Kaip surengti gerą mergvakarį

Kaip nustebinti jaunąją ir surengti gerą mergvakarį? Kone kiekvienai merginai, organizuojančiai mergvakarį, tai yra galvos skausmas. Siūlome paskaityti šį straipsnį, kaip vienos merginos visam gyvenimui jaunajai įrėžė į širdį neišdildomą, kupiną juoko prisiminimą.

Visų pirma, kaip mes supratome vėliau iš padarytų nuotraukų, jos išsirinko puikų namą ir jį gražiai papuošė kabančiais lyg iš popieriaus baltais ir oranžiniais kamuoliais. Namas buvo jaukus tuo, jog buvo per du aukštus, apačioje gulėjo ilgaus plauko kilimas, ant kurio stūksojo dvi gražios sofos.

Merginos visos buvo skoningai pasipuošusios. Į plaukus buvo įverti įvairiaspalviais kaspinai, gėlės. Apsirengusios buvo juodas sukneles, kas jas darė seksualias. Na o jaunoji iš visų išsiskyrė apsirengusi balta suknelę.

Svarbiausia, jog jos nė trupučiu nebuvo užsiminusios apie striptizo šokėją. Kai mes atvažiavome prie namo, pamatėme jog su jaunąją yra mūsų organizatorė. Paslapčiukais paskambinome ir pasakėme kurioje mašinoje sėdime. Mergvakario organizatorė pasakė mums palaukti truputį. Svarbiausia visa tai buvo daroma paslapčia.

Dovana mergvakariui – Mediko striptizas

striptizo sokejas druskininkai striptizo sokejas kaune striptizo sokejas alytuje striptizo sokejas klaipeda striptizo sokejai palangoje striptizo sokejas taurageje striptizo sokejas ukmergeje striptizo sokejas siauliai striptizo sokejas marijampoleje striptizo sokejas utena vyru striptizo klubas  striptizo sokejas mergvakariui kaina striptizo pamoka mergvakariui

Tada jos jaunąją nuvedė į kambarį ir liepė piešti piešinius, kol mane striptizo šokėją įsileido, nuvedė į persirengimo kambarį. Aš jau rengiausi mediko aprangą, o jos jaunajai liepė atsisėsti ant kėdės. Užrišo jai skarą ant akių.

Aš tada nusileidau laiptais į apačią. Jaunoji sėdėjo gražiai ant kėdės, o aš prieidamas atrišau jai skarą. Ji taip plačiai pradėjo šypsotis, kai pamatė daktarą.

Paklausiau jos pulsą ir nustačiau, kad yra „sveikatos sutrikimų“. Na ką, metas atstatyti panelei sveikatą. Pradėjai užtikrintais judesiai vesti rankas, sukau užpakalį, kurį dengė baltos kelnės ir viliojau ją žvilgsniu. Nors ji mano akis vargu ar matė per akinius.

Pradėjau šokti, pakviečiau jaunąja šokti, pašokau salsos, bačiatos ritmais, tada pakėliau ją į viršų ir atsargiai sukau, kadangi buvo pilna gražių kabančių ornamentų. Visos merginos nesitikėjo, kad kelsiu jaunąją į viršų. Šokti man labai patinka, o ypatingai šokyje vesti ir valdyti gražią moterį. Visos plojo, dažnai net skatindavo jaunąja paplekšnoti man per užpakalį.

Pasodinau ją ant kėdės ir pradėjau seksualiai nusirenginėti. Buvo karštą ir mano kūno tekėjo prakaitas. Paėmiau jaunosios ranką, pažiūrėjau į dalyves. Jos žinoma norėjo, kad kuo greičiau jaunosios ranka atsidurtų man ant krūtinės. Tai mačiau iš jų žvilgsnio, o jos mano akių per akinius deja nematė.

Kai lėtai uždėjau ranką, jos visos pradėjo klykti. Šokau ir iš priekio ir iš galo ir iš šono į jaunają. Kartais ją paliesdavo, kartais jos ranka slysdavo mano kūnu, tačiau ten tos vietos niekada nepasiekdavo. Įtampa vis stiprėjo. Priėjau prie tokių stipriai besireiškiančių panelių, atsisėdau kampe, tarp sofų, ir prieš jaunąją užsidėjau jų abejų rankas sau ant šlaunies. O jau kokios reakcijos visų buvo, kai tų merginų rankos slydo aukštyn šlaunų, vis artėjo prie jo, bet taip ir jo nepasiekė.

Kai atsegiau mediko baltas kelnes ir pasirodė raudoni apatiniai, jų žvilgsniai dar labiau sustiprėjo. Prakaituotą pilvo apačią, liemenį, užpakalį aš kraipiau palei jų akis, o jos į galvas prisileido visokiausių minčių, kurių net nenorėčiau žinoti. Nors gal ir būtų visai įdomu. Čia ir užbaigsiu pasakojimą apie Mediko striptizą. Na o dabar metas sužinoti, koks gi buvo tas antras šokis?

striptizo sokejas mergvakariui kaina2 striptizas moterims striptizo sokejas vilniuje, striptizo sokejas druskininkai, striptizo sokejas kaune, striptizo sokejas alytuje, striptizo sokejas klaipeda, striptizo sokejai palangoje, striptizo sokejas taurageje, striptizo sokejas ukmergeje, striptizo sokejas siauliai, striptizo sokejas marijampoleje, striptizo sokejas utena, vyru striptizo klubas, striptizo sokejas mergvakariui, striptizo sokejas, mergvakariui kaina, striptizo pamoka mergvakariui, striptizas moterims, vyru striptizas mergvakariui, gelbetoju sou striptizas, vyriskas, striptizas, striptizas i namus, striptizo sokejas i namus, sokiu pamoka mergvakariui, striptizo pamoka mergvakariui gelbetoju sou striptizas vyriskas striptizas striptizas i namus striptizo sokejas i namus sokiu pamoka mergvakariui striptizo pamoka mergvakariui2 striptizo sokejas druskininkuose striptizo sokejas kaunas striptizo sokejas alytus striptizo sokejas klaipedoje striptizo sokejas palangoje striptizo sokejas taurage striptizo sokejas ukmerge striptizo sokejas marijampole striptizo sokejas siauliuose striptizo sokejas utenoje

