Striptizas mergvakariui Linksmajame Troleibuse Kaune

Skambutis mums į telefoną dėl vyriško striptizo:

  • „Sveiki, grįžtame iš užsienio ir rengiame mūsų nuostabiajai draugei mergvakarį. Užsisakėme Kauno linksmąjį troleibusą ir norime dabar surasti striptizo šokėją, kuris gražiai pašoktų, palinksmintų mūsų nuotaką. Sakykite kokia jūsų programa ir kiek ji kainuoja?“

Išsiaiškinę merginų poreikius, nusprendėme, jog joms labiausiai tiks du šokiai po 10 minučių. Vienas šokis bus kareivio striptizas, kitas – policininko. Mūsų striptizo šokėją Linksmasis troleibusas paims nuo stotelės esančios prie pat autobusų stoties – pavadinimu autobusų stotis.

Kadangi pats troleibusas yra su vadinamais „ūsais“, jis negali važiuoti kur tik nori. Jis turi maršrutą ir juo važiuoja. Tačiau, kadangi tau jau bus po 23 valandos, linksmasis Kauno troleibusas galės stovėti vienoje stotelėje ir netrukdys kitiems, kadangi kiti troleibusai jau naktį nebevažiuos. Norime pasakyti, jog stovinčiame troleibuse yra šokti kur kas geriau nei važiuojančiame, nes važiuojančiame linksmame troleibuse, viena ranka turi laikytis į turėklą, ar sieną, todėl profesionaliai šokti tampa labai sudėtinga. Mes jums rekomenduojame kažkaip su troleibuso vairuotoju sutarti, kurioje vietoje jis galėtų stovėti.

Tuomet ir pačiam striptizo šokėjui tampa patogu atvažiuoti, prie linksmojo troleibuso palikti automobilį. Šokti taip pat tampa pasaka, kadangi viskas tampa stabilu, tvirta.

Mes su šiomis poniomis nusprendėme, jog vairuotojas atvažiuos prie autobusų stotelės „autobusų stotis“, ten jau lauks mūsų striptizo šokėjas apsirengęs kareivio apranga, įlips į troleibusą, bus paleidžiama muzika (tiesa, ten dedasi diskas. Flash atmintinės rodos nėra, kiek pamename. Reikia turėti diską. Mūsų striptizo šokėjas turėjo savo diską, su kūriniais striptizo)

Kaip striptizo šokėjas sušoko striptizą linksmajame troleibuse Kaune

Buvome merginų paklausę ar galima bus pasidaryti nuotraukų. Taigi paėmiau fotografą ir nuvažiavome į stotelę: „autobusų stotis“. 23:15 mūsų ponios jau atvažiavo. Aš įlipau, pasisveikinau su vairuotoju, įsidėjau diską, pasileidau kūrinį. Tuo tarpu fotografas padarė visus formalumus su užsakove.

Aš įėjau šokti ir pamačiau labai drąsias norinčias tikrai gerai pasilinksminti moteris. Jos jau buvo apšilusios, kol atvažiavo iki mūsų. Taigi aš pradėjau šokti kareivio striptizą.

Pasiėmiau pašokdinau vieną moterį, kitą. Nuotaka buvo apsirengusi juodą suknelę (pririškite ponios kokį kaspiną jaunajai, kad ją eitų lengvai atskirti ir būtų aišku, kuriai moteriai koncentruoti šokį).

Jos nesitikėjo, kad aš jas taip vesiu šokyje. Vieną, kitą moterį dar pakėliau į viršų apsukau. Buvo gražu. Kai vėliau peržiūrėjau nuotraukas, tai atrodo galingai: kareivis šokdina moteris.

Karštai, lėtai nusiėmiau kareivio maikę, atsisegiau kelnes, nusiėmiau diržą. Paėmiau jaunosios rankas, pravedžiau jas pro savo išsportuotą krūtinę. Tada užsilipau ant jaunosios ir gražiais judesiais, kaip katinas tryniausi.

Apsisukau, užpakaliu tryniausi į ją. Vėliau paėmiau jos rankas, uždėjau sau ant užpakalio, o ji jį visaip lietė.

Antruoju šokiu sušokau policininko striptizą. Kai jos išėjo į lauką parūkyti, aš persirengiau policininko aprangą. Fotografas vėl jas pakvietė į vidų, liepė atsisėsti. Aš vėl įėjau su policininko bananu. Jaunają seksualiai apieškojau, bananu pravedžiau pro kojas, krūtinę.

Kai tik paimdavau jaunosios ranką ir vesdavau nuo krūtinės į apačią visos pradėdavo klykti. Vėliau prijungiau ir kitas į šokį. Merginos buvo tokios drąsios, kad net pačios kai kurios nusirengė viršutinius rūbus. Atmosfera dar labiau įkaito.

Pasirodymas praėjo sėkmingai. Publika buvo atsipalaidavusi ir šilta. Labai patiko šokti. Ačiū.

vyru striptizas kaune kauno linksmasis troleibusas striptizas troleibuse vyriskas striptizas kaune

striptizas mergvakariui linksmajame troleibuse
vyriskas striptizas vilniuje
vyriskas striptizas kaune linksmajame troleibuse

  • Kuriame mieste, kelintą dieną ir valandą reikalingas šokėjas? (mums
  • reikia pažiūrėti ar mes neužimti tą dieną ir valandą)
  • Tikslus adresas į kurį reikės atvykti? (reikia paskaičiuoti kelionės išlaidas)
  • Kiek žmonių stebės striptizą?
  • Kiek norite šokių? Dviejų? Trijų? Keturių? Šokis trunka 10 minučių.

Susisiekite https://royalstriptease.com/kontaktai/

 

Raktiniai žodžiai:

vyru striptizas kaune, kauno linksmasis troleibusas, striptizas troleibuse, striptizas mergvakariui troleibuse, vyru striptizas vilniuje, vyriskas striptizas kaune, vyriskas striptizas vilniuje, vyriskas striptizas taurageje, striptizo sokejas kaune, striptizo sokejas kaina, striptizas mergvakariui kaune,

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X