Striptizo Šokėjas Gimtadieniui Panevėžyje

Tai buvo jauna, 25 metų mergina. Artėja jos mamos gimimo diena – JUBILIEJUS – 50 metukų. Ji, kartu su broliu, jaunesniąja sese ir savo patėviu sugalvojo užsamdyti mylimai mamytei striptizo šokėją. Ot velniai, ar ne ?!!!  Kaip ten bebūtų, diena ir kur tai vyko nesvarbu, tačiau nuvykęs į vietą, pamačiau gražų tvenkinį, ant jo besileidžiantį  rūką ir iš apšviestos kaimo turizmo sodybos kiemo, ateinančią gražią, ilgakoję, juodaplaukę. Priėjus arčiau pamačiau jos gražias, ryškai mėlynas akis. Nieko nelaukęs, pakštelėjau jai į žanduką, pasisveikinau ir ji mus nulydėjo į jaukų priešpirtį. Ten buvo mano persirengimų kambarys. Sakydamas „ji nulydėjo mus į jaukų priešpirtį“ norėjau pasakyti, jog atvykau su vairuotoju. Juk, kur jus matėte kunigą be zakristijono ? : ) : ) : )

Dar gerokai iki striptizo vakaro, prieš 2 savaites, susiskambinau su užsakove. Mūsų pokalbis, tąsyk trūko 1 valandą laiko su keliolika minučių (plius, minus), derinome detales ir šiaip maloniai šnekučiavomės. Tokio balso norėčiau klausytis kas vakarą prieš miegą.

Jei žinote tą jausmą, kai įsimylite, tai čia kažkas panašaus
. Būtent aš taip jaučiuosi, kai kaskart sulaukiu kvietimo pas merginas, kuomet jos palikusios savo senius namie prie teliko iškeliauja į naktinę medžioklę…medžioti striptizo šokėjo

Na, gerai, suintrigavau ? Veiksmas vyko Panevėžio rajone kažkokioje kaimo turizmo sodyboje. Tvenkinyje ramiai sau plaukiojo daugybė gulbių, tačiau gražiausia gulbė iš jų buvo užsakovė Jolita (vardas pakeistas), t.y. mergina, kuri sugalvojo puikią staigmeną savo mamai 50 – mečio jubiliejaus proga.

Nuvykus į vietą, viską aptarėme su muzikantais, ir su jų pagalba striptizo šou programa buvo garantuota. Svečių buvo susirinkę apie 40. Jubiliejaus kaltininkė, jubiliatė Asta (vardas pakeistas) visą ta vakarą buvo apipilta staigmenomis. Ji mėgavosi baikerių atvažiavimu, nuostabiu fejerverkų šou ir vakaro kulminacija tapusia striptizo šokėjo programa. Pašėlusių damų amžius buvo nuo 25 -erių iki virš 50 – ties. Visos liko labai patenkintos, netgi vyrų tarpe sulaukiau pagyrų. Juk tokiam šokiui reikia drąsos, sakė vyrija, juk tai ne polka su ragučiais.

 

Pirmąjį šokį skyriau tik jubiliatei. Prieš pradedant kiekvieną pasirodymą, kaskart širdelė nerimsta savo vietoje, pradeda spurdėti. Staiga, muzikantas pasako kalbą, pristato mane kaip svečią iš Latvijos, karininką Janį.  Pirmąjį šokį sušokau pagal legendinės grupės DEF LEPPARDS „Pour some sugar on me“ dainą. Ši grupė neseniai koncertavo Lietuvoje. Jausmas, pasakiškas, merginos, moterys pradėjo klykti, tačiau šokis skirtas buvo tik vienintelei jubiliatei. Kitoms liko tik žiūrėti, šaukti ir ploti. Šauksmas toks stiprus, jog parodžiau ženklą muzikantui (garso maestro) ir tęsiau darbus toliau. Moteris buvo drąsi, ji lietė mane visą ir visur, kur dar galbūt niekas nelietė…  Jos dukra, užsakovė, mūsų pirmojo pokalbio metu, trūkusio valandą laiko informavo, jog liūdna nebus.

 

Sušokus pirmąjį šokį, negalėjau nepadovanoti ir antrojo šokio. Antrajam šokiui pasirinkau šiuo metu Lietuvoje populiarios, jaunos dainininkės, Monikos Linkytės dainą „Po dangum“ ir Scooter dainą „Break it up“. Šią dainą studijoje sujungiau į vieną, bendrą gabaliuką.   Va, šioje vietoje, gerbiamieji, aš pasigailėjau. Šio šokio metu perėjau prie kontaktinio striptizo, kurį labiausiai mėgstu. Ant suoliuko susirinko gal 7 moterys, tikslaus skaičiaus nepamenu, nes buvau transo būsenoje, jaučiau tik jų rankų glamones, nes buvau prisidengęs tik su rankšluosčiu ir su stringais. Šio šokio metu mėgstu apsižergti merginas ir lėtai siūbuodamas klubais žvelgti joms į jų akis per savo juodus akinius. Kol vieną iš jų linksminau, kitos tiesiog drąskė mane į skutelius, tik gerai, jog nenuplėšė mano brangiausiųjų. Na, pačios žinote ko…

Viskas klostėsi puikiai, kol kažkoks erelis puolė mane, bet laiku jį pastebėjau ir pasiruošiau mūšiui. Matote, tarp mano „meilužių“ buvo jo žmona. Tai aš suprantu, jam tiesiog įsijungė patino instinktai. Laimei, erelis buvo nugesintas tiek vyrų kompanijos, bet baisiausia tai, jog moterys įsiuto, kai aš po antrojo šokio, paėmęs mikrofoną iš muzikanto, pasakiau, jog vakaro šou baigėsi. Ne, ne, mielieji. Blogai buvo jam, nes moterys jam vos neišdrąskė akių už tokį jo elgesį.

 

Nors po antrojo striptizo šokio buvau pakėlęs sparnus palikti svečius, bet moterys nuramino vakaro erelį, netgi vyrai atsiprašė už sugadintą nuotaiką dėl savo kolegos elgesio. To pasekoje padovanojau visoms damoms dar vieną, nuostabų šokį, o tą šokį atlikau pagal hip hopo muziką, pagal Dr. Dre dainą „Next Episode“.  Kas nežinote, siūlau susirasti internete ir pasinėrus į jausmų jūrą, pabandyti atsipalaiduoti ir nors mintimis pašėlti pagal šią melodiją, įsivaizduoti Snoop Doog, Dr.Dre ir kitus juodukus su amortizuojančiais automobiliais, staiga įvažiuojančius į jūsų kiemą…  Jos metu po rankšluosčiu turėjau tik stringus, kuriuos nusimečiau striptizo eigoje. Damos lietė mano pliką užpakaliuką, lietė mano brangiausiuosius ir manąjį Džonį.

Taigi, mielieji, maži ir dideli, dėdė Playboy turi eiti pas dideles mergaites…Lauksiu jūsų skambučių. Ate

Kuriame mieste, kelintą dieną ir valandą reikalingas šokėjas? (mums

reikia pažiūrėti ar mes neužimti tą dieną ir valandą)

Tikslus adresas į kurį reikės atvykti? (reikia paskaičiuoti kelionės išlaidas)

Kiek žmonių stebės striptizą?

Kiek norite šokių? Dviejų? Trijų? Keturių? Šokis trunka 10 minučių.

Susisiekite https://royalstriptease.com/kontaktai/

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X