Dovana vadovei vyriškas striptizas į ofisą

Į Royalstriptease.com paskambino mergina, kuri teiravosi ar galėtume nustebinti įmonės kurioje ji dirba direktorę jos gimtadienio proga. Mergina nori, jog apie tai nesužinotų vadovė, bus staigmena.  Su užsakove suderinome užsakymo detales.

Į užsakymą vykome su Royalstriptease.com fotografu. Važiavome į Vilnių. Nuvykus nurodytu adresu mus mandagiai pasitiko staigmeną vadovei užsakiusi mergina ir nuvedė į persirengimo patalpas. Pasiūlė išgerti vandens, teiravosi kiek laiko skirsime persirengimui.

Mūsų striptizo šokėjas rašo:

Išvykome su fotografu į striptizo užsakymą. Tai buvo šalta žiemos diena. Medžiai buvo apšerkšniję sniegu, o už lango spaudė šaltukas. Buvo likę pora dienų prieš naujuosius metus. Žiemos sezono metu mūsų užsakymai būna brangesni.

Į šį užsakymą vežėmės savo garso magnetolą, nes užsakovė pasakė, jog savo neturės. Atvykus į nurodytą vietą pamatėme  įsikūrusią įmonę. Prie įvažiavimo mūsų laukė užsakovė su raudonu Chrysler`iu. Važiavome už jos ir pastatėme mašinas visiškai kitoje pusėje nei vadovės kabineto langai.

Tyliai nusinešėme aprangas ir įrangą į persirengimo patalpas. Persirengiau Policininko uniforma, rankose laikiau antrankius ir bananą. Vadybininkas pajungė aparatūrą ir pasakė, jog galiu pradėti šokį. Įėjau į vadovės kabinetą ir priėjęs pasakiau:

–          „Įmonės vadove, prašome atsistoti. Gavome iškvietimą, jog jūsų stalčiuje buvo rasta dildė. Jūs esate suimama“ – nusivedžiau prie kėdės ir  pasodinęs prirakinau antrankiais. Jūs neįsivaizduojate, kaip visi klykė iš nuostabos, kai pamatė kas čia darosi.

Raktelius iškėlęs palei veidą erzinau vadovę, jog rakteliai pas mane, o ji patekusi į neįprastą padėtį. Buvo nustebusi, suprato, kad tai vyriškas striptizas, šypsojosi. Pradėjau seksualiai atsisegti policininko marškinius. Kepurę uždėjau vadovei ant galvos. Personalas plojo ir juokėsi. Buvo labai linksma.

Kai likau su apatiniais, atrakinau vadovę ir pakviečiau šokiui. Pasisukome salsos ritmu. Baigęs šokį pabučiavau jai į žandą ir įteikiau geltonų rožių puokštę. Vadovė buvo nerealiai laiminga ir susižavėjusi pasirodymu. Personalas spindėjo iš džiaugsmo, jog dovana vadovei puikiai pavyko.

Susisiekite: https://royalstriptease.com/kontaktai/

ka padovanoti vadovei gimtadienio proga1 kaip išrinkti tinkamą dovaną direktorei 1 verslo dovanos vadovams striptizas dovanos moterims gimtadienio proga striptizas dovanos moterims striptizo šokėjai
Susisiekite: https://royalstriptease.com/kontaktai/

Straipsniai, Striptizas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X