Mergvakario striptizas mikroautobuse Vilniuje ir Kaune

mergvakario-stirptizas-mikroautobuse-kaune-ir-vilniujeMums paskambino mergina:

Mergvakario organizatorė: „Sveiki, išsinuomavome mikroautobusą ir norėtumėme jog Jūsų striptizo šokėjas lauktų stotelėje Vilniuje, įliptų ir nustebintų jaunąją savo striptizo pasirodymu. Kiek trunka jūsų mergvakario striptizo programa ir kokia kaina?”

Aptarėme visas detales ir sutikome apsiimti šį užsakymą. Nuo striptizo šokėjo:

mergvakario-stirptizas-mikroautobuseLaba visoms, taigi gavau užsakymą sušokti mergvakariui striptizą mikroautobuse. Ankstesniuose užsakymuose teko šokti Limobusuose. Jie kur kas didesni, turi daugiau vietos, kai kurie iš jų turi striptizo stulpą. Man kaip šokėjui nebūtinas stirptizo stulpas, tačiau kai yra daugiau vietos yra daug patogiau.

Sutartą valandą atvažiavau ir laukiau apsirengęs policininko apranga. Paskambinau užsakovei ir pasakiau kur atvažiuoti. Privažiavo šviesomis iš šonų papuoštas mikroautobusas. Pro langus matėsi įjungtos šviesos, bet užuolaidos neleido nieko pamatyti kas dėjosi viduje.

Kai įžengiau šokti, pamačiau šiek tiek ne tokį vaizdelį kokį tikėjausi. Merginos jau buvo padauginusios gerokai, o ir šampano buvo prilieta. Pagalvojau:

Striptizo šokėjas: „Hmm, kaip tokiame purvyne aš galėsiu šokti ir nusiimti drabužius?” – nesupykite damos už mano tokį išsireiškimą, bet ar pačios norėtumėte šokti mikroautobuse, kur vos eina praeiti, visur prilieta šampano, šlapia”. Apsimečiau, kad man viskas gerai ir tęsiau pasirodymą.

Pirmąjį striptizo šokį mergvakariui atlikau policininko uniforma, o antrąjį užbaigiantį pasirodymą kareivio uniforma.

Keletas svarbių patarimų jeigu planuojate mergvakarį mikroautobuse

  1. mergvakario-stirptizas-mikroautobuse-limobusNeimkite mikroautobuso. Paimkite didesnį Limobusą, kuriame yra daugiau vietos. Nuotraukoje po kaire didelis Limobusas. Tokiame teko šokti, nusiskundimų neturime. Mikroautobuse per mažai vietos. Nebent jūs būsite vos 3-4 merginos tada mikroautobusas galbūt, jeigu jūs labai taupote. Šiame mergvakaryje buvo 9 merginos ir mikroautobusas buvo per mažas. Nebuvo patogu šokti, o jau apie sudėtingesnius stirptizo judesius nėra nei kalbos. Nebuvo visai vietos. Tas mikroautobusas atrodė kaip kelionė iš Vilniaus namo, kai kažkada studijavome ir grįždavome pas mamą susigrūdę sėdėdami. Nesupykite už žargoną. Rašau taip kaip buvo.
  2. mergvakario-stirptizas-mikroautobuse-vilniuje-subaciaus-apzvalgos-aiksteleLiepkite vairuotojui nuvažiuoti atokiau nuo žmonių į privačią erdvę. Nuotraukoje dešinėje – Vilniaus Subačiaus apžvalgos aikštelė. Privati ir be galo graži vieta. Aplinkiniai žmonės yra linkę kišti nosį į tokius mikroautobusus, kuriuose tvyro puiki nuotaika ir kažkas vyksta. Jie pradeda trukdyti. Kaune yra tekę susidurti, kai net marozai (treninguoti vaikinai) bandė įlipti į tokį mergvakario mikroautobusą. Liepkite striptizo šokėjui atvažiuoti ir įlipti šokti atokioje miesto vietoje, kur tikrai nebus aplinkinių žmonių, bus privatu ir niekas netrukdys. Tai pat pamename Kaune buvo merginos išsinuomavusios limuziną ir mūsų šokėjui pasakė atvažiuoti į Rotušės patį centrą. Tikrai nebuvo malonu šokti pačiame miesto centre. Tokia paslauga yra privati ir turėtų būti atliekama privačiai. Išėjusios parūkyti, jos būdavo bombarduojamos klausimais: „kas čia vyksta?” „Ar mes galime irgi sudalyvauti?” „ar ten striptizo šokėjas” ir t.t. Manome jog Jums nereikia tokių problemų.
  3. Perspėkite drauges, kad negalima fotografuoti ir filmuoti. Tai reglamentuoja mūsų taisyklės.
  4. Nepadauginkite per daug. Pavyzdžiui šiame mergvakaryje mikroautobuse jaunoji tiek buvo išgėrusi, kad vos pastovėjo ant kojų. Šokti su ja buvo katastrofiška. Ji nesusigaudė kas darosi ir kokia jai dovana dovanojama. Išgerti reikia bet ne tiek.
  5. Pažiūrėkite, kad būtų švaru striptizo šokėjui šokti. Pačios užsiduokite klausimą: „Ar norėtumėte tokioje aplinkoje šokti?”

Išvados:

Užsakymas buvo vienas iš sudėtingiausių. Patys sudėtingiausi užsakymai būna, kai reikia šokti kopose ant smėlio (išsipurvini aprangas), linksmuosiuose troleibusuose, mikroautobusuose (Mažai vietos. Nėra kur persirengti. Kai rengiesi vairuotojo kabinoje pro langus žiopso visi neturintys ką veikti arba kišantys nosį ne ten kur reikia. Todėl sakau, turite liepti vairuotojui važiuoti į atokesnę parduotuvės aikštelę, stotelę, prekybos centrą, gatvę ar tiesiog privačią vietą. Vietą, kuri neužklius kitiems žmonėms už akių) Jokiu būdu nenoriu pasirodyti kažkoks principingas, pasikėlęs striptizo šokėjas, tačiau sakau tiesą, kuri sudėta iš daugybės striptizo pasirodymų ir praktikos. Sėkmės Jums.

RoyalStriptease Striptizo Šokėjas

Raktiniai žodžiai:

mikroautobuso nuoma mergvakariui kaune, mikroautobusu nuoma kaune su vairuotoju, mikroautobusas mergvakariui kaune, mikroautobusas mergvakariui vilniuje, striptizo sokejas mergvakariui vilniuje

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X