Striptizas mergvakariui Limobuse Vilniuje

Šį kartą mus užsisakė šokti Limobuse Vilniuje. Iš pradžių paskambinusios merginos net neturėjo vietos kur švęsti jų mergvakarį. Telefonu jos šnekėjo štai ką:

 • „Sveiki, esame 8 merginos. Jaunoji parskrenda iš užsienio ir švęs mergvakarį Lietuvoje. Skaitėme apie Jūsų striptizo šokių programas ir mums tinka 10 minučių šokiai su pašokdinimu jaunosios. Tik ar jūs turite kokią salę ar kokią kitą vietą, kur galima būtų švęsti?“

Merginoms mes pasiūlėme butą, kurį nuomodavome mergvakariams švęsti. Jame galima leisti garsiau muziką, jis studijinio tipo, daug vietos, geroje Vilniaus vietoje, ir mums patogu atlikti striptizo pasirodymus. Merginos sakė, kad pasitars.

Visgi nusprendė mergvakarį rengti Limobuse Vilniuje

Po gal trijų dienų paskambinusios jos jau buvo nusprendusios kitaip:

 • „Sveiki dar kartą. Visgi nusprendėme mergvakarį švęsti Limobuse Vilniuje. Limobusas atvažiuos prie Disco Buddha 311 automobilių stovėjimo aikštelės. Tada mums reikėtų kad ateitų jūsų šokėjas, įliptų ir vieną valandą pabūtų barmenu, t.y. papilstytų gėrimus, aprūpintų. Reikia padaryti, kad jaunoji net nenutuoktų, kad čia striptizo šokėjas ir tada per likusią antrąją valandą jis atliktų savo striptizo šokius“

 Mes pasiūlėme šiai merginai du striptizo šokėjus. Dviese jie greičiau ir stipriau jas aptarnaus ir padarys gerą striptizo šou. Mergina sakė, kad vėl pasitars su draugėmis ir duos žinoti ar tinka. Atsakymą gavome, jog tinka. Tegul atvažiuoja du striptizo šokėjai.

RoyalStriptease striptizo šokėjas rašo:

 • „Gavau užsakymą sušokti striptizą Limobuse Vilniuje jaunajai ir dar 7-ioms draugėms. Sužinojau, jog reikės taip pat ir barmenu pabūti. Mane tai nenustebino, nes jau yra ne kartą taip buvę. Apsidžiaugiau. Man patinka tokie užsakymai. Vadybininkas pasakė, kad dviese šoksite su partneriu. Dar labiau apsidžiaugiau. Nes dviese kur kas smagiau nei vienam.
 • Tą dieną po užsakymų buvom nusėdę Jurbarke ir važiavo atgal į Vilnių, tiesiai į centrą, Vilniaus gatvę. Sustojom. Be 15 minučių vienuolika jau atvažiuoja Limobusas. Mūsų fotografas dar spėjo nutraukti kelis kadrus Limobuso. O jis tikrai atrodė prabangiai ir solidžiai.

Limobusas mergvakariui Vilniuje kaina Striptizas Limobuse mergvakariui Vilniuje Striptizo šokėjas Limobuse Vilniuje 2

Po 10 minučių atėjo ir merginos. Mes jas pasitikome su šypsena, rankomis parodydami kur eiti. Minkštasuoliai tapo nukloti gražiais užpakaliukais, kurie buvo įmauti į sijonus, sukneles. Jaunoji buvi su ryškia suknelė, mūvėjo raištį.

Policininkų striptizas Limobuse Vilniuje

Pilstėm gėrimus, klausinėjom ar nieko netrūksta, išdarinėjom šou. Merginos klausė savo mėgstamą muziką, o po valandos jau pradėjome atlikti striptizo pasirodymą. Dviese pirma atėjome su policininkų aprangomis.

Pati jaunoji daug metų buvo šokusi savo gyvenime, tai mano sugebėjimai šokiuose čia labai pravertė. Todėl, kad moteris turi vyrą, liestis ten negali, o pašokti tai tikrai gali. Tai tame važiuojančiame Limobuse šokome pagal jai patinkančią dainą. Buvo tikrai šaunu. Vėliau su kolega atsitraukę merginas erzinome nusirengdami policininkų aprangas.

