Striptizo šokėjas gimtadieniui Utenoje

Visu pirma, noriu visus pasveikinti su artėjančiomis šventėmis, tuo pačiu padėkoti merginoms iš UTENOS miesto, kurios laukė manęs su nekantrumu, 11.25 dieną, netoli autobusų stoties, iš viename, ten esančių daugiabučių. Utenoje esu buvęs ne kartą, bet su tokiu tikslu pirmąsyk. Kalbu apie striptizo vakarą. Merginų buvo 12, tai išties nemažai, palyginus, kuomet tenka šokti 3 damų akivaizdoje. Nors…daugiau dėmesio galima skirti visoms merginoms ar moterims. Bet man didelės merginų grupės patinka. Šiuo atveju, užsakovė buvo muzikali, ji ir jos draugės turėjo savo garso aparatūrą. Nenuostabu, juk iš Utenos kilusi yra legendinė roko grupė „ANBO“, tai tikriausiai bus pasiskolinusios tas garso kolonėles iš jų ? Juokauju, tai komplimentas !

Bet kokiu atveju, vos joms paskambinus į ROYALSTRIPTEASE, „kitame laido gale“ jautėsi nuoširdumas ir šiltas bendravimas.
Derinant 11.25 dienos detales, kuomet turėsiu pas jas atvykti ir sušokti striptizą dvejoms dvynukėms, užsakovė Justina (taip ji man prisistatė, koks tikrasis vardas tikrai nežinau), mane perspėjo, jog tos seserys, tai merginos, kurioms „PALAUK“ nėra, ir, kad jos vyriausios iš jų visų 12 manęs lauksiančių.

Atsargiai pasiteiravau, kokio striptizo jos norėtų ? Užsakovė Justina pasakė: mmm, tarkime, jos mielai norėtų KONFETI. Taigi, supratau, jog nuogo vyro nebijo tikrai, ir, kad tai bus ne striptizas, o vizitas banke, kuriame prekiaujama tam tikru turiniu KONFETI
Atėjus tai dienai, tam nuodėmingajam penktadieniui, atvykus į Uteną, iš pradžių pasistiprinau vienoje picerijoje, taipogi netoli stoties. gal sutapimas, gal ir ne, bet į piceriją užsuko gražių merginų būrys, ir užsisakė didelę, šeimyninę picą išsinešimui. Jos buvo apsirengusios tema-tiškai, o viena jų buvo su keliaraiščiu.

Pamaniau, jog tai mano būsimos aukos, kurias aš turėsiu padaryti laimingas, kad jos dar ilgai mane prisimintų… Kad tai ne tos gražuolės supratau dar picerijoje, nes tarp jų nebuvo dvynukių, o ir buvo jos tik 6. Juolab, aš turėsiu linksminti merginas ne mergvakaryje, o gimtadienio šventėje. Bet, būsiu atviras, kaskart nuvykęs į kokį miestą, kuriame turėjau striptizą, vėliau tos merginos, moterys man dar ilgai stovi akyse.
Nuvykus į vietą sutartu laiku, mane pasitiko visai kitos merginos, o erdvaus buto svetainėje, jau šėlo merginos. Paslapčia buvau nuvestas į kitą patalpą, kad galėčiau pasiruošti, nes buvo pageidavimas, jog įeičiau į kambarį, kuriame jos šoks, gers kokteilius su brendžiu pasigirdus:
https://www.youtube.com/watch?v=0vmGAeM-OIo

Tai buvo spec. pageidavimas, nes būtent dvynukėms ji sukelia šiltus prisiminimus.
Vėliau jos prasitarė, jog, ten kur dabar yra fontanas ežero viduryje, netoliese, ant kranto savaime aišku, kuomet jos buvo dvyliktokės, po diskotekos, viena iš seserų pirmąsyk pasimylėjo. O Dieve, juk tai romantiška ! Sutikite su manimi, jog tą pirmąjį kartą pamename visi. Vieniems jis buvo nekoks, kitiems, tarsi iš erotinio filmo, bet jį atsiminsime iki gyvenimo galo. Juk tądien kažkas tapo VYRU, o kažkas MOTERIMI.
Vakaro eigoje pasitvirtino užsakovės prognozės dėl KONFETI. Antrajam šokiui pasirinkau , mane iki sielos gylumų užvedančią dainą:
https://www.youtube.com/watch?v=m5yy78WA7P4
Sesutės buvo tikros liūtės, ištroškusios meilės, jos be kompleksų, viena po kitos darė su mano kūno ataugomis ką norėjo, buvau PAGIRTAS TARP MOTERŲ. Ir, kaip kiekviename gimtadienyje, kur švenčia tik merginos, ateina laikas užpūsti žvakutes. Mano atveju tai buvo didžiulis švyturys……. o aš jaučiausi tarsi tarp deivių.
Kaip ten baigėsi, paliksiu jūsų fantazijoms.
Dabar, kolkas tariu viso geriausio ir linksmų jums Šventų Kalėdų, bei Naujųjų Metų, tuo pačiu paraginti pasikviesti DĖDĘ PLAYBOY per šventes pas save, nes tik pas mane geriausi fejerverkai visoje Lietuvoje.

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X