Striptizo Šokejas Kaune Mergvakariui Jachtklubas

-„Sveiki, ar čia paskambinome striptizo šokėjui?” – malonaus balso mergina pasteiravo telefonu.

-„Sveiki, taip čia RoyalStriptease striptizo šokėjai”

-„Žiūrėkite, mes norėtume užsakyti striptizo šokėją Kaune birželio mėnesį. Reikėtų, jog jis atvažiuotų į Jachtklubą Kaune, nes plauksime laivu”

Po pokalbio ir tarimosi telefonu nusprendėme jog striptizo šokėjas Kaune atliks policininko (vandens policija) ir kapitono šokius. Bus dvi aprangos ir bus apie pusvalandį pasirodymas (2 šokiai). Sutarėme su užsakove, jog šokėją paims vandens motociklu arba kateriu. Todėl šokėjas atvykęs į Jachtklubą Kaune turės mašinoje palikti visus daiktus, ir antrąją aprangą įsidėti į kuprinę.

Nuo RoyalStriptease šokėjo

Sveiki visi, išvažiavęs iš Vilniaus patekau į kamštį. Jau taip spėjau pačiu pačiu laiku išvažiuoti iš Vilniaus, kad suspėčiau būti tinkamu laiku užsakyme, tai ne, Geležinio Vilko gatvėje Vilniuje įvyko avarija ir labai lėtai ir vangiai išvažiavau iš Vilniaus prarasdamas geras 20 minučių.

Tačiau sunki kelionės pradžia atsipirko puikiu pasitikimu vaikinu iš laivonuoma.lt  

Jis mane maloniai pasitiko ir kartu kaip vandens policija nuplaukėme nubausti nusidėjėlės, dėl kurios kaltės ir įvyko šis mergvakaris. Išgirdome, jog Kauno Mariose ji ir jos draugės svaiginasi alkoholiu ir triukšmauja. Plaukėme nubausti dviems nuodėmingais vandens policininko ir kapitono šokiais.

Ta diena buvo labai vėjuota. Man netgi trūko „puffy jacket’o” kad būtų šilčiau. Priplaukėme merginų laivą. O ten buvo jaukus nedidelis laivas, aptvertas plastikiniu apdangalu, todėl nesijautė jokio vėjo. Vietos buvo pakankamai šokti, o pats persirengiau laivo tualete.

Jūs net neįsivaizduojate, kokios merginos buvo laimingos mus pamačiusios. Jos sušuko: „O sveiki, ateikite pas mus, užeikite”

Kai įlipau į merginų laivą, pasakiau: „na