Striptizas Šiauliuose

Dėdė Playboy Šiauliuose

Labutis mano mielosios !!! Jūsų paslaugoms, nepakartojamasis  Dėdė Playboy.  Aš ir vėl jūsų mieste. Šisyk Stoties gatvėje. Kas vietinės, tos žinos, kur galima išsinuomoti butą parai, dviem paroms, savaitei ir t.t. Birželio 18 dieną, apie 20 valandą, važiavau linksminti 10 merginų. Prieš tai, užsukau į LYDL. Nusipirkau bananų, skanių bandelių, juk reikėjo pasistiprinti prieš sunkumus, kurie manęs laukė…Veikiau, tai malonumas, nei sunkumai, nes žinojau, kad  mane lies merginos, pliaukštelės delniukais per mano ruriuką, ne paslaptis, jog šauks garsiai ir netgi garsiai vartos necenzūrinius žodžius „o ble.., o nafik“  . Su užsakove buvo bendrauta jau 04. 30 d. Taigi laiko surengti staigmenai ir pasigalvoti įdėjų iš mano pusės turėjau pakankamai.

Kuomet išaušo toji lemtingoji diena, kuomet, mano pagrindinis tikslas, priversti būsimąją jaunąją persigalvoti netekėti… Tądien tapau pareigūnu, o vėliau ir karininku Adresą, kur linksminosi merginos radau lengvai. Nuvykus į vietą, lauke mane pasitiko kelios merginos, o likusios prižiūrėjo jaunąją bute. Ką jūs manote, mielosios ir mielieji, sąlygos bute LIUX klasės lygio Viename kambaryje turėjau greitai pasiruošti ir per akimirką tapti policininku. Tuo tarpu, kitame bute, už sienos, buvo tas išsvajotasis vaikinų PARADISE, į kurį norėtų patekti visi, vedę ir nevedę vaikinai. Neilgai trukus, įsiveržiau į tą butą su visa amunicija

Dieve, apsaugok ir apšviesk, prasidėjo tikras pragaras. Pragaras, geraja prasme, nes merginos pradėjo klykti, o mane, tai, kaip visada uždega… Šokio metu buvau vaišinamas ir šampanu ir brendžiu. Ačiū Jums merginos.

Pabaigus pirmąją šou dalį, palikau mergaites linksmintis vienas ir nuėjau ruoštis kitam numeriui. Antro šokio metu grojo tai:

Kaip ir visada, merginos gauna ir desertuko paragauti… Tokiu atveju nedėviu nieko tik rankšluostis ir tai ką man DIEVAS davė… Šito šokio metu, mielos merginos, perspėti noriu, jog saugotumėte akis…

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X