Kadangi tai buvo pirmas šokis ir jos dar nebuvo mačiusios mūsų kūnų, tai jaučiau ir mačiau, kad joms įdomu buvo, kas slepiasi po tais drabužiais. Kai likime po stringais, tai viena kita mergina pliaukštelėdavo per mūsų išsportuotus užpakaliukus.

Kareivių striptizas mergvakariui Limobuse Vilniuje

Paskambinau vairuotojui (ten Limobuse yra specialus telefonas, kuriuo kontaktuojiesi su vairuotoju. Patogus dalykas). Paprašiau, jog sustotų, nes eisime persirengti kareiviais. Jis sustojo prie kažkokio skardžio, o mes išbėgome su stringais ir nuogi, ganėtinai šaltu oru. Bėgam ir juokiamės. Greitai persirengėme kareiviais.

Girdime, merginos sako: „kur jūs mūsų gražuoliai???“ – po šių žodžių dar labiau nekantravau grįžti. Mano partneris su tamsintais akiniais, kai ir aš. Niekas nežino kas čia šoka. Mes paslaptyje. Abu juokiamės, sutrenkėme partneriškai rankomis ir išėjome daryti šou.

Įeiname ir iškėlę rankas sakome: „Wuuuhuuuuuu“. Merginos pradeda ploti. Įsijungiame savokareivių striptizo dainas ir pradedame šokti. Šokdiname visas mergvakarių dalyves, vėliau jas pasodiname ir atliekame kareivių striptizo šou. Tai buvo antras ir paskutinis šokis nes merginos Limobusą buvo išsinuomojusios dviem valandom. Todėl jis ir buvo karščiausias. Nuo mano striptizo partnerio kaktos žliaugė prakaitas.

Aš net nepajutau, kaip greitai laikas praėjo. Visa ši kelionė ir šis nuotykis ilgai dar išliks mano širdyje. Buvo tiesiog nuostabu. Užsikroviau energijos visai ateinančiai savaitei. Nuostabus užsakymas.

Pagarbiai, RoyalStirptease.com striptizo šokėjas

Ir jūs norite užsisakyti striptizo šokėją mergvakariui?

 1. Kuriame mieste, kelintą dieną ir valandą reikalingas šokėjas? (mums reikia pažiūrėti ar mes neužimti tą dieną ir valandą)
 2. Tikslus adresas į kurį reikės atvykti? (reikia paskaičiuoti kelionės išlaidas)
 3. Kiek žmonių stebės striptizą?
 4. Kiek norite šokių? Dviejų? Trijų? Keturių? Šokis trunka 10 minuičų.

Susisiekite https://royalstriptease.com/kontaktai/

 

Straipsniai

2 komentarai

 1. Iveta:

  Sveiki,
  domintų Jūsų šokėjai mergvakariui. Šventė vyks gegužės 7d. Mes esame iš Kauno, tačiau sodybą nuomosimės užmiestyje. Kur tiksliai dar nežinome. Norėtume, kad šokėjas atvyktų į sodybą vakare.
  Niekada nebandėme užsisakysi šokėjo, tai gal galėtumėte pasakyti ar jis atvyksta su kažkokia programa?
  Ar gali prisitaikyti pagal mūsų vakarėlio temą?
  Kokios šokėjų kainos?
  Kaip ilgai trunka programa?
  Gal turite kažkokios info apie kurią mums reikėtų žinoti?

  Pagarbiai,
  Iveta

  • Royalstriptease.com:

   Sveiki Kiekvienas užsakymas yra individualus ir jo kaina priklauso nuo atsakymų į šiuos klausimus. Prašome užpildyti formą ir atsakyti į šiuos klausimus.

   Norint užsakyti šokėją reikia nurodyti:

   Tiksli data, laikas, vieta. Reikia atsiųsti Google Maps arba Waze navigacijos nuorodą į Jūsų vietą.
   Ar bus kur nemokamai statyti automobilį? Kokioje patalpoje reikės šokti? (ar tai butas? namas? salė? ar bus kur persirengti? vonia,tualetas?)
   Kiek, kokios lyties ir kokio amžiaus žmonių stebės striptizą? Kokia tai šventė? Mergvakaris, gimtadienis, merginų pasisėdėjimas?
   Kiek laiko norite, jog šokėjas pas Jus būtų? FORMĄ PILDYKITE ČIA: https://royalstriptease.com/kontaktai/ , gražios dienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X