Staigmena moteriškam kolektyvui

pramogos kolektyvui VilniujeĮ royalstriptease.com paskambino vyriškis (kaip supratau, vienos įmonės direktorius) norėdamas nustebinti savo koleges vyrišku striptizu. Striptizas turi tapti staigmena moterims besilinksminančios įmonės vakarėlyje. Nieko nelaukiant kartu su fotografu atvykome į sutartą vietą.

Striptizas vyko pirčių salone, kur jau ir taip buvo pakankamai karšta, tai įsivaizduokit, kaip moterys turėjo įkaisti, stebėdamos kareivio ir policininko pasirodymą karštoje atmosferoje… Man nuvykus manęs laukė maždaug 15 moterų, kurios ničnieko neįtarė apie direktoriaus sugalvotą staigmeną, tai be jokių trukdžių pasiruošiau pirmajam kareivio šokiui.

Įžengiau į salę, grojant kareiviškam maršui, iš didelių akių pamačiau, kad moterys buvo maloniai nustebusios, tik deja buvo ganėtinai nedrąsios. Tačiau šią problemą greitai išsprendžiau pašokdindamas kiekvieną atskirai. Nulenkimai, pakėlimai, apsukimai daro savo – priverčia moterį patirti tokias emocijas, kurių įprastoje darbo aplinkoje nepatiria.

Atlikdamas policininko pasirodymą, atkreipiau dėmesį, kad įmonės vadovas man padeda drąsindamas savo bendradarbes. Šaunus vyrukas, o kad visi vyrai būtų tokie supratingi pasirodymuose. Moterų drovumas ištirpo kaip sniegas. Kai kurios taip įsidrąsino, kad netgi sau leido tampyti šokėjo apatinius, uchh… nenaudėlės.

Pasibaigus pasirodymui jau ketinau atsisveikinti ir išeiti, staiga prie manęs priėjo daili moteris, vilkinti raudoną suknelę ir padavė policininko ,,bananą‘‘. Apie jį visai buvau pamiršęs. Padėkojau žiūrovėms už rūpestingumą ir puikiai kartu praleistą pirmadienio vakarą. Pirmadienis dar niekada nebuvo toks linksmas.

Striptizo šokėjas Vilniuje vyrų striptizas Vilniuje kaina

 

Pagarbiai, RoyalStriptease.com šokėjas

Susisiekite: https://royalstriptease.com/kontaktai/

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X