Striptizo pamokos moterims

striptizo pamokos moterimsSkambutis į RoyalStriptease:

 • Sveiki, ar čia prisiskambinau dėl striptizo pamokų moterims? Atsakėme taip. Moteris papasakojo savo situaciją:
 • Noriu nustebinti vyrą 7 metų draugystės kartu proga. Pamaniau, jog niekas jo labiau nenustebins, kaip sušoktas gražiai, seksualiai, viliojančiai striptizas. Sakykite kiek pamokų reikia norint išmokti šokti profesionaliai? Noriu labai nustebinti vyrą ir pasiruošti gerai. Atsakėme:
 • Viskas paaiškės po pirmosios bandomosios pamokos. Vienos moterys mokinasi greičiau, kitos lėčiau šokti striptizą. Po pirmosios pamokos mokytojas mato kiek reikės pamokų norint pasiekti jūsų norimą tikslą. Yra buvę taip, kad moteriai prigimtyje buvo duota šokti striptizą, tai ši mūsų klientė neįtikėtinai greitai išmoko šokti. Taip pat yra tekę nemažai turėti klienčių, kurios nebuvo niekur lankiusios jokių šokių, niekada nešokusios ir su jomis reikėjo ilgiau užsiimti. Norime Jus pradžiuginti, jog visos išmoko šokti striptizą.

Ši moteris, kaip ir kitos mūsų klientės išbandė bandomąją striptizo pamoką. Šią moterį profesionaliai šokti striptizą mes paruošėme per 8 privačius susitikimus. Kiekviena mūsų striptizo pamoka vyko tokiu formatu:

Striptizo mokytojas atvažiuodavo pas klientę į butą, patardavo ir rekomenduodavo striptizo rūbus. Moteris atsistodavo mokytojui už nugaros ir atkartodavo jo rodomus judesius. Jeigu moteriai nebūdavo patrauklūs ar priimtini striptizo judesiai, juos pakeisdavo kiti striptizo judesiai. Taip kartu bendradarbiaujant buvo sukurtas striptizo šokis. Po striptizo pamokų moteris laisvai profesionaliai šoko striptizą.

Damos, jeigu turite viduje nuojautą, jog striptizas atneštų naujų, įdomių, šiltų emocijų į jūsų gyvenimus, išbandykite šią striptizo pamoką ir nustebinkite brangų Jums žmogų.

Susisiekite: https://royalstriptease.com/kontaktai/

Pagarbiai, RoyalStriptease

Raktiniai žodžiai:

striptizo pamokos moterims, striptizo pamoka mergvakariui, striptizo pamokos Vilniuje, striptizo pamokos Kaune, striptizo pamokos kaina, striptizo kursai Klaipėdoje, striptizo pamoka Šiauliuose, striptizo mokytojas Panevėžyje, striptizo mokykla Kaunas

Straipsniai, Striptizas

4 komentarai

 1. Sandra:

  Sveiki,noreciau ismokti sokti striptiza.Kokia kaina vienos pamokos?

 2. Monika:

  Sveiki ar siauliuose vyksta kazkokie mokymai, jei taip kada kur kokia kaina?

 3. Sveiki,noreciau ismokti sokti striptiza.Dovana butu vyrui.Domintu Kaune ir kaina?Aciu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X