Striptizas moterims moters dienos proga

Po ilgaus laiškų susirašinėjimo Kelmės įmonės savininkas nusprendžia užsakyti mūsų striptizo pasirodymus moters dienos progai. Persiunčiam savininkui striptizo šokėjo nuotrauką, jis ją įdedą į plakatą ir jau bilietus pradeda pardavinėti per pardavimo punktus.

Likus gal 3 dienom iki pasirodymo, paskambiname ir paklausiame: „ar renkasi merginos atšvęsti moters dienos ir pamatyti vyrišką striptizą?„. Savininkas sako, jog merginos perka bilietus ir viskas juda pakankamai gerai.

Nuo striptizo šokėjo, kuris išvažiavo šokti striptizą į Kelmę:

Susikraunu aprangas į automobilį, susėdame su fotografu ir išvažiuojame. Autostradoje pasišnekučiuojame ir jau žiūrime, jog pasiekėme Kelmę. Mus labai maloniai pasitinka įmonės savininkas. Pasako, jog privažiuokite iš kiemo, kaip personalas. Su akiniais tamsintais sėdžiu automobilyje, kad niekad manęs neatpažintų ir nežinotų kad čia atvažiuoja striptizo šokėjas.

Išlipę iš automobilio su fotografu pasiimame aprangas ir mus savininkas palydi laiptais į apačią į rūsį ir parodo kur persirengti. Iš karto pasiūlo: „gal ponai, ko nors išgerti?”. Tokius žodžius išgirdus pasijauti kaip žmogumi, kuris yra gerbiamas tai ir paslaugą norisi atlikti kuo geriau.

Greitai pasirodo įmonės savininko administratorė. Jo administratorė – dar vienas nuostabus žmogus, kuris nepagaili man komplimento: „nu koks gražuoliukas, ateik nusifotografuojame”. Stoviu apsirengęs policininku ir nekantrauju kada mane išleis šokti karštą, gundantį, užvedantį striptizą.

Karštas policininko striptizas jau netrukus

Įmonės savininkas paaiškina, kokį striptizą jis norėtų matyti, išklausau, susideriname, paleidžia mano policininko striptizo dainą, žengiu su kerzais drąsiai, užtikrintai, pradarau duris ir garso banga man į ausis su moterų klyksmu plojimais ir žvėrišku pasitikimu: „uuuuuuuuuuuuuuu”

Jaučiuosi nerealiai, kaip tikras šou menas atliekantis pasirodymą. Lėtai seksualiai prieinu prie vieno moterų stalelio, lėtai bananu pravedu vienai moteriai pro kūną, kitai, trečiai. Žiūri jos į mane tokios visos gražios, kultūringos, savo vietoje. Tiesiog nuostabu. Savininkas padarė puikų dalyką, jog jis vyrus įleido tik nuo 24:00. Nes striptizas yra skirtas moterims, tai jų šventė.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAVisos tai nuostabiai šypsosi ir vis sako: „ateik ateik arčiau”, kažkuri taukšteli per užpakalį. Jaučiuosi norimas ir patinkantis joms. Nėra nuostabesnio jausmo už tai. Viena mergina pakėlusi rankas man mojuoja, tarsi norėdama, jog aš ją pasikviesčiau. Aš jai šiltai atsakau ir rodau į ją ir raginu nulipti nuo kėdės. Ji negali patikėti, kad aš tarp tiek moterų būtent ją išsirinkau. Ji visa emocijose spindinti nulipa nuo kėdės, aš paimu jos ranką ir veduosi prie kėdės scenoje. Visi šūkauja ir suvokia, kad bus tuoj pat karštas jai striptizas.

Pradedu šokti ir visos tik krykštauja, šaukia, ploja. Nu atmosfera, patikėkite manimi – tikras PARTY vakarėlis.

Bananu pravedu jai pro kojas, švelniai paliečiu plaukus, atsitraukiu, aštuonetuku vedu užpakalį, rankomis vedu pro savo kojas ir šelmiškai žiūriu jai į akis. Atsisegu po truputį policininko marškinius, prieinu prie jos ir ji tampo mano kaklaraištį. Prasegu kelnes, visos pradeda dar labiau spiegti ir staigiai nuplėšiu savo policininko kelnes. Lieku po apatiniais. Kaip ten viskas baigėsi – nepasakosiu, pabaigoje įteikiau tai merginai tulpę, išėjau pakelta galva ir dalindamas bučinius moterims moters dienos proga.

Kareivio striptizas

Niekas nežinojo koks bus antras šokis. Man vadybininkas pasakė, jog salėje yra mergina, kuri šiandien švenčia savo gimtadienį ir ta proga jai reiktų sušokti vyrišką striptizą. Laisvai sutikau. Pasakė, jog ji rankose turės balioną.

Antruoju šokiu išėjau apsirengęs kareivio aprangą. Įžygiavau grojant maršo muzikai. Iš pradžių pašoku visai salei, o po to matau salės gilumoje mergina laiko balioną, o jos draugės ją traukia link manęs. Aš paimu jos ranką ir ją nusivedu ant kėdės. Groja mano „favourite”(viena mėgstamiausių) muzika Body Rockers (atlikėjai). Dievinu šokti striptizą pagal šią dainą.

striptizas moterimsTaip ji mane užveda, nusiplėšiu maikę ir po berete ir akiniais nuogu viršumi šoku prie merginos. Atsisuku į publiką, keliu rankas ir raginu spygauti. Ją pakėliau į orą ir pasiūbavau. Visų riksmai dar stiprėjo ir stiprėjo. Buvo karšta.

O kai plėšiau kareivio kelnes, tai patikėkite kas darėsi. Buvo ir kojų trypimai.

Daktaras paskubėjo pagydyti ir sušokti striptizą

Kaip ir trečiasis paskutinis šokis jis turėjo būti karščiausias ir kulminacinis. Išbėgau apsirengęs daktaru ir tikrinau merginų sveikatos būklę. Visos juokėsi, o kai rodžiau nykščiu į apačią, neva sveikata merginų ne kokia ir reikia vyriško striptizo atstatyti sveikatai – visos juokėsi ir laukė kas gi čia toliau bus, grojant sirenoms.

vyriškas striptizas moterisJos priėjo visos arčiau ir vėliau net mane apsupo. Šį kartą išsirinkta mergina buvo stovinti prie baro. Ji turėjo labai gražias akis į tokį gilų žvilgsnį. Kai rinkausi kurią čia nusivesti, eidamas link jos pajutau  iš jos žvilgsnio – imk mane.

Veduosi ją prie kėdės ir gundančiai švelniai šoku. Daktaro striptizas – toks švelnus ir subtilus. Ji pradeda man bučiuoti į kaklą, vėliau į lūpas. Galvoju kodėl ji taip elgiasi. Nejaugi aš jai taip patinku. Ir drąsi tokia, prie visų žmonių taip.

Mano plaštaka slysta jos kelnėmis, visos staugia, klykia, jos įsivaizduoja save jos vietoje ir galvoja kaip mano ranka slysta jų kojomis.  Šį daktaro striptizą užbaigiau daug stipriau. Buvau nuogas ir prisidengęs tik…

Pagarbiai, RoyalStriptease šokėjas

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X