Striptizas mergvakariui Sodyboje Kaune

  • Laba diena, ar čia priskambinau striptizo šokėjams?“ – maloniu balsu pasiteiravo mergina.
  • „Norėtume užsisakyti striptizo šokėją mergvakariui gegužės mėnesį vienoje Kauno sodybų. Norėtume 1 valandos programos. Sakykite ar esate laisvi, ar galėsite atvykti ir kiek tai kainuotų?“

Tai dienai jau turėjome vieną striptizo užsakymą Kaune. Su šia mergvakario organizatore suderinome abiem pusėms tinkantį laiką ir sutarėme, jog striptizo šokėjas atvyks į jų užsakymą ir jaunoji liks maloniai nustebinta gražiu striptizo šokiu.

Nuo RoyalStriptease striptizo šokėjo:

Gavau užsakymą sušokti vyrišką striptizą mergvakariui Sodyboje Kaune. Man liepė pasiruošti Kareivio, Policininko aprangas. Tą dieną aš buvau po užsakymų sustojęs Marijampolėje. Tą penktadienį pajudėjau iš Marijampolės link Kauno ir nuvažiavau į sodybą.

Sodyba Kaune

Tai buvo graži sodyba prie tvenkinio. Netoliese juosėsi miškas. Merginos buvo pakabinusios kelis balionus. Tai buvo aiškūs ženklai, kad čia tikrai vyksta kažkokia šventė. Privažiavęs paskambinu merginai, kuri ieškojo, rado mūsų kompaniją ir užsisakė striptizą:

  • Sveiki, jau atvažiavome

Išėjo graži mergina su džinsais ir bliuskute. Atrodė neįprastai, dažniausiai merginos dedasi aptemptas sukneles ar sijonus mergvakariams. Aš greitai supratau, kad čia toks laisvai bendraujančių, atsipalaidavusių, netradicinių merginų kontingentas. Mane maloniai laiptais į viršų palydėjo persirengti. Užkilome, čia buvo kambarys. Aš jai padaviau flashą su muzika ir pasakiau, kad ji įjungtų kareivį. Tame fleshe dainos trunka po 10 minučių. Kiekviena turi savo pavadinimą: policininkas, kareivis, gangsteris ir t.t..

Kareiviškas striptizas mergvakariui Kauno sodyboje

Padaviau mergvakario organizatorei raištį, kuriuo ji užriš jaunajai akis. Ji nusileido, liepė visoms atsisėsti ir paleido kareivio dainą. Aš įžygiavau grojant kareiviškam maršui.

Jaučiausi nerealiai, buvau gerai išsimiegojęs, pailsėjęs. Tai buvo pirmas tą vakarą užsakymas. Pradėjau šokti, prisiliečiau prie jaunosios, atsitraukiau, sukau juosmenį, rankomis liečiau savo kūną, kilstelėjau kareivišką maikutę, jos pamatė mano raumenis, pradėjo šaukti. Nusisukau, atsukau užpakalį, priėjau prie merginų švenčiančių mergvakarį, jos pradėjo mano užpakalį liesti, plekšnoti per jį.

Pakviečiau jaunąją šokiui. Sukau, kėliau į viršų. Ji visa tokios staigmenos nesitikėjo. Ji džiaugėsi, vienoje rankoje laikė taurę gėrimo. Draugės ją ragino vis išgerti, o atmosfera vis kaito ir kaito.

Galiausiai likau po stringais. Kareiviška berete prisidengiau, ten kur negalima kiekvienam žinoti ir tuos stringus patraukiau į apačią. Likau nuogu išsportavusiu užpakaliu, o merginos dar labiau klykė. Kaip viskas toliau vyko, deja, mieloji skaitytoja, nepasakosiu tau :).

Karštas policininko striptizas mergvakariui Kauno sodyboje

Mergina užkilo laiptais į viršų pas mane ir sako:

  • Kaip faaaaina. Nesitikėjau. Labai džiaugiuosi, kad jus užsisakiau. Koks sekantis šokis bus?“

Pasakiau, jog sekantis šokis bus policininko karštas striptizas. Ji nusileido. Apsirengęs aš jai parašiau sms žinutę, kad esu pasiruošęs ir ji užleido dainą.

Išeinu užsimaukšlinęs policininko kepurę, su gražiais mėlynais marškiniai, ant kurių užrašyta POLICE, laikose laikau bananą ir jau einu nubausti mergvakario jaunąją. Prieinu prie jos ir sakau:

  • „Gražuole, einam aš jus nubausiu“. Ji uždėjo rankas prie spintos, įrėmė, atkišo savo užpakaliuką, o aš bananu plekšnojau per jį ir sakiau: „Santuokoje privalo mylėti savo vyrą“, „Santuokoje privalote gerbti savo vyrą“, „Santuokoje privalote būti ištikima jam“, „Santuokoje privalote jam pagaminti valgyti, pasitikti jį grįžtantį iš po darbo“ ir t.t. Merginos juokėsi, joms labai patiko, kad aš ne tik šokau, bet ir reikiamu momentu, reikiamoje vietoje kalbėjau. Tas dar labiau jas atpalaidavo.

Kai mergvakario jaunąją „nubaudžiau“, tuomet pasodinau ją ant kėdės ir pradėjau gražų, seksualų, aistringą, karštą, vedantį iš proto policininko vyrišką striptizą. Nuėmiau kepurę, ją uždėjau ant jaunosios, tada apsisukau 720, atsistojau plačiai ir seksualiai lėtai timptelėjau policininko kaklaraištį ir jį seksualiai nusiėmiau.

Jos visos nerealiai žiūrėjo, matė ir suprato, kad čia atidirbti judesiai. Kelnes praplėšiau pro vieną pusę, pro kitą ir nuplėšiau nuo savęs. O toliau buvo visko J

Taigi atsisveikinant, mergvakario organizatorė užkilo laiptais į viršų ir pasakė: „Žinokit man labai patiko. Jus rekomenduosiu kitoms, draugėms ir t.t. Aš galvojau, kad čia atvažiuos koks jaunas berniukas, nepatyręs ir kad šokis jokio efekto neturės. Esu labai laiminga ir patenkinta. Ačiū Jums labai“ – kai gavau tokius žodžius, mano vidinė energija nerealiai pakilo. Jaučiausi it ant sparnų. Susikroviau aprangas ir išvažiavau už 60 minučių įvyksiantį kitą pasirodymą. Ačiū šioms moterims.

Pagarbiai, RoyalStirptease.com striptizo šokėjas

Ir jūs norite užsisakyti striptizo šokėją mergvakariui?

  1. Kuriame mieste, kelintą dieną ir valandą reikalingas šokėjas? (mums reikia pažiūrėti ar mes neužimti tą dieną ir valandą)
  2. Tikslus adresas į kurį reikės atvykti? (reikia paskaičiuoti kelionės išlaidas)
  3. Kiek žmonių stebės striptizą?
  4. Kiek norite šokių? Dviejų? Trijų? Keturių? Šokis trunka 10 minuičų.

Susisiekite https://royalstriptease.com/kontaktai/

 

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X