Striptizas Vilniuje

Į royalstriptease.com paskambino malonaus balso savininkė, kuri norėjo nustebinti savo draugę, būsimą nuotaką, aistringu policininko šokiu.

Veiksmas vyko Vilniaus centre. Mus lauke pasitiko dvi dailios merginos, kurios palydėjo iki namų. Mūsų vyriškam kolektyvui atvykus sužinojome, kad jų bute negalima persirengti, kadangi tokiu atveju jaunoji sužinos, kokį siurprizą jai paruošė jos draugės. Jau pradėjau galvoti, kad teks persirengti laiptinėje, bet, ačiū dievui, atsirado malonus moterų kaimynas, kuri leido persirengti jų bute. Pagarba jam.

Prieš man įžengiant į moterų pilną kambarį, kupinos idėjų draugės sugalvojo scenarijų: dvi šokėją ir fotografą pasitikusios merginos, atseit, ėjo per gatvę neleistinoje vietoje, netrukus jas pričiupo policininkas. Norėdamos išvengti nemalonumų, panelės atsiveda pareigūną į namus, kad sumokėtų kyšį ir tuomet prasideda staigmena jaunajai, apie kurią ji ničnieko nenutuokė 😀

Jaunoji buvo ganėtinai drovi, teko nemažai pasistengti, norint pralaužti ledus, užtat, mane pasitikusi jos draugė buvo visiška būsimos nuotakos priešingybė: pribėgusi pati pradėjo liesti krūtinę, kojas, pečius, nesidrovėjo netgi pati nuo manęs nuplėšti kelnes. Pamačiusi, išdrąsėjusią draugę, jaunoji leido sau atsipalaiduoti ir mėgautis nuogu vyro kūnu.

Po šio vakaro gražiai atsisveikinome ir palikome moteris vienas švęsti mergvakarį, joms prireiks visos nakties pasidalinti patirtais įspūdžiais…

Susisiekite https://royalstriptease.com/kontaktai/

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X