Striptizas merginoms Vilniaus centre

striptizas-merginoms-vilniaus-centreStriptizas buvo atliekamas Vilniaus centre, moderniai įrengtame bute (apie tinkamą aplinką merginos jau pagalvojo). Atvykus mane pasitiko dvi merginos, kurios labai aiškiai išdėstė, ko jos pageidauja šiam vakarui. Viena iš merginų primygtinai prašė sušokti gražų viliotinį jaunajai, o ne pornografinį šokį, pasirodo ji žino, ką reiškia, kai vyras neprofesionaliai mojuoja savo „ginklu“ merginai prieš veidą.

Merginos užsiprašė, kad aš atrišęs jaunajai akis įteikčiau mažą dovanėlę, turėjusios žymėti bendro vyro ir moters gyvenimo pradžią.

Įėjus į buto svetainę iki galo su merginomis apsitarėme, ką reikės daryti, ir štai kur buvęs, kur nebuvęs atvedama mergina užrištomis akimis. Nuėmiau akių raištį, iš merginos žvilgsnio buvo galima spręsti, kad ji kažko panašaus tikėjosi, bet jai buvo staigmena, kai pats kareivukas su žalia berete dovanoja jaunajai dėžutę su keliaraiščiu. Pasibaigus dovanų metui atėjo metas pagrindiniam repertuarui…

Šokant poroje su jaunąja teko įsitikinti, kad ji neatitiko mano lūkesčių, įsivaizdavau ją kaip visišką drovią merginą, bijančią prisiliesti prie vyro, bet, mano nuostabai, ji visai nesipriešino kareivio prisilietimams, „apieškojimams“, leido vyrukui jos pirštus iš lėto vedžioti po nuogą krūtinę, pilvą ir šiek tiek žemiau jo, ji su draugių pritarimu drąsiai numovė tiek raudonus apatinius, tiek raudonus stringus su linksma staigmena priekyje…Tęsiau striptizą merginoms Vilniaus centre.

Užbaigus pasirodymą ir susikrovus mantą, prie manęs priėjo ta pati, mane pasitikusi mergina ir tiesiai šviesiai pasakė, kad atlikau tip top tai, ko visos pageidavo, buvo ir striptizas, ir viliotinis, ir gražus šokis poroje, buvo ir skoninga ir smagu. Vėliau pridūrė, kad labai džiaugiasi, jog užsakė merginai striptizą jaukiame Vilniaus centre.

Pačiam ir visoms merginoms manau  norėjosi garsesnės muzikos, kad ir koks galingas būtų nešiojamas kompiuteris, jis reikiamų decibelų neišgaus, todėl ateičiai rekomenduoju visoms merginoms, organizuojančioms savo draugėms tokią mielą staigmeną pasirūpinti nors kolonėlėmis, tokia maža smulkmena atneša itin stulbinamą efektą, iš patirties sakau 😉

RoyalStriptease striptizo šokėjas

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X