Striptizo šokėjai į namus Vilniuje

Skambutis į telefoną:

– „Sveiki, bus mano 48 gimtadienis. Esu jau garbaus amžiaus ponia. Noriu užsakyti striptizo šokėjus ir padaryti šventę savo draugėms. Gyvenu bute, reikėtų, kad striptizo šokėjas atvažiuotų į būtą. Norėčiau kokiai 40 minučių. Kokia kaina, sakykite ?“

Pasitikslinus tiksliau kurią dieną ir valandą reikalingas striptizo šokėjas, pasiūlome poniai jai tinkamą variantą ir susitariame. Ateina ta diena.

Išvykstame šokti striptizą į vieną Vilniaus butų

Striptizo šokėjas rašo:

Su partneriu pasiimame striptizo aprangas ir išvykstame šokti striptizo į vieną Vilniaus butų. Labiausiai stebimės ir džiaugiamės, jog net garbaus amžiaus, 48 metų moteris supranta, kad striptizas nėra nieko blogo ir užsako mus, norėdama pralinksminti ir padovanoti įsimintiniausią dovaną savo draugėms.

Atvykstame į butą, mus maloniai pasitinka rusų šeima. Įeiname, mus palydi tiesiai koridoriumi į kambarį persirengti. Kambarys jaukus, nedidelis. Ant stalo matyti nuostabių, gražių dukrų nuotraukos. Jos jau iškeliavusios iš šių namų ir gyvena savo gyvenimą. Yra balkonas. Atidarau jo langą, dvelkia pavasarietiškas vėjelis. Galvoju, kokį įdomų darbą aš dirbu.

Policininkų striptizas pas močiutes

Žiūriu partneris jau rengiasi policininko kostiumą. Sako man: „pavarysim seni, pralinksminsime močiutes“. Apsirengiame policininkų aprangas ir išeiname. Šie šilti žmonės mums ploja. Atsiveria priešais akis gana apvalus stalas už kurio sėdi garbaus amžiaus 6 ponios ir du vyrai. Vienas jų išeina į balkoną, kol mes atliekame programą, o kitas fotografuoja.

Pradedame šokti. Viena močiutė sako: „Tikri šaunuoliai, kokie gražūs, geri berniukai“. Aš šoku, ir galvoju, nu čia tai jo, gera patirtis. Kita močiutė sako: „tik mūsų nesuimkite berniukai“. Žiūriu partneris įsijautęs šoka užsidėjęs tamsintus akinius. Niekas jo neatpažįsta ir nežino. Jis tas paslaptingasis šokėjas vedantis klubus ratu ir jaudindamas moteris. Pats aš irgi su akiniais. Niekas čia nežino nei kas čia atvažiavo nei kas čia šoka. Viskas paslaptyje.

Iškeliu rankas į viršų, įtempiu raumenis ir suku klubus tris kartus, tada atsisuku į močiutes ir pradedu atsisegti marškinius. Šios šaukia. Partneris daro atsispaudimas, o močiutės ploja ir sako: „stiprūs vyrai, vienas, du trys, vyrai turi padaryti atsispaudimų, taip, turi“

Šokam abu lėtai ir jaučiamės tikrai smagiai. Šilti žmonės, jiems patinka kaip mes šokame. Juose nesijaučia, kad jie mus žemiau vertina. Jie labai šilti, draugiški žmonės, norintys taip pat kaip ir mes viską padaryti tvarkingai, gražiai.

Lėtai nusiimame policininko marškinius, nusisukam ir kraipom užpakalius. Juokiasi ponios. Viską darom lėtai, neiššaukiančiai, tvarkingai. Prieinu prie vienos močiutės, paimu jos ranką ir kartu su ja nuplėšiam policininko kelnes.

Lieku po apatiniai, kepure ir kaklaraiščiu. Kraipau savo klubus ir apatinius paslenku į apačią. Močiučių akių vyzdžiai dar labiau prasiplečia. Pažiūriu į partnerį ir jis su savo gražia figūra, presu judina savo kūną užrietęs nosį ir viskuo patenkintas.

Įtampa atmosfera karštėja, o mes šokame įsijautę…

Daktarų šou garbingo amžiaus ponioms

striptizo šokėjai į namus vilniuje gimtadieniui

Per antrąjį pasirodymą atėjome apsirengę gydytojų kostiumais. Prieinu prie vienos močiutės, paklausau širdies ritmo, ši sako: „prašom sūneli, prašom”, nueinu prie kitos, kita nieko nesako, tiesiog duoda paklausyti širdies ritmo. Partneris perklauso kitų močiučių širdies ritmą.

Tada pradeda griausmingai groti Snap „Rhytm is a Dancer” ir močiutės sustingsta vietoje. Žiūri, kaip mes atliekame daktarų striptizo šou. Atsisegu daktaro švarką ir rankas vedu tai į vieną tai į kitą pusę, apsisuku ir tris kartus stipriai ratu apvedu klubus. Kvėpuoju per burną ir esu įsijautęs į šį šou. Partneris nusiima nuo burnos daktaro kaukę, padarau tą patį ir aš.

Partneris prieina prie vienos močiutės ir jos rankas uždeda sau ant krūtinės. Pradeda visi šaukti, spiegti. Aš šoku antram plane ir tiesiog mėgaujuosi šokiu ir erzinu jas visas iš tolo. Aš prieinu prie tolimai sėdinčių močiučių, kurios labai saugiai sėdi, nes mus skiria stalas. Aš einu link jos, o ji žiūri į mane ir supranta, jog dabar jai bus pašokama asmeniškai šiek tiek. Ji tokia laiminga. Šiek tiek pašoku, įtupiu, užpakaliu prasibraukiu pro ją, pirštų galais ją paliečiu ir grįžtu atgal.

Kaubojų striptizo pasirodymas ponioms

vyrų striptizas vilniuje į namus

Paskutiniuoju pasirodymu įžengėme su kaubojų aprangomis. Prieš tai aš dar vienas atėjau su gangsterio uniforma ir padariau greitą, efektingą, stiprų SOLO (vieno žmogaus šokį) ir tada per antrą dainą prisijungė mano partneris su kaubojau apranga ir dar labiau įkaitino atmosferą.

Paskutinis šokis buvo pats erotiškiausias. Pabaigoje striptizo matėsi, jog žmonės yra laimingi, nes kažką naujo pamatė. Kažkas juos pradžiugino būnant tokio amžiaus, kai jau niekas nebestebina ir viskas yra atsibodę. O mums tai išliko šiltu, jaukiu ir gražiu prisiminimu.

RoyalStriptease šokėjas

Susisiekite https://royalstriptease.com/kontaktai/

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X