Striptizo Šokėjas Kaina Klaipėda Juodkrantė Palanga

Mergina telefonu: „Sveiki, ar būtų galima užsisakyti striptizo šokėją mergvakariui Juodkrantėje. Čia būtų birželio mėnesiui 19:30 Juodkrantėje. Mes užsakėme apartamentus Kalno gatvėje, todėl norėtumėme jog šokėjas atvyktų gangsterio ir daktaro uniformomis, nes jaunoji medikė yra. Kokia būtų dviejų šokių kaina?

Mes atsakėme: „Sveiki, Juodkrantėje striptizo šokėjas ir šokiai visuomet brangesni, dėl to kad užtrunka laiko keltis su keltu, laukti eilėse, kainuoja kelto mokestis, ekologijos mokestis, tačiau viskas įmanoma. Juk užsakinėjame paslaugą į patį gražiausią Lietuvos kampelį – Juodkrantę.

Taigi suderinus visas kainos ir atvykimo detales mūsų paslaugas užsakė. Nukreipėme užsakymą šokėjui iš Klaipėdos iš šis išvažiavo su savo pasirodymu į Juodkrantę.

Nuo striptizo šokėjo:

Aš dievinu savo gangsterio pasirodymą. Dievinu kai įeinu į jų aplinką, kai jos sėdi gražiai sudėjusios įdegusias kojytes ir kai laukia  O KAS ČIA BUS. Stabtelėjau šokio metu, sustingau, krūtinė daužėsi, tai buvo pasirodymo dalis. Tuomet jų klykiančiais balsais nusimečiau viršų. Gangsterio judesiais sukausi aikštelėje. Paėmiau jaunąją. Pradėjau šokdinti. O kai ši uždėjo savo rankas ant mano iš sportuotos krūtinės, visos pradėjo klykti.

Baigęs pasirodymą išėjau pilnas pasikrovęs emocijų į lauką kur atsiveria jūros horizontai, pašvaistė ir nerealus Lietuvos gražiausio kampelio peizažas.

Royalstriptease šokėjas

Royal Striptease Patarimai kviečiančioms šokėją į gimtadienį, mergvakarį, draugių pasisėdėjimą, privačiai:

Pasirūpinkite muzika, kad būtų pakankamai garso. Tinka muzikinis centras, magnetola, kompiuterinės kolonėlės, profesionali garso aparatūra. Laptop`o kolonėlės netinka.
Pasitikite su šypsena šokėją.
Nuveskite persirengti į kambarį, kuriame yra kur susikabinti aprangas ir švaru. Mūsų šokėjai šoka tik švariose aplinkose. Pasirūpinkite švara. Palikite ten vandens.
Parodykite kur tualetas.
Atvykus šokėjui, atsiskaitykite, pasiimkite muziką. Dažniausiai pasirodymuose jungiamas telefonas per AUX jungtį, dedamas flash-usb atmintinė, ar diskas. Šokėjai su savimi turi flashą, avariniu atveju pajungiamą nedidelę kalonėlę. Bet jeigu jūs norite daug daugiau garso, turi būti koks muzikinis centras.
Atpalaiduokite drauges, paruoškite jaukią aplinką (galite žvakučių uždegti, įpilti po 100gramų).
Atslinkite stalus, kad šokėjas lengvai galėtų prieiti, pasodinkite jaunąją ant kėdės, užriškite akis skara.
Gerbkite mūsų šokėjus. Jie dirba sudėtingą darbą.
Nefilmuokite ir nefotografuokite. Mūsų pasirodymus yra draudžiama filmuoti ir fotografuoti. Fotografuoja tik mūsų fotografas. Nuotraukos neviešinamos.
Lieskite šokėjus švelniai. Nebūkite grubios ir neplėšykite jų drabužių.
Nusiteikite puikiai praleisti laiką :)!

Susisiekite su mumis

Kontaktai

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X