Dovana mergvakariui – Kareivio striptizas

striptizo sokejas mergvakariui Klaipėdoje sokiu pamoka ir striptizas mergvakariui

Nužygiavau grojant kareiviškam maršui laiptais į apačią. Joms labai patiko ši apranga. Kareivis turėjo vyriškus tikrus kareiviškus batus. Manau jie ir kareiviška beretė su kelnėmis darė joms gerą įspūdį. Na o kai grojo ispaniška pietietiška muzika, šokantis kareivis joms buvo skanus saldainis.

Prisimenu tą momentą, kai nusiėmęs diržą, šį vedžiau palei jaunosios krūtinę. Kai pakėliau akis ir pažiūrėjau į sėdinčias žiūroves, mačiau iš jų veido, kad jos įsivaizduoja kokius pojūčius patiria jaunoji. Tuomet dar laikydamas kareiviškas kelnes, pridengiau jį, stringus nuslinkau į apačią ir jos ranką šalia vedžiau. Dalyvės turbūt įsivaizdavo, kad jaunoji netyčiom jau jį ir liečia, bet, to nebuvo. Galbūt kažkuri per lango atspindį ir matė, kas iš tikrų vyko.

Kai baigiau striptizą, merginos labai plojo ir norėjo dar. Užkilęs laiptais į viršų, persirengiau paprasta apranga ir išeidamas pateikiau dar vieną nelauktą staigmeną. Tačiau apie ją čia deja, mieli skaitytojai, negaliu pasakoti.

 

pašokdinimas merginų mergvakaryje striptizo šokėjas vakarėliui šokių pamoka ir striptizas mergvakario proga sokiu pamoka mergvakariui 3 striptizas gimtadienio proga striptizas vakareliui vyriškas striptizas Klaipėda Mergvakariui dovana striptizas originalios dovanos gimtadienio proga striptizo šokėjas dovana jubiliejaus proga striptizas dovanos mergvakario proga striptizo šokėjas IMG_5529 unikali dovana draugei vyro striptizas striptizo sokejas i namus 7 striptizas moterims 2 originali dovana zmonai ka padovanoti draugei 18 gimtadienio proga dovana zmonai vestuviu proga striptizo sokejas klaipeda 4 striptizo sokejas i namus Jurbarke striptizo sokejas i namus Taurageje striptizas i namus Kaune Striptizas i namus Sakiai striptizo šokėjas Sakiuose striptizas moterims 1 gelbetoju sou striptizo sokejai vyriskas striptizas gimtadieniui originalios dovanos gimtadienio proga striptizas dovanos mergvakario proga 1 dovana jubiliejaus proga vyriskas striptizas unikali dovana draugei striptizo sokejas dovana draugei gimtadienio proga striptizas originali dovana zmonai sokiu mokytojas dovana zmonai vestuviu proga pasokdinimas dovana zmonai vestuviu proga sokiu mokytojas dovana zmonai vestuviu proga sokejas dovana zmonai vestuviu proga profesionalus sokejas sokiu mokytojas mergvakariui kaip nustebinti gimtadienio proga svecius pasokdinimas ir striptizas sokejas mergvakariui sokejas mergvakariui2 kaip nustebinti gimtadienio proga svecius kaip nustebinti mergina striptizo sokejas sokiu mokytojas gimtadieniui Sumuojant viską, šis mergvakaris man patiko labai dėl vietos, kurioje šokau, jaunosios, malonios, atsakingos organizatorės ir gražių besišypsančių seksualių dalyvių. Jaunoji tikrai buvo simpatiška o ir dalyvės taip pat gražios. Patiko tai jog turėjau didelį persirengimo kambarį, pasikabinti aprangoms kabyklą spintoje, jaukią, nuostabiai papuoštą vietą, kurioje manau tikrai kiekvienas striptizo šokėjas norėtų sušokti. Ačiū.

Pagarbiai, RoyalStriptease striptizo šokėjas

Raktažodžiai:

Kaip surengti puikų mergvakarį, kaip surengti gera mergvakari, dovana mergvakariui, unikali dovana draugei, dovana jubiliejaus proga, striptizas vakareliui, striptizas gimtadieniui, striptizas gimtadienio proga, striptizo sokejas mergvakariui, striptizo sokejas utena, striptizo sokejas ukmergeje, striptizo sokejas druskininkai, gelbetoju sou striptizas,

Ir jūs norite užsisakyti striptizo šokėją mergvakariui/gimtadieniui/vakarėliui?

  1. Kuriame mieste, kelintą dieną ir valandą reikalingas šokėjas? (mums reikia pažiūrėti ar mes neužimti tą dieną ir valandą)
  2. Tikslus adresas į kurį reikės atvykti? (reikia paskaičiuoti kelionės išlaidas)
  3. Kiek žmonių stebės striptizą?
  4. Kiek norite šokių? Dviejų? Trijų? Keturių? Šokis trunka 10 minučių.

Susisiekite https://royalstriptease.com/kontaktai/

 

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X