Dovana jubiliejaus proga moteriai

Sveiki, gerbiami skaitytojai. Dar viena moteris spėjo mus užsakyti. Tai buvo dovana moteriai 55 gimtadienio proga. Atvažiavome prie nuosavo namo. Mus maloniai pasitiko organizatorė. Ji jau buvo apsirengusi juodai ir išsidažiusi juodais raštais. Atrodė, kaip velniūkštė.

Matosi, kad užsakovė skaitė mūsų straipsnius ir žinojo, kaip reikia pasitikti striptizo šokėjus. Mums įpylė vandens, palydėjo į kambarį, kur buvo patogu susikabinti aprangas. Jubiliatei užrišo akis, mums davė ženklą, mes išėjome ir pradėjome kapitono seksualų šokį.

Jos plojo, klykė. Vyresnės moterys būna labai pasitikinčios savimi ir drąsios. Tokios buvo ir šios moterys. Striptizo šokėjas pakvietė jubiliatę šokiui ir gražiai pašoko. Vėliau ją priglaudė prie pianino, užsikėlė jos koją ir gražiai seksualiai judėjo.

Visos moterys klykė ir cypė. Tai buvo įspūdinga dovana jubiliejaus proga moteriai. Nustebinkite ir jūs savo draugę/žmoną/moterį gimtadienio proga. Jokia materialinė dovana neatpirks gyvo žmogaus šokio ir dėmesio jaunajai. Materialus daiktas tik kaups dulkes ir bus numestas į kampą. O striptizo šokis įsimins visą gyvenimą ir niekada neišblanks iš prisiminimų.

Pagarbiai, RoyalStriptease

UŽSISAKYKITE IR JŪS:

https://royalstriptease.com/kontaktai/

dovana draugei 30 gimtadienio proga dovana geriausiai draugei Dovana jubiliejaus proga moteriai vyriskas striptizas kaune

 

 

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X