Ką dovanoti žmonai gimtadienio proga

Kaip nustebinti savo žmoną jos gimtadienio proga? O jeigu dar tai jubiliejus? Ir jeigu bus daug svečių gimtadienyje ir nesinori padovanoti kažkokios įprastos, ne originalios dovanos? Ką padovanoti tokio, jog žmonai šis gimtadienis dar ilgai išliktų širdyje?

Šią dovaną rekomenduojame tiems, kurių santykiai yra laisvesni, nesuvaržyti. Jeigu vyras padovanoja savo žmonai striptizo šokėją, jis pasižymi aukštu pasitikėjimu savimi, nes ne kiekvienas vyras sugebėtų sukontroliuoti pavydą, kai kitas pasportavęs, gražus, įdegęs vyras šoka jo žmonai.

Galbūt tie vyrai, kurie sugeba savo žmonoms užsakyti tokią staigmeną ne atrodo, kaip atletai, paruošti lipti į sceną ir rodyti raumenyną, bet turi gražius, laimingus, sveikus santykius su savo žmona, yra daug pasiekę ir gerbiami. Yra tokių vyrų, kurie ryžtasi užsakyti šią staigmeną savo žmonoms.

Taip atsitiko praeitą šeštadienį, kai gavome skambutį nuo vieno vyro. Jis telefonu pasakė:

  • Tiesiog nesugalvoju ką padovanoti tokio, kas priblokštų savo žmoną. Esu padovanojęs visko, masažus, kelionės, SPA, automobilį, kvepalus ir visą kitą įprastą atributiką, tačiau mano manymu žmogaus dovana žmogui visuomet bus n kartų geriau nei bet koks daiktas. Norėčiau savo žmonai užsakyti gyvą striptizo šokėjo šokį.“

Mums labai įstrigo šie vyro paminėti žodžiai, jog jokie dovanoti daiktai neprilygs gyvam žmogaus pasirodymui, dėmesiui žmonai.

Mūsų striptizo šokėjas dalinasi patirtimi:

Sveiki visi, šį kartą užsakymas sušokti striptizą sodyboje, kurioje bus ir vyrų ir moterų. Asmeniškai ne per labiausiai mėgstu šiuos užsakymus, todėl stengiamės atvykti į tokius užsakymus kuo anksčiau, kol dar nebūtų žmonės labai apsvaigę nuo gėrimų. Būna visokiausių žmonių ir ne visiems patinka vyro striptizas.

Jau 23 valanda vakare buvau sodyboje esančioje netoli Vilniaus. Sodyba buvo įsikūrusi šalia tvenkinio. Įvažiavau pro gražią, gėlėmis papuoštą arką. Matėsi didžiulis namas, apačioje palipus buvo tvenkinys. Visur buvo gražiai apšviesta. Mane pasitiko pora, vyras ir moteris, kurie buvo draugai to vyro ir jo žmonos.

Persirengiau šalia esančiame namelyje.

Pirmasis šokis žmonai, gimtadienio jubiliejaus proga – kareivis

 

Pirmąjį šokį padariau kareivį. Jie užrišo žmonai akis, pasodino ant kėdės. Renginio vedėjas paleido mano muziką ir aš jau žygiavau duodamas pagarbą. Prie stalo sėdėjo poros. Iš veidų mačiau, jog moterims labai patinka kas vyksta, na o vyrai vieni priėmė tai, kaip kokį „prikolą“, o kiti perkreiptu veidu žiūrėjo.

Šokau prisilaikydamas atstumo nuo žmonos. Pakviečiau ją šokiui. Būtent čia sodyboje puikiai tinka šokis salsos, bačiatos ritmais. Vėliau pasodinau ant kėdės ir gražiai sušokau striptizą.

Sekantį šokį žmonai, gimtadienio jubiliejaus proga padariau – policininką

 

Įėjau labai rimtu veidu, grojant vienai vokiškai dainai. Mačiau, kad tai labai patinka publikai. Jie smalsiai žiūrėjo, o gi ką tas rimtas, rūstus policininkas darys. Policininko bananu pavedžiojau aplink jos kūną. Kai vis prie vyro žmonos prisiliesdavau, visi labai ošti pradėdavo. Iš gerosios pusės.

Pakviečiau vyro žmoną šokiui ir pašokau salsos ritmais. Buvo nuostabu. Ji vilkėjo gražią juodą suknelę, kuri labai gražiai atrodė, kai ją sukau. Vėlgi striptizą sušokau nevulgariai, prisilaikydamas atstumo ir jokių problemų neiškilo.

Man patiko ši publika, nes buvo supratinga ir jaunatviškų pažiūrių. Ačiū

Pagarbiai, RoyalStriptease striptizo šokėjas

Originali dovana žmonai striptizo šokėjas striptizo sokejas gimtadieniui dovana zmonai dovana jubiliejaus proga striptizas originali dovana zmonai kaip nustebinti mergina gimtadienio proga kaip nustebinti gimtadienio proga svecius ka dovanoti zmonai gimtadienio proga striptizas gimtadienio proga striptizas gimtadieniui originalios dovanos gimtadienio proga vyriskas striptizas striptizo sokejas gimtadieniui

  • Kuriame mieste, kelintą dieną ir valandą reikalingas šokėjas? (mums reikia pažiūrėti ar mes neužimti tą dieną ir valandą)
  • Tikslus adresas į kurį reikės atvykti? (reikia paskaičiuoti kelionės išlaidas)
  • Kiek žmonių stebės striptizą?
  • Kiek norite šokių? Dviejų? Trijų? Keturių? Šokis trunka 10 minučių.

Susisiekite https://royalstriptease.com/kontaktai/

 

Raktiniai žodžiai:
dovana jubiliejaus proga, originali dovana zmonai, kaip nustebinti gimtadienio proga svecius, kaip nustebinti mergina, ka dovanoti zmonai gimtadienio proga, striptizas gimtadienio proga, striptizas gimtadieniui, originalios dovanos gimtadienio proga, vyriskas striptizas, striptizo sokejas gimtadieniui

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X