Kviečiant šokėją pasirūpinkite muzikos grotuvu

Labas, labas, labas. Čia ir vėl dėdė Playboy. Niekam čia ne paslaptis, jog praeitą penktadienį  buvau Panevėžio rajone. Šokau smagų „Linksmakočio“ šokį 45 metų moteriškei. Nežinau, gal aš koks apsėstas, bet man sekasi šokti didelėms mergaitėms. Jei ne 30, tai 50 metų „mergaitėms“ . Kompanija nuvykus į vietą buvo puiki. Viskas vyko kultūros centre.  Nuvykus manęs laukė gal 20, o gal 30 žmonių būrys. Iš jaunimo mačiau tik jauną porą. Tai buvo vaikinas ir mergina, nes jie bučiavosi retsykiais.

https://www.youtube.com/watch?v=PGmpZrsUXog

O šios istorijos pradmenys siekia net Žagarę. Viena draugė, vardu Rolanda, savo gerai draugei sugalvojo šitą šposą ir pasikvietė mane – Dėdę Playboy. Man šis iššūkis buvo vienas juokas, tik va muzikantų aparatūra pasivedė. O gi, ėmė ir užstrigo kompiuteris. Bet aš nebūčiau aš, nuraminau muzikantus ir paprašiau jų groti gyvai, jiems dainuojant Irenos Starošaitės dainą. Dainos nepamenu, bet galiu Jums padainuoti keletą žodžių: „Pažiūrėki kaip saulė leidžias“…ši trapi valanda“ ir taip toliau.

Tikriausiai prisiminėte ir dabar, kai skaitysite mano straipsnį, tikiu pilnai, jog pradėsite dainuoti. Išrinktosios vyras, buvo fainas žmogeliukas. Jis nuolat sukiojosi aplink ir juokaudamas trynėsi šalai manęs ir bandė šokti kartu su manimi. Man, galiu atvirai pasakyti, tai labai patiko, nes dažniausiai vyrija būna kvaili ir pradeda ieškoti bėdos ten, kur jos nėra…

Primenu, jog kviečiantis šokėją, pasirūpinkite muzika, turėkite muzikinį centrą , kad nenutiktų tokių netikėtumų

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X