Striptizas Vilniuje

Striptizas Vilniuje

Striptizas buvo užsakytas Vilniuje merginos, kuri norėjo surengti nuostabų mergvakarį savo draugei, norėjome parodyti, kad mus ne veltui užsisakinėja daugybė moterų, todėl nedelsdamas prisistačiau nurodytu adresu.

Atvykus, mus pasitiko keletas merginų, kurios buvo maloniai nusiteikusios, parodė, kur persirengti, aptarėme, kaip viskas turėtų būti. Visos merginos buvo labai atsipalaidavusios (matėsi, kad jos jau išgėrė nebe pirmą šampano taurę).

Kareivis yra nekantrus, norėjo po ilgo laiko armijoje vėl liesti moterį, todėl nieko nelaukęs įėjo į kambarį ir pradėjo savo pasirodymą. Kareivukas atrišo jaunajai akis, ši buvo maloniai nustebinta. Visos moterys pradėjo klykti sulyg ta akimirka, kai šokėjas nusiėmęs maikutę, pirštais vedžiojo busimos nuotakos rankas po visą viršutinę kūno dalį, tačiau to buvo negana, moterys turėjo sužinoti, ką vaikinas slepia už kelnių… Pusnuogis šokėjas neužilgo, paėmė merginą už rankos ir nusivedęs prie sienos ją prirėmė, prirėme ne tik rankomis, bet ir kūno dalimi, kuri yra žemiau juostos 😉 , tokia sensacija buvo maloni tiek jai, tiek ir merginos draugėms.

Pasibaigus pirmam šokiui, kareivis, berete prisidengęs savo brangiausią turtą, išėjo į persirengimo kambarį, jam reikėjo pasiruošti antram šokiui, tuo tarpu dvi merginos Įsliūkino į kambarį ir pasiūlė išgerti vandens. Prisipažinsiu, dar niekada nebuvau taip pamalonintas per pasirodymus, merginos jaučia, kad striptizo šokėjas, kaip sportininkas turi prisipildyti kuro, norėdamas žaisti kitą kėlinį. Atsigėrus vandens, merginos neišėjo, jos norėjo dar kai kuo pasitarnauti, pasakiau juokais, kad aprengtų mane, jos sutiko. Keista, bet paprastai per pasirodymus, moterys nori nuplėšti visus rūbus, o šį kartą tuos rūbus norėjo uždėti. 😀

Pasirodžius vyrukui su rankšluosčiu merginos vėl atsisėdo į savo vietas, norėjo išvysti kažką naujo. Šokėjui įėjus į svetainę, jam pasirodė kažkas keisto, mat, merginos paleido dvi melodijas tuo pačiu metu. Jau juk nestabdysi, šokis prasidėjo, todėl teko šokti pagal abi melodijas, buvo sunku, nežinojai pagal kurį ritmą šokti, tad teko improvizuoti. Šokėjas su rankšluosčiu šiek tiek užsišoko su solo, jis pamatė merginų veide, kad jos trokšta išvysti tai nuo ko šiauštųsi plaukai, tad nieko nelaukęs, paguldė jaunąją ant grindų, atrėmė jos kojas sau į pečius ir pats visiškai nuogas pradėjo imituoti sekso sceną. Moterys gavo, ko norėjo 😉

Pasibaigus pasirodymui nuėjau apsirengti ir jau ketinau važiuoti namo, tačiau tos dvi malonios merginos niekaip nenorėjo manęs išleisti, siūlė pasilikti, išgerti šampano, viena net paėmė automobilio raktus ir nenorėjo jų atiduoti, mat, sakė, kad neturi jokių raktų. Tačiau laimei, viskas baigėsi gerai, atsisveikinau su merginomis, jos palydėjo mane iki durų ir man išvažiuojant visos mojavo iš balkono.

www.royalstriptease.com

 

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X