Striptizas Ignalinos rajone

Kas tiesa, tai tiesa, jog rusaitės yra karštos. Tuo teko įsitikinti 12. 02 dieną viename vienkiemyje netoli kaimo turizmo sodybos ALAUŠO KRANTAS.

 Įterptasis vaizdas 1
Merginos buvo paprastos, tarsi iš rusiškų filmų, kur valgomi ikrai su degtine ir agurkais ir dar su rusiška pirtimi. Tokio striptizo norėčiau ir aš jei būčiau mergina.
Man paskambino moteris vardu Liudmila (VARDAS PAKEISTAS), ji kalbėjo be akcento, tarsi būtų tikra lietuvė, tačiau kraujas tai rušiškas, o čia jau prieš gamtą nepašokinėsi…
Kadangi esu ne iš vietinių gyvenviečių, teko paieškoti tos kaimo gryčiukės. Gerai tai, jog orientyras buvo toji sodyba. Su nusukimais ne ta kryptimi, po ilgų paieškų radau ALAUŠO KRANTAS ir kalbėdamas telefonu su įstabaus balso savininke Liudmila, radau labai paprastą kaimo trobelę su ūkiniais pastatais.
Liudmila, paskambinusi į ROYALSTRIPTEASE pasakė, jog ji yra suaugusi moteris, turinti dvi dukras. Ji panoro iškrėsti pokštą savo atžaloms ir jų draugėms.
Kaip dažnai gyvenime būna, jog kaimo ar miesto vaikai užauga ir išsilaksto po pasaulį. Ne išimtis buvo ir šis atvejis. Liudmila trumpai nupasakojo kaip viskas turėtų būti. Taip pat pasakė, jog norėtų striptizo pirtyje, tiksliau priešpirtyje.
Na, gerai, pirtyje tai pirtyje. Bet ji nepasakė, jog joje bus ir ji pati su savo dukromis bei jų draugėmis, bet tuo pačiu, ji pasikvietė ir keletą kaimynių.
Pagal statistiką, moteriškos lyties atstovių susirenka apie 10, o kartais ir daugiau. Mano išdaigų pasižiūrėti atlėkė 9 moteriškos lyties atstovės.
Matau, rimtai sudomino, kas buvo toliau ? O buvo taip: atvykus į vietą, visos gražutės jau maudėsi pirtyje ir buvo nuogut nuogutėlės, tik mane pasitiko Liudmila. Palikau automobilį toliau nuo sodybos, kad neišsiduočiau.
 Su Liudačka aptarėmę scenarijų ir ji paprašė ateiti į pirtį po 15 minučių. Savaime aišku, ji viską kontroliavo ten būdama tarp visų merginų. Kad bus striptizo šokėjas, žinojo tik ji ir jos dvi draugės kaimynės, kitoms tai buvo paslaptis.
Ar bent įsivaizduojate, kas dėjosi, kuomet aš apsirengęs policininku įžengiau į priešpirtį, kuriame jos sėdėjo prie meniško stalo, ant kurio nukrauti užkandžiai, alus, degtinė, marinuoti agurkiukai ir t.t.
 Prasidėjo klykimas, bet tik akimirka, vos 10 sekundžių. Jūs patys pagalvokite, kaip elgtumėtės tokiu atveju jūs? Bet padėtį į savo rankas perėmė mama Liudmila ir jos draugės. Jos, be jokių „uoj, kokia gėda, mes nuogos“ , viena pasiėmusi vantą plakė  save per pilvuką, per pa…, kita kvietė prisijungti prie manęs visas merginas. Nuobodu tikrai nebuvo, nes jūs tik įsisvaizduokite kiek gražių krūtinių aš regėjau, o apie kitas vieteles nėra nė kalbos…
Nuo jų gausos mane staiga ištiko alergija ir pasimatė mano vyriškumas…
Aš, kaip tikras burtininkas iš HARIS POTERIS, elegantiškai mojau su burtų lazdele, bet, žavios raganaitės buvo stipresnės už mane…
Po puikių šėlionių, buvau pakviestas išgerti degtinės, merginos pavaišino sumuštiniais, agurkiukais ir kaimiška dešryte. Taip pat tariu ačiū visoms už nuostabią arbatą. Jūsų dėka merginos, ypač jūsų Liudmila, pasijutau tarsi būčiau tikroje Rusijoje.
Pabaigai noriu papildyti, jog tik nuogas kūnas, vyro striptizas moterų apsuptyje, gera degtinė, dešra su agurkiukais išgelbės pasaulį !!!
DĖDĖ PLAYBOY
Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X