Striptizas Kaune merginoms

Labutis, mano mielosios merginos, moterys panelės ! Čia ir vėl DĖDĖ PLAYBOY !
Kai gavau iš vadovybės šį užsakymą, į jį važiavau su tokia energija, kad negaliu Jums apsakyti. Buvau laimingas todėl, kad pagaliau įsigyjau garso kolonėlę, kurią pirkau Šiauliuose, parduotuvėje „MILGRETA“. Nuo šiol, jums muzika rūpintis nebereikės, nes garso kolonėlės vardas QX 15 PA. Jai nereikalinga elektros energija, ji gali veikti bet kur: lauke, patalpoje ar apleistame sandėlyje.

Balandžio 30 d, jau turėdamas garso kolonėlę, vykau į mergvakarį, kažkur Juozapavičiaus prospekte, Kaune. Oras tą vakarą pasitaikė geras…, nes jau gerokai dar iki Kauno labai smarkiai lijo. Po ilgų ieškojimų, šiaip netaip radome tą namuką. Iš pažiūros atrodė, jog kažkoks senas, apleistas pastatas. Tačiau viduje radome LIUX klasės kambarį. Mane, dar lauke pasitiko žavi brunetė. Ji ir buvo, šio reikalo, t.y. striptizo šokėjo organizatorė. Kol aš slėpiausi vonioje ir ruošiausi savo pirmajam šokiui, už durų girdėjau busimosios jaunosios balsą. Kadangi draugės jai užrišo akis ir ši, nič nieko nemato ir nežino kas bus… Merginos buvo paslaugios, jos man padėjo, pabuvo DJ vedėjomis, o man tik beliko gundyti jaunąją.
Pasigirdus muzikai, įėjęs pamačiau gražią, gražią, šviesiaplaukę, sėdinčią užrištomis akimis ant aukštos baro kėdės. Mergina buvo kukli, teko gerokai pavargti, kad ją išjudinčiau. Man labai patinka, ir aš leidžiu tai daryti, kuomet šoku, t.y. leidžiu mane liesti, kur tik širdis geidžia. Tačiau jaunoji, po antro šokio vis dažniau ir dažniau lietė mano gražų, kaimo vyro užpakaliuką, rudai apdegusį nuo soliariumo saulės spindulių. Susirinkusios draugės buvo aršesnės ir jaunają nuolat drąsino. Bet kaip sakoma: „Negirk dienos be vakaro“…

Po dviejų šokių, man ir pačiam pradėjo patikti, nes pagaliau, pavyko pralaužti ledus ir jaunoji mane tiesiog … Manęs tėtis ir mama, per visą mano gyvenimą, manęs tiek per užpakaliuką nemušė, taip, kaip tapšnojo ji. Ji plakė mane diržu, retsykiais paimdama į rankas policininko lazdą (bananą). Bet kaip visada, kaip bebūtų linksma, viskam ateina pabaiga. Po mano šokių, merginos išlėkė į kažkokį naktinį klubą Kaune. Dėdė Playboy buvo tikras MAČO ir dovanojo keletą eurų taxi. Mano mielosios, šią vasarą, aš būsiu geras, ši staigmena laukia jūsų visų.
IKI SUSITIKIMŲ JŪSŲ NAMUOSE, PIRTELĖSE IR T.T. VIETOSE, KUR GALIMA KAIP REIKIANT PAŠĖLTI…
Beje, DĖDĖ PLAYBOY šoka ir nuogas, bet tai turi būti pirties aplinka, kubilas prie ežero kranto ir žinoma, jūsų nusiteikimas geram striptizui.

Striptizo Šokėjas DĖDĖ PLAYBOY

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X