Kaip nustebinti merginą gimtadienio proga

Sulaukėme skambučio: „Sveiki, norėčiau užsakyti policininko striptizą savo draugei jos gimtadienio proga. Mūsų bus apie 10 merginų, mes švęsime gimtadienį viešbutyje. Norėčiau jog policininkas ateitų ir išsivestų ją į viešbučio kambarį. Raktą duosiu. Ar įmanoma būtų taip nustebinti draugę jos gimtadienio proga vyrišku striptizu?”

Aptarėme su užsakove visas detales ir nusprendėme įgyvendinti jų svajonę. Pavadintume tai – unikalus būdas nustebinti draugę gimtadienio proga. Užsirašėme užsakymą ir atsisveikinome.

Atėjo ta diena. Nuvykome prie viešbučio. Apačioje merginos atseit atsiprašusios parūkyti jau laukė mūsų. Užsakovė mus nuvedė prie kambario ir parodė, kur turėtų būti atliktas striptizo pasirodymas. Padavė kortelę nuo viešbučio durų ir iškeliavo į viršų ale atseit buvusios parūkyti.

Įsijungiau savo nešiojamą muzikos kolonėlę. Rankoje laukiau policininko prožektorių, telefoną. Už diržo buvo užkištas policininko bananas. Dėvėjau kepurę, akinius. Pažiūrėjau į veidrodį ir supratau, jog efektas bus tikrai geras. Tai unikali dovana merginai gimtadienio proga.

Užkilau į viešbučio restoraną. Vaizdas buvo pasakiškas pro langus. Matėsi visa Vilniaus panorama. Įėjau ir visi žmonės žiūri į mane. Rankose groja kolonėlė ir štai šita muzika.

Priėjau prie merginų stalelio ir paėmiau „nusikaltėlę”. Visos pradėjo ploti ir klykti. O aplinkui sėdintys žmonės pavydėjo merginoms linksmumo, atsipalaidavimo ir originalumo. Kas gi nenorėtų taip būti nustebintas gimtadienio proga?

Išsivedžiau ją ir liepiau užsimerkti. Netrukus leidomės liftu į viešbučio kambarį. Ji vis dar buvo užsimerkusi. Greitai atsidūrė ant king size viešbučio lovos, kur prasidėjo karštas policininko šou.

Merginos taip pat įėjo. Apstojo aplinkui ir visos žiūrėjo kaip įdegęs aukštas policininkas bananu plekšnoja jubiliatei per užpakalį. Pradėjau segtis marškinius. Pro akinius žiūrėjau į jos akis ir mačiau kaip jai tai visa patinka ir kokia ji laiminga, kad ją myli taip draugės ir sugalvojo taip nustebinti gimtadienio proga.

Nuoga krūtine ir pilvo presu pradėjau trintis aplink ją gulinčią lovoj. Merginos šaukė, linksminosi. Atmosfera vis kaito kaito.

gimtadienio-dovana-merginai-policininko-striptizas
geriausia-dovana-draugei-vyriskas-striptizas

striptizas-merginai-gimtadienio-proga

unikali-dovana-merginai-vyriskas-striptizas
vyriskas-striptizas-merginai-gimtadienio-proga

Pagarbiai, RoyalStriptease

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X