Striptizas mergvakariui Kazlų Rūdoje

– „Laba diena, norėjau pasiteirauti ar čia priskambinau striptizo šokėjams?” – labai labai maloniu, gražiu, moterišku balsu išsiskirianti mergina paklausė. Man taip malonu pasidarė, kad tokie žmonės paskambina. Paaiškinau, kad paskambino ten kur reikia.

Situacija tokia: Kazlų rūdoje švęs mergvakarį gal 14 moterų/merginų. Reikalingas striptizo šokėjas atlikti pasirodymą. Aš aiškiai paaiškinu, kad jeigu ir važiuosime, tai važiuosime dviese šokti striptizą, nes tai linksmiau ir saugiau. Galop po gal trijų dienų apmąstymo susiskambiname ir jau nutariame, jog atvyksime trise: du striptizo šokėjai ir vadybininkas.

Apie aštuntą valandą vakaro išvažiuojame iš Vilniaus link Marijampolės. Aš jau buvau supratęs, kad nuvažiuosime tikrai pas geras moteris, nes iš balso telefonu jautėsi, kad tai šilti ir malonūs žmonės.

Važiuojam trise. Gale kabo sukabintos striptizo aprangos. Kolega striptizo šokėjas sėdi gale su tamsintais akiniais – taip ir visą vakarą išliks paslaptyje, niekam nežinant nei kas čia buvo ir kas čia šoko tą vakarą. Aš vairuoju, vadybininkas šalia telefonu derina reikalus.

Šnekučiuojamės, leidžiam garsiai muziką ir jau įsivaizduojam kaip šoksime karštą striptizą moterims. Tokios dainos mūsų automobilyje groja:

Gal po dviejų valandų mes jau būname vietoje. Priešais mus tamsoje atsiveria karčiamos namas. Stovi dvi merginos su tamsiai pilkomis pėdkelnėmis. Viena vilki gana trumpoką baltai/juodai dryžuotą sijoną, kita – ką vilki? neprisimenu. Nepykite, visas dėmesys ėjo į tą panelę su tuo sijonu. Prieina jos ir sako:

– „Na berniukai nebijot mūsų?, trise atvažiavote, manau neturėtumėte bijoti”. Aš su tamsintais akiniais ir kolega su tamsintais akiniais imam aprangas iš automobilio ir juokiamės. Kolega sako:

– „Ar mes jumis galime pasitikėti? Galime jaustis saugūs?” – merginos šypsosi ir pradeda palydėti mus. Palydi mus į mūsų kambarį. Tai sodybos tipo namelis, kuriame atidarius vienas iš miegamųjų duris pasimato viengulės dvi lovos ir viena dvigulė, mažas šaldytuvas, senas Groundig televizorius. Visai jaukiai ir fainai.

Rengiamės Policininko kostiumus

striptizas mergvakariui kazlu rudoje

Vadybininkas telefonu derina reikalus su užsakove. Pirmoji daina bus – kaištasis policininkas. Deduosi stringus, žiūriu į partnerį ir juokiuosi, pas jį stringai su tam tikro naminio gyvulio galva. Atrodo, nu žodžiu. Paliks šioms mergaitėms įspūdį.

Pasiimam policininkų lazdas ir jas sukdami, mosikuodami išeiname. Einu ir širdelė vis stipriau ir stipriau plaka. Stovime prie durų, mūsų vadybininkas įeina pas merginas. Girdžiu kaip jis pristato:

– „Damos, kaip jūs jaučiatės? Negirdžiu jūsų šūksnių!!!” Girdžiu visos ten klykia, šaukia.

Pradeda groti mūsų striptizo daina ir mes įeiname. Nerealus jausmas, kai tu įeini ir gal 15 moterų klykia, pasitinka tave spiegdamos. Jaunoji sėdi ant kėdės, omes dviese su bananais, prisegtais antrankiais įeiname.

Šokame striptizą, visos jos žiūri, fotografuoja, klykia, laukia kol arčiau prieisi prie jų, nusirengsi drabužius ir parodysi ką ten turi…

striptizo šokėjas

striptizas mergvakariams Marijampoleje

Jaunajai belekiek emocijų. Mano partneris nusiėmė antrankius ir prirakino jaunąją prie kėdės. Tada abu dar karščiau ir stipriau šokome striptizą. Prieš vis nusiimant rūbą, merginų klyksmai vis stiprėjo.

