Striptizas Kaune

Labutis, meilės ištroškusios ir gerų vaizdelių pasiilgusios deivės. Nuvykus į vietą, paskambinau striptizo sumanytojai merginai vardu…Aj argi svarbu?  Svarbu kas vyko vakaro eigoje, ar ne ? Pirmiausia nuėjau iki tos tavernos, susiradau savininką, kuris, be jokių vaidinimų, iškart pasiūlė kavos , kadangi buvau su vairuotoju, kava pavaišintas buvo ir jis. Paskubomis išgėrus kavą, vairuotoją išvijau ?gražiuoju į lauką, po pats nuėjau įsikūnyti į policijos pareigūno rolę?

Kadangi, klientė jaunoji buvo Prancūzijos pilietė, specialiai pirmam šokiui pasirinkau prancūzų atlikėją INGRID.

Jaunoji buvo atvesdinta į salę užrištomis akimis, kad nieko neįtartų. Jos draugai ir draugės, pasodino ją į kėdę, o aš, kad būtų dar didesnė intriga, jai palei ausį sudainavau pirmas dvi Prancūzijos himno eilutes. Jaunoji, nieko nelaukusi, tęsė himno giedojimą toliau, bet, čia ji buvo sustabdyta ir pasigirdo:

https://www.youtube.com/watch?v=DFEQT4DHNLo

Būsiu atviras, šiaip, aš retai kada išsirengiu nuogai per pirmąjį šokį, bet susirinkusi publika buvo šilta, netgi jaunosios vyras reagavo į mano bajerius ramiai, kuomet, aš paimdavau jos ranką ir lėtai įbrukdavau sau po stringais. Po pirmosios vakaro dalies, visi kas buvo susirinkę į tą šventę man dėkojo už drąsą, jaunosios būsimasis vyras ir tas nestokojo gražių žodžių.

Žodžiu, aš ir dabar nebesuvokiu, kuris buvo jos būsimasis, kuris ne…Bet buvo linksma. Nors man su anglų kalba sunkoka bendrauti, bet, jo paprašius kalbėti lėčiau, viską supratau, jog jis mane tik girė už puikų vakarą jo merginai. Jog, ji, tai prisimins likusį gyvenimą. Jis netgi pasisiūlė pabūti DJ.

Jaunosios draugės buvo šiltos merginos. Jos man pasiūlė mineralinio vandens, ir tai darė kas kelias minutes, klausdamos, ar man nieko netrūksta ar viskas gerai. Netgi klausė, ką sakė jaunosios vyras ? Kaip supratau, jos rūpinosi mano saugumu. Kaip ten bebūtų, juk didžioji publikos dalis buvo vakarų europos gyventojai, sunku nebuvo su susirinkusiomis merginomis.

Antrajam šokiui pasirinkau šias melodijas:

Grojant

https://www.youtube.com/watch?v=GPeOkzadr5g

https://www.youtube.com/watch?v=Dyx4v1QFzhQ

merginas susodinau ant kėdžių ir į veiksmą įtraukiau visas, ir jaunąją ir jos drauges prancūzaites. Pastarosios buvo sexy mergaitės. Šokio metu pasilipęs ant kėdžių, su diržu imitavau vyrišką daiktą…, o šios išdykėlės pradėjo čiulpti mano diržą. O Dieve, mano kirminas pradėjo stambėti, bet trauktis nebuvo kur…

Striptizo Šokėjas – Dėdė Playboy (slapyvardis)

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X