Kaip nustebinti geriausią draugę gimtadienio proga?

Vykdamas į striptizo užsakymus matau, jog merginos šios paslapties daug kam neišduoda ir nesidalina. Vienos jų yra sugalvojusios, sakyčiau geriausią savo draugei nustebinimą – vyro striptizą. Kaip viskas vyksta?

Policininkas atvyksta į namus ir sušoka karštą striptizą

ka padovanoti draugei gimtadienio progaDažnai man vykstant į striptizo iškvietimus, merginos liepia atvažiuoti su pilna policininko apranga (kerzai, kelnės, marškiniai, liemėne ar tai striukė, antrankiai, bananas, kepurė ir t.t.), atvykti pas jas į butą, paskambinti į duris. Tada jų geriausia draugė, kuriai būna nupirkta staigmena, ateina atidaryti durų. Aš išsitraukdamas parodau policininko ženklelį ir už garsiai leistą muziką nakties metu įeinu į jos butą.

Apsuku ją prie sienos ir surakinu antrankiais, kaltindamas, jog namo valdžia nusprendė tave pasodinti į kalėjimą. Viskas žinoma daroma humoro forma. Draugės dažniausiai tuo momentu tyli, sukurdamos įtampą.

Tada surankintą merginą, jog gimtadienio dieną, aš ją vedu į kitą kambarį, kuriame merginos būna paruošusios muziką ir man įjungia mano striptizo dainas. Ir aš ją pasodindamas ant kėdės pradedu šokti striptizą.

Užgesinu kambaryje šviesą. Visos merginos šūkteli: „uuuuuuuuu”. Pradedu pasitikinčiai savimi šokti. Iškeliu bananą horizontaliai į viršų, atsukdamas jai užpakalį, aš jį raitau į šonus, o ją tai jaudina, nes ji žino, jog tuoj pat pamatys policininko įdegusį užapakaliuką.

Lėtai atsistoju šoku, prasegu marškinius, leidžiu jai patempti už policininko kaklaraiščio. Prieinu prie jos, paimu jos rankas ir vedu pro savo krūtinę, presą į apačią. Bet jo jai dar neleidžiu liesti.

Priartėju prie jos, apsižergiu ją, ir švelniaia pabučiuoju jos kaklą. Jaučiu kaip jos krūtinė prisipildo kraujo ir ji vis giliau ir giliau įkvepia. Taip aš šoku iki pat galo, kai jau jį dengia tik policininko kepurė.

kaip nustebinti drauge gimtadienio proga  2Sekantis šokis būna kareivio striptizas

Sekantis šokis būna pasirinktinai. Pastebėjau, kad merginos dievina kareivio striptizą. Nors man pačiam patinka tiek ir gangsterio tiek ir daktaro šokti. Grojant kareiviškui maršui aš įžygiuoju pas jas į kambarį. Ir vėl jos šaukia: „oooooooo”. Labai smagu, kai merginos šaukia ir kai ragina savo draugę nesidrovėti.

Užsakykite ir jūs savo draugei vyrišką striptizą gimtadienio progra

Susisiekite – https://royalstriptease.com/

Raktiniai žodžiai:

kaip nustebinti drauge gimtadienio progra, dovana jubiliejaus progra, siurprizas merginai, ka padovanoti draugei gimtadienio proga, dovanos merginai

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X