Kaip nustebinti drauges

originalios dovanosMums paskambino moteris, kuri teiravosi ar galėtumėte nustebinti mano drauges pirtyje. Telefonu užsakovė pažymėjo, jog striptizo šokėjas jau turi atvažiuoti su kareivio apranga ir įeiti su grojančia muzika. Pasak jos, draugės apie vyrišką striptizą nežinos. Tai turi būti staigmena, kuri nustebintų moterišką kompaniją.

Užsakovė pabrėžė, jog jeigu šokėjas eis persirengti, jį pastebės vakaro dalyvės ir tai nebetaps staigmena.

Mes paaiškinome, jog atvažiuosime jau pasiruošę kareivio apranga, privažiavę prie išnuomoto privataus namo su pirtimi paskambinsime. Mus pasitiks užsakovė. Ši draugėms praneš, jog atvažiavo jos vyras ir atvežė muzikinį diską. Tuomet šokėjas išlips iš mašinos ir su grojančia muzika įeis ir nustebins užsakovės drauges. Šis planas puikiai tiko šios staigmenos kaltininkei.

Sutartu laiku 22:00 atvykome į vieną Vilniaus privačių namų. Moterys buvo jį išsinuomavusios vakarui. Mūsų striptizo šokėjas išlipo, vadybininkas paleido muziką ir pradėjome šokti. Moterys buvo lengvame šoke, nes visiškai to nesitikėjo. Jos klykė, šaukė ir plojo iš nuostabos ir malonumo žiūrint kaip kareivis seksualiai nusirenginėja.

Antrąjį šokį atlikome policininko apranga. Striptizo šokėjas nusivedė keletą nekaltų moterų į pirtį ir jas ten apieškojo. Vakaro pabaigoje išgirdome iš užsakovės žodžius:

– „Tai buvo geriausia dovana, kokią esu dovanojus draugėms per visą savo gyvenimą. Ačiū Jums. Buvo nepakartojamas vakaras“.

SUSISIEKITE: https://royalstriptease.com/kontaktai/

ka padovanoti draugei dovanu idėjos siurprizas draugei gimtadienio proga

SUSISIEKITE: https://royalstriptease.com/kontaktai/

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X