Striptizas aštuoniolikto gimtadienio proga

Nuodėmingas šokis turėjo būti atliktas netoli Lentvario esančioje gyvenvietėje, Trakų rajone. Vakare kaip tik išpuolė nepalankios oro sąlygos, nors buvo jau įpusėjęs kovo mėnuo, bet snigo kaip žiemą. Nusigauti iki reikiamo taško buvo nelengva užduotis, bet šiaip ne taip atvykome į sutartą vietą, beliko tik puikiai sušokti aštuonioliktą gimtadienį švenčiančiai merginai.

Įžengus pro namo duris, mus pasitiko jauna panelė ir keletas jaunuolių. Pasirodo, tai yra merginos draugai, kurie nusprendė padaryti savo draugei staigmeną, apie kurią ji ilgai prisimintų. Striptizas 18 gimtadienio proga !

Kai tik į svetainę įėjo policininkas, aštuoniolikmetė net išsižiojo iš nuostabos, ko gero dėl to, kad toks pareigūnas pirmą kartą vieši jos namuose ;). Mergina ilgai maivėsi prie policininko, bet kai šis vyrukas paėmė jos rankas ir pradėjo vedžioti jos pirštus po visą šokėjo kūną, maivymasis baigėsi – įsijungė drovios merginos režimas, o tuo tarpu jos draugai skatino ją sugriebti policininką už užpakalio, bet pati nedrįso to padaryti, tad teko jai šiek tiek padėti 😀

Pasirodžius kareiviui, kambaryje pasklido parako kvapas, kareivukas kaip reikiant turėjo parodyti visiems, kad jis čia atėjo su vienu tikslu… Jaunąją merginą jis kėlė, leisdavo žemyn, prirėmęs prie sienos ją apieškojo jos aštuoniolikto gimtadienio proga. Mergina nuolat kartojo, kad jai šito nereikia, bet kas keisčiausia – ji nuolat šypsojosi, jai patiko, ką ji mato. Štai taip būna pas moteris – protas sako vieną, o širdis nori kitko.

Kareivis taip pat neužmiršo ir kitų vakaro merginų, kvietė šokti ne tik merginą, esančią dėmesio centre. Buvo šokoma su dviem panelėmis, todėl vienas iš vaikinų juokais išrėkė: THREESOME. Tas mane vertė nusišypsoti 🙂

Pasibaigus pasirodymui nuvykau į persirengimo kambarį ir vilkausi kasdienius rūbus, kai tuo tarpu prie mūsų fotografo pribėgo gimtadienio dalyviai ir visko pradėjo klausinėti, kas susiję su vyrišku striptizu. Tuo buvo susidomėję tiek moterys, tiek vyrai. Vienas iš vaikinukų prisipažino, kad anksčiau manė, kad vyriškas striptizas yra kažkoks juokingas nesusipratimas, bet po šio vakaro jis pakeitė savo nuomonę.

Atsisveikinome su draugišku kolektyvu ir nurūkome namo. Gera žinoti, kad tu esi merginai pirmasis striptizo šokėjas 😉

Bet kuri materialinė dovana aštuoniolikto (18) gimtadienio proga dulkės amžinai lentynose, o vyriškas striptizas išliks amžinai širdyje. Net nesvarstydami galiu pasakyti, kad nėra merginai geresnės dovanos kaip striptizo šokis 18 gimtadienio proga. Nes mus viskas traukia kas yra intymu ir karšta!

SUSISIEKITE SU MUMIS:

https://royalstriptease.com/kontaktai/

 

Striptizas 18 gimtadienio proga3 Striptizas aštuoniolikto gimtadienio proga KARALIŠKAS STRIPTIZAS2

SUSISIEKITE SU MUMIS:
https://royalstriptease.com/kontaktai/

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X