Dovana žmonai jubiliejaus proga – striptizo šokėjas

Šį kartą vyras padovanojo žmonai jubiliejaus progą – striptizo šokėją. Paskambino ir užsisakė RoyalStriptease striptizo paslaugas:

– „Sveiki, kovo mėnesį grįžtu iš komandiruotės. Noriu nustebinti savo žmoną neeiline staigmena. Papasakokite kaip jūs čia rengiate tuos striptizus ir kaip viskas vyksta?”

– „Sveiki, atvažiuoja šokėjas ir vadybininkas. Vadybininkas pasodina jūsų damą ant kėdės, užriša jai akis, sutikrina muzika. Tuo metu šokėjas persirengia striptizo kostiumą ir laukia kol gaus ženklą iš vadybininko eiti šokti. Mūsų šokiai yra ilgesni, lyginant su kitų. Mūsų šokiai trunka 10 minučių.” – po aiškaus pokalbio, pilnai išsiaiškinome ko nori vyras ir ką mes galime pasiūlyti. Vyras užsisakė mūsų paslaugas.

Sėdam su vadybininku į automobilį ir išvažiuojame. Groja štai šita daina, o mes jau riedam gerom nuotaikom sušokti karštą, gerą, vyrišką striptizą.

Atvažiuojame. Priešais akis atsiveria kavinė. Joje linksminasi žmonės ir švenčia užsakovo žmonos gimtadienį. Mus labai maloniai pasitinka kavinės savininkė ir palydi į persirengimo kambarį. Nustenbu – čia padaryta vietos pernakvoti. Gali laisvai apsistoti. Pasirodo pas ją atvažiuoja ir lenkų ir rusų.

Kambariai – puikūs miegamieji. Čia kavinė – viešbutis viename. Kas gali būti dar geriau? Rengiuosi ir jau nekantrauju kada išeisiu sušokti aistringą striptizą. Vadybininkas mane sužiūriu, prisega antrankius.

royalstriptease striptizo sokejai

Užsidėjau kerzus, pasiėmiau bananą, rakčiukus nuo antrankių ir vadybininkas mane palydėjo. Lipant laiptais žemyn išlindo labai graži mergina apsivilkusi raudoną suknelę. Ji taip šypsojosi ir matėsi, jog ji labai laukė ir nekantravo, kada atvažiuos striptizo šokėjas. Vadybininkas pasakė, palauk čia.

Ir štai išgirdau savo muziką ir aš jau išėjau padaryti nerealų striptizo pasirodymą. Antrankiais surakinau užsakovo žmoną ir pradėjau prisilaikydamas atstumo šokti.

dovana zmonai jubiliejaus proga vyru striptizas

 

Šoku ir žiūriu kaip mane fotografuoja/filmuoja gražios merginos šiame vakarėlyje. Į mano kūną dar daugiau pribėga testosterono ir aš sukuosi šokių aikštelėje savo ritme. Matau, kad užsakovo žmona juokiasi. Jai tai netikėta staigmena.

стриптиз танцовщицы в Каунасе

Viena po kitos eina mėgstama mano daina, o aš po truputį nusimetu vieną, kitą rūbą. Kai plėšiau staigiai savo kelnes, niekas nesitikėjo kad taip greitai ir lengvai aš jas nutrauksiu nuo savęs. Likau po ružavom trumpikėm.

стриптиз танцовщицы в Каунасе 2

Dar kai kas slėpėsi po ružavomis trumpikėmis, bet čia nuotraukos nekelsiu. Šis šokis suteikė visiems puikios nuotaikos. Manau, jog tai viena geriausių tai moteriai dovanų per visą jos gyvenimą. Kai baigiau šokti visi plojo ir dėkojo. Su vadybininku išvažiavom laimingi.

dovana moteriai gimtadienio progra vyrų striptizas

Pagarbiai, RoyalStriptease šokejas

Susisiekite https://royalstriptease.com/kontaktai/

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X