Kaip nustebinti draugę gimtadienio proga

RoyalStriptease.com puslapyje mergina užpildė formą, kur nurodė, jog jos draugė grįžta iš Anglijos ir ji norėtų nustebinti ją jos gimtadienio dienos proga. Ji išnuomavo joms viešbutį ir nori užsakyti striptizo šokėją, kuris atvyks policininko apranga ir pasakys, jog neva nedėvi kaukių nuo koronos, garsiai leidžia muziką ir už tai surašys protokolą. Lieps atsistoti, telefone pradės surašyti protokolą ir pasakys, jog draugė gimtadienio proga yra nubaudžiama striptizo šokiu.

Nuo striptizo šokėjo

Sveiki, gavau užsakymą, kuriame bus tik dvi merginos, nes draugė užsako savo draugei pargrįžusiai iš Anglijos vyrišką striptizą.  Man nuvažiavus sutartu laiku į sutartą vietą mane pasitiko mergina. Mes tyliai nuėjome į vonią, kur aš persirengiau. Tuo metu jos draugė buvo išėjusi iš viešbučio kambario. Kai ji grįžo, aš pabeldžiau į duris, pasakiau, jog policija ir užėjau. Jos veide atsirado nuostaba ir šypsena. Ji suprato, kad jos draugė jai užsakė striptizo šokėją.

Taigi išrašiau jai protokolą ir pradėjau savo pasirodymą. Muziką pasileidau iš aktyvios kolonėlės, kurią turėjau kartu su savimi. Apieškojau ar neturi narkotikų ir kitų draudžiamų medžiagų ir pradėjau karšto aistringo policininko pasirodymą.

Draugė buvo labai nustebinta jos gimtadienio proga. Ji man vis dėkojo ir dėkojo po pasirodymo. Man už stringų užkišinėjo svarų :-). Pasijutau, jog šoku Londone 😀

Nuo RoyalStriptease

Jeigu Jūs norite nustebinti savo draugę jos gimtadienio proga ir ieškote jai staigmenos – tai užsakytas vyras šokėjas yra puiki, ilgai išliekama atmintyje dovana. Ji taip pat siejama su labai geromis ir jaudinančiomis emocijomis. Taip pat ši dovana nekaupia dulkių. Tai nėra daiktas, kurį nupirkus – padovanojus ir vėliau draugei pastačius namuose kauptų dulkes ir nebūtų davęs tokių stiprių įsimenančių, gerų, jaudinančių emocijų.

Pagarbiai,

Royalstriptease.com

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X