar žmonių kuriems šoka, pasodinkite jaunąją ant kėdės, užriškite akis skara.
 5. Nusiteikite puikiai praleisti laiką :)!
 6. Nekvieskite merginų – stabdžių. Merginos, kurios gadina atmosferą, sėdi nepatenkintos.
 7. Šokėjo šokio metu stenkitės nevaikščioti. Kai šokėjas šoka – rekomenduojame Jums sėdėti ir žiūrėti pasirodymą.

Komentavimo galimybė išjungta.


Show Buttons
Hide Buttons
X