Katlerio atidarymas įnešimas kebabo ir netikėtas striptizas

„-Sveiki, mes norėtumėme jog Jūsų šokėjas atvyktų pas mus į Katlerio kebabinės-restorano-baro atidarymą į Vilniaus g. 29 Vilnius. Norėtume jog jis būtų classy stiliaus: balti marškiniai, kelnės, kaklaraištis. Nu žodžiu klasiškai. Reikės kad jis su merginomis įneštų tą pirmąjį precizišką didelį, įdėtą į dėžę aptvertą stiklu kebabą ir nuneštų Mantui Katleriui. Tuomet pastovėtų šalia jo kol jis kalba sakys. Visiems atrodys kad čia tiesiog šokėjo stiliaus apsauginis. Bet niekas neįtars kad tau bus karštas erotinis gundantis aistringas striptizas”

Taigi suderinome visas detales ir išsiuntėme savo šokėją.

Nuo šokėjaus.

Nuo tos sekundės kai man pasakė apie šį užsakymą, galva pasidalino į dvi dalis: pirma dalis sakė nevažiuok jokiu būdu. Ar įsivaizduoji kiek ten visokiausių Lietuvos žvaigždžių bus. Ir jie visi į tave žiūrės kaip tu šoksi striptizą. Dar bus daug fotoaparatų kurie fotogrofuos tave. Ar tu tam pasiruošęs? Kita galvos pusė sakė jog važiuok, pirmyn, geras iššūkis. Be to man asmeniškai patinka klausytis Manto Katlerio pokštų. Ir kadangi tai restoranas-kebabinė Manto Katlerio vardu tai bet kokia nuodėmė ar trūkumas bus atleista. Sutikau ir nusprendžiau važiuosiu. Taigi priėmiau užsakymą ir sutikau.

Kebabinė-restoranas-baras stovi įspūdingoje Vilniaus g. 29 vietoje. Viskas profesionalu ir solidu. Mane pasitiko užsakovas. Nuvedė į virtuvę, paaiškino detales. Po 20 minučių aš jau sukausi šokių aikštelėje. Visi buvo sustoję ratu. Buvo daugybę žinomų Lietuvos žmonių. Kebabinė-restoranas-baras buvo pilnutėlis žmonių. Nors tą dieną buvo įleidžiami tik VIP.  Bešokdamas pabandžiau dvi merginas pasikviesti ir padaryti daugiau šou elementų, tačiau tam spaudžiančiam žvaigždžių atmosferai merginos žinoma nedrįso. Visi klykė ir plojo. Norėjau pats daugiau laiko pašokti, bet deja mano laikas jau baigėsi. Palikęs visus geroje seksualioje nuotaikoje buvau palydėtas užsakovo.

Royalstriptease šokėjas

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X