Striptizas Palangoje

Sulaukėme skambučio dėl vyrų striptizo Palangoje. Mergina teiravosi ar turime laisvą šokėją striptizui mergvakariui Palangoje. Panelė pasakojo, jog jos išnuomavo nedidelę sodybėlę/pirtį, skirtą iki 12 asmenų. Norėjo, jog striptizo šokėjas atvažiuotų dešimtą valandą nakties. Tada jos jaunąją nuves už namo pirties. Šokėjas slapta įsineš aprangą. Vėliau jaunąją pasodins ant kėdės, užriš akis skara ir šokėjas grojant kareiviškam maršui įžengs atlikti savo gundantį, karštą striptizo šou.

Prieš važiuojant, paskambinome ir pasiteiravome, koks sodyboje yra muzikinis grotuvas. Tai buvo namų kinas su 5 garso kolonėlėmis. Tai reiškė, kad garso tikrai užteks. Nuvykę į vietą pamatėme dar tris sodybas. Jos buvo viena šalia kitos. Šalia sodybų buvo pristatyta automobilių.

Mus pasitiko užsakovė ir palydėjo persirengti. Vadybininkas nusileido į apačią ir uždėjo mūsų kompaktinį diską, kol aš viršuje rengiausi. Gavau ženklą eiti šokti.

Įžengęs pamačiau sėdinčias seksualias merginas. Jos visos šaukė. Nuėmiau skarą nuo jaunosios ir ši pradėjo spiegti. Ji negalėjo patikėti, jog draugės jai tikrai užsakė striptizo šokėją pačioje Palangoje. Ši flirtuodama man rėžė į akis:

-„Iš Vilniaus? Iš Klaipėdos? Iš Kauno??” – flirtuojančiu žvilgiu klausė jaunoji.

-„Iš Los Angelo” – atsakiau flirtuojančiu žvilgsniu ir dominuojančiu balso tonu.

Kai pasakiau, jog esu iš Los Angelo, jos dar pradėjo labiau klykti ir prasidėjo tikras vakarėlis.

Pagarbiai, Royalstriptease

Raktiniai žodžiai:

Vyru striptizas Palangoje, striptizo sokejas Palangoje, striptizas mergvakariui Palangoje, striptizo sokejai Klaipedoje, Royalstriptease,

SUSISIEKITE https://royalstriptease.com/kontaktai/

striptizas Palanga vyru striptizas Palangoje striptizo sokejai Klaipedoje vyru striptizas Palanga striptizas Palangoje striptizo sokejas Palangoje

SUSISIEKITE https://royalstriptease.com/kontaktai/

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X