Striptizo pamokos merginoms Vilniuje

striptizo-pamokos-merginoms-vilniuje-2Į mus kreipėsi mergina, kuri nori nustebinti savo mylimąjį. Pora buvo išvykusi į Ameriką ir matė kaip gražiai merginos atliko striptizo šou programą. Jos vaikinas pasakė: „vau kaip norėčiau, kad man taip sušoktų“. Merginai atsirado noras išmokti sušokti viliotinį grįžus į Vilnių. Mergina užsirašė į mūsų privačias striptizo pamokas merginoms.

Susitikusi su striptizo pamokų treneriu ji pasakojo, jog nežino nei kokius rūbus pasirinkti, kaip striptizo šokis turi būti pradedamas, kokius judesius daryti ir t.t. Ji pasakė, jog nori nustebinti savo mylimąjį striptizu viešbutyje. Galvoja pavakarieniauti ir po vakarienės išgerti šiek tiek viskio ir jį nusivesti į viešbučio kambarį.

Viešbučio kambaryje užrišti jam akis skara, nueiti greitai persirengti, ateiti, įsijungti muziką ir pradėti striptizo pasirodymą. Visą šį striptizo scenarijų pradėjome dėliotis.

Pirma sužiūrėjome merginai labiausiai tinkančią aprangą. Išmokome pagrindinius moteriškus striptizo žingsnelius ir judesius. Pastatėme kėdę kambario centre. Atsisėdo striptizo treneris. Mergina pradėjo atlikti striptizo pasirodymą. Treneris koregavo judesius.

Po pirmo striptizo mokymosi seanso paaiškėjo kiek pamokų gali prireikti ateityje. Mokinė atsipalaidavo ir jau daug drąsiau šoko. Atvykusi pačioje pradžioje jautėsi nejaukiai, tačiau vėliau pakankamai drąsiai bandėsi išmoktus striptizo judesius.

RoyalStriptease striptizo pamokos merginoms

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X