Striptizas Gelbėtojų šou

  • „Labas Rytas, ar čia RoyalStriptease? Norėjau paklausti ar Jūs šokate klubuose-baruose striptizą? Rengiame kaip ir moterims šventę, norėtume jas kažkuo nustebinti. Galvojame užsakyti gelbėtojų striptizo šou. Sakykite kokias Jūs siūlote striptizo programas, kiek tai kainuoja ir ar atvažiuotumėte į mūsų miestelį?“

Paskambino moteris, kuri vienam Lietuvos miestų, esančiam praktiškai prie Latvijos sienos, turėjo surasti striptizo šokėjus. Į šį miestelį dar nebuvo atvažiavę kažkas panašaus. Bent ji neprisimena per savo gyvenimo metus, kad būtų atvažiavę kažkokie striptizo šokėjai.

Mūsų striptizo šokėjas visgi pasiryžo važiuoti į šį miestelį ir atlikti savo striptizo pasirodymo programą. Tad kviečiame paskaityti, kaip jam sekėsi. RoyalStriptease šokėjas dalinasi:

  • Sveiki, šį kartą užsakymas 160 km nuo mano buveinės. Pasiėmiau šį užsakymą, nes tą dieną dar nebuvo niekas rezervavę, o visuomet norėjau aplankyti tą miestelį prie Latvijos ir pakeliauti šiek tiek.
  • Liko viena diena iki striptizo pasirodymo. Dar paskambinau ir patikslinau, kad tikrai atvažiuosiu ir kad nesijaudintų. Primečiau, kad kažkur važiuosiu geras dvi valandas. Mano striptizo pasirodymas turėjo prasidėti 23:00, todėl išvykau 20:00, kad neskubėdamas ramiai nuvažiuočiau ir svarbiausia nepavėluočiau
  • Visą kelią, kurį važiavau man vakaruose leidosi gražiai saulė. Buvo tą dieną labai gražu.

Gelbėtojų striptizo šou kainaPo gerų dviejų valandų atvažiavau prie užsakovų kavinės-klubo-baro. Ten viskas viename. Mane pasitiko dar viena renginio organizatorė. Aš jau buvau su tamsintais akiniais, paprasta civilio apranga. Kai kurios moterys ten stovėjo lauke, rūkė, galbūt kažką įtarė, bet didžioji dalis net neįtarė, kad jau atvažiavo striptizo šokėjas.

Įėjome į didžiules patalpas, pakilome laiptais į viršų ir man davė kambarį persirengti prie jų virtuvės. Esu įpratęs rengtis neįprastose vietose. Buvo 22:20, iki mano pirmojo pasirodymo dar solidžios 40 minučių. Visai neskubėdamas aš apsirengiau gangsterio striptizo aprangą.

Pro duris įėjo renginio vedantysis. Su energija ir gera nuotaika pasisveikinome ir jis pasiėmė mano flashą ir diską su Royal Striptease klientams skirtais kūriniais. Sutarėme su juo, jog 23:00 jis pristatys Royal Striptease ir paleis gangsterio kūrinį.

Iš virtuvės galvą iškiša vis malonios darbuotojos, paklausdamos: „gal jums kavos? Arbatos?“ – aš vis maloniai atsisakau, rodydamas jog geriu proteino kokteilius.

 

Gelbėtojų Šou. Gangsterio striptizas

striptizas gelbetoju sou kaina

Gelbėtojų striptizo šou kaina Kaune Šiauliuose

Ateina lauktoji 23:00. Pristato RoyalStriptease ir aš išeinu šokti striptizą. Tyliai laikydamas įsivaizduojamą gangsterio ginklą aš įeinu ir moterys pradeda klykti. Tas jausmas nerealus, kai tave taip pasitinka. Jos nežino, kas slepiasi po tais tamsintais akiniais, gangsteriška skrybėle, kostiumo.

Įsijautęs pradedu šokti pagal Maiklo Džeksono dainą o moterys žiūri įsijautusios ir įsitraukusios nuo mano striptizo šokių judesių. Gražiai nusisukęs nugara aš pasukinėju pečius ir jos kad klykia visos.

Judu į scenos galą. Mane buvo šeimininkai perspėję, kad neužmirščiau salės gale sėdinčių moterų, kurios sakė: „Tai ten šokėjas pašoks priekyje ir mes net nieko nepamatysime sėdėdamos gale!..“

Taip neatsitiko. Skyriau 50 procentų priekiui ir galui. Pradėjau po truputį nusiimti drabužius. Atsisegiau gangsterio liemenę ir besisukdamas 720 gražiai ją nusiėmiau. Mačiau kaip dalis moterų buvo lengvai apakusios ir sužavėtos, kaip į tokį „kaimą“ buvo pasikviestą toks striptizo šou. Joms buvo kažkas naujo ir įspūdingo.

Visos tos šviesos, efektai, muzika, šokių judesiai, nuotaika padarė savo. Pradėjau nusirenginėti ir emocijos ir šūksniai vis stiprėjo. Nusiėmiau švarką, priėjau prie vienos moters ir uždėjau jos rankas sau ant krūtinės. Emocijos dar labiau įkaito.

Nuėjau į galą ir užsiropščiau ant vieno suolo. Ten sėdėjo moteris. Visos kitos šaukė, kad jai pašokčiau. Ir pradėjau judinti klubus. Buvo nuostabu. Nusiplėšiau galop savo kelnes ir likau po apatiniais.

Gelbėtojų šou. Kareivio striptizas

Po gelbėtojo gangsterio striptizo šou mačiau nuostabą organizatorės ir šeimininkų. Matyt tikėjo kitaip ir liko nustebę. Rengiausi jau kareivio striptizo kostiumą ir atėjęs įmonės direktorius paspaudė ranką ir pasakė: „Nu super buvo. Labai gražu. Moterys sakė: atveskit tą berniuką dar!” Direktorius man pasakė kurią moterį būtinai pašokdinti per antrąjį šokį, nes ji švenčia savo gimtadienį.

Antruoju gelbėtojo pasirodymu išėjau su kareivio striptizo kostiumu. Iš karto moterims labai patiko. Įžygiavau grojant kareiviškam maršui ir jau greitai mano rankose atsidūrė ta mergina. Ko tik nedariau, ir kilnojau, ir nulenkinėjau ir vedžiau ir sukau.

Viena moteris pati išėjo ir pradėjo su manimi šokti, bet ją gražino apsauga. Nusiėmiau kareivišką beretę, pakėliau savo kareiviškus marškinėlius. Priėjau prie vienos moters, uždėjau jos rankas ant krūtinės, preso. Ši visa plačiai šypsojosi pakėlus antakius iš išpūtusi akis. Buvo labai linksmas šokis ir gera nuotaika.

Gelbėtojų šou. Daktaro striptizas

Atėjo jau 24:00 valanda nakties. Paskutinįjį pasirodymą nusprendžiau padaryti daktaro šou. Kadangi reikėjo išgelbėti vieną moterį. Vėl savininkas įmonės pasakė, jog reikėtų jai pašokti striptizą. Aš padaviau jam skarą, pasakiau, jog prašau pasodinkite ją ant kėdės, užriškite jai akis. Savininkas labai apsidžiaugė, nes jau įsivaizdavo kaip viskas efektingai ir smagiai bus pateikta.

Šį kartą įbėgau su daktaro striptizo kostiumu. Reikėjo gelbėti sėdinčią moterį. Atrišau jai akis ir ji mane pamatė visame gražume – daktaro kostiume. Šokau šokau ir šokau, prakaitas jau liejosi, nes greita muzika buvo po sirenų kaukimo.

Atmosferai pasiekus viršukalnę atėjo lemiamas momentas nerealiais dainai – it`s raining men. Man ji taip patinka, kad aš taip užsivedęs šokau, kad net moteris nebeišsėdėjo kėdėje, nes ją tas truputį gąsdino. Daktaro striptizą užbaigiau stipriai pasibaigus šiai dainai ir tai buvo mano paskutinis gelbėtojo striptizo šou pasirodymas.

Pasibaigus gelbėtojų striptizo šou pasirodymui

Po aplodismentų ir plojimų moterys šaukė: „pakartot, pakartot, pakartot“, – bet tiesiogine to žodžio prasme buvau jau be jėgų. Man siūlė įmonės savininkė sušokti dar vieną šokį už pinigus, bet jau atsisakiau. Mane pavaišino nerealiu jų kavinės kepsniu. Čia dirbantis personalas labai profesionalus ir malonus.

striptizo šokėją pavaišino kepsniu

Šis užsakymas man labai patiko dėl to miestelio publikos paprastumo, įmonės savininkų ir nuostabaus personalo. Ačiū

Pagarbiai, Royal Striptease šokėjas

Ir jūs norite užsisakyti striptizo šokėją mergvakariui?

  1. Kuriame mieste, kelintą dieną ir valandą reikalingas šokėjas? (mums reikia pažiūrėti ar mes neužimti tą dieną ir valandą)
  2. Tikslus adresas į kurį reikės atvykti? (reikia paskaičiuoti kelionės išlaidas)
  3. Kiek žmonių stebės striptizą?
  4. Kiek norite šokių? Dviejų? Trijų? Keturių? Šokis trunka 10 minuičų.

Susisiekite https://royalstriptease.com/kontaktai/

 

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X