Striptizo šokėjas Kaunas

Striptizo sokejas kaunasŠokis velniai žino kur

Eilinį šeštadienio vakarą striptizo šokėjas buvo pasiųstas palinksminti 40 metų jubiliejų švenčiančią moterį. Problema tame, kad visas vakarėlis vyko atokiame užukampyje, vidury laukuose esančioje sodyboje kažkur Kauno rajone. Mes su fotografu dėl viso ko norėjome įsimesti dujų balionėlį, juk žinot, tos istorijos su Kauno mafija ne iš piršto laužtos.

Keista, bet sodybos vietą suradome nesunkiai, mus iš karto pasitiko mums skambinusi moteris su keliais vyrais, kurie nė iš tolo nepriminė mafijozų, nuo jų sklido taiki aura, tad visas nerimas tiesiog išgaravo. Netrukus buvome palydėti iki persirengimo kambario.

Prasidėjus policininko numeriui, pastebėjau, kad nieko nepastebėjau, scena buvo pritemdyta, o per tamsius akinius sunku ką nors pastebėti, užtat, jubiliatė dėvėjo ryškią rožinę suknelę, dėl to ją atrasti iš visos sėdinčios minios buvo nesnku, kareivis iš karto ėmėsi veiksmų paįvairinti jos gyvenimą. Geriausiai šokis pastatomas tiktai tuomet, kai šokio judesiai itin tiksliai pataiko į taktą, ne veltui susirinkusi publika plojo, skandavo, o šoumenui net nereikėjo kitus skatinti palaikyti, pats tapo žiūrovu. Tačiau iš visų žmonių linksmiausia, kaip nekeista, buvo dėmsio centre esančiai moteriai, jos šypsena platėdavo kiekvieną kartą policininkui artinantis prie jos. Mergina visai nesigailėjo liesdama policininko kojas, krūtinę, matyt, tiek daug kartų buvo nubausta pareigūnų, kad jau vis vien, kas nutiks 😀

Kareivio šokis vyko kiek kitoje aplinkoje: scena buvo apšviesta, galėjai pamatyti visus sėdinčius ir stovinčius žmones (jų nebuvo tiek daug, kaip man pasirodė iš pirmo žvilgsnio). Aštrūs vyriški kareivio judesiai vertė merginą apsilaižyti savo lūpas, atrodė, kad ji tuojaus suvalgys visą šokėją taip ir nebaigus jam pasirodymo. Tačiau tas negrėsė, mergina net nenorėjo užbaigti šokio, galėjai tą suprasti, iš lėto lenkdamas ją žemyn ir liesdamas jos dešinę koją (girdėjosi jos tankus alsavimas, kuris būdingas moterims, kai šios patiria kai ką nežemiško miegamajame…)

Pabaigus kareivio šou, iškilo dilema – nerandame raudonų stringų, tačiau geriau pasiknaisiojus sodyboj, buvo atrasti kažkur žolės, tikriausiai jubiliatė mosikuodama tuos stringus netyčiom išmetė lauk į krūmus J Bet viskas gerai, kas gerai baigėsi.

Straipsniai

2 komentarai

  1. Vika:

    Sveiki.kokia kaina butilu geguzes 25d apie 18val jei atvyktumete i kedainiu raj? Sokis butu 55metu jubiliatei jos namuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X