Skubiai Striptizo Šokėjas Vilniuje

Skubiai striptizo šokėjas buvo iškviestas penktadienio vakarą Vilniuje. Keturios merginos šventusios privačią šventę paskambino mums ir užsakė RoyalStriptease striptizo šokėją. Merginos buvo išnuomavusios butą Vilniaus centre ir bešvęsdamos prakalbo apie striptizą. Nusprendė paieškoti googlėj ir surado mus.

Striptizo šokėjas skubiai nuvyko į užsakymą ir atliko policininko pasirodymą.

Nuo striptizo šokėjo

Gavau skubiai striptizo užsakymą, jog merginos pageidauja 20 min šokio. Užsidėjau policininko aprangą ir nuvykau į užsakymą. Mane pasitiko mergina, ji dėvėjo juodą odinę suknelę ir tinklines pėdkelnes. Palydėjo į butą. Padaviau flash ir ji paleido muziką per kompiuterį.

Įėjau ir ten sėdėjo 4 merginos. Man prieš tai pasakė ypatingą dėmesį rodyti vienai merginai. Pasisodinau ją ant kėdės ir pradėjau šokti. Vėliau įtraukiau kitas. Ant sofos jos išrietė savo užakalius ir aš policininko bananu pliaukštelėjau visoms.

Vėliau vieną merginą nusivedžiau prie sienos ir apieškojau. Merginą, kuriai reikėjo rodyti ypatingą dėmesį – pašokdinau. Vėliau visos žiūrėjo kas po mano policininko kepure slepiasi, kai buvau visas nuogas, o kepurė buvo uždėta ant…

Skubiai striptizo užsakymas buvo nuostabus.

Royalstriptease striptizo šokėjas

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X