Greitai likome po apatiniais. Juos nusiėmę pateikėme nevulgarią, subtilią staigmeną, nuo kurios merginos pradėjo juoktis.

Antruoju šokiu išeiname apsirengę kareivių aprangomis

Mūsų vadybininkas:

– „Brangios moterys ir merginos, žinau, jog be galo jums patinka uniformuoti vyrai. Pasitikite karštus kareivius”

Ir įžygiuojam mes. Mergvakario merginos ir moterys akimis tik nužiūri mus ir pradedame mes šokti pagal vieną karštą ispanišką dainą.

kareiviu striptizas Kaune

Aš nemoku žodžiais apsakyti, kokia tai buvo nuostabi atmosfera. Tos visos moterys taip šaukė, tai linksminosi, kad šokti buvo tiesiog pasaka. Aš jaučiausi devintam danguj.

Prieinu prie jaunosios, užsilipu pradedu lėtai trintis ir tik visos, kad pradeda šaukti. Įsivaizduokite…

Partneris užsilipo ant kėdės ir prieš visas merginas nusiėmė lėtai seksualiai kareivišką maikę. Tos kad pradėjo visos klykti.

Aš plėšiau kareiviškas kelnes ir likau po stringais. Pamačiusios stringus damos dar labiau šaukė.

 Trečiuoju šokiu išeiname apsirengę daktarais

Vadybininkas:

-” Ar yra čia sužeistųjų? Turime nuostabius, seksualius daktarus! Pasitikime!!”

Išbėgam sirenoms kaukiant. Greitai jaunąją pasodiname ant suolelio. Aš tikrinu rankos pulsą, partneris širdies. Jaunoji visa net kojom spurda nuo emocijų. Prasideda Snap Rythm is A dancer ir iškėlęs rankas apeinu jaunąją ir nusiplėšiu daktaro kaukę ir numetu stereoskopą. Visos moterys tik pradeda ploti. Su partneriu atsistojame šonuose ir duodame daktarų šou.

striptizas moterims

viena mergina iš mergvakario sako:

– „na daktarėliai, pagydysite mus?aaa?” – tokiu naglu, fyfišku balsu. Tų moterų ten prie stalo sėdėjo gal kokia 14 ir jos visos buvo tikrai drąsios.

Su partneriu einam link tų moterų stalelio. o jų tiek daug. Aš prieinu prie vienos pašokti, šoku jai, o dar žiūriu visa eilė sėdi moterų, kurios laukia kol joms irgi pašoksi. Žodžiu kas ten darėsi, galite išgirsti tik iš manęs gyvai :).

Ketvirtuoju šokiu išėjome apsirengę gangsteriu ir kaubojumi

Vadybininkas:

– „Pašėlusios moterys ir merginos, kaip žinote Lietuva yra mafijozų šalis. Todėl pas mus atvyko mafijozas. Pasitikite”

Išeinu laikydamas ginklą kaip koks gangsteris. Pradeda groti Mickle Jackson daina ir aš jau varau savo judesiukus.

striptizo šokėjas Kaunas kaina

Jaučiu ir matau kaip moteirm patinka mano greiti, techniški judesiai, kaip jos klykia. O man pačiam vienas malonumas šokti pagal mano įsirašytą, man patinkančią muziką. Dievinu.

Neužilgo mano seks bomba – partneris ateina apsirengęs petnešėlęs, kaubojaus srybėlę ir grojant tokiai sexy muzikai. Damos dar labiau nustemba. Joms taip viskas netikėtai.

striptizo ereliai gelbetoju sou

Paskutinis šokis buvo pats stipriausias. Mano partneriui visos moterys nutampė petnešas, o aš likau su… Nesakysiu kuo.

Po viso šio striptizo šou, moterys kiek tik įmanydamos prašė mus pasilikti. O ar mes pasilikome, čia jau paslaptis.

Pagarbiai, RoyalStriptease šokėjas

Susisiekite https://royalstriptease.com/kontaktai/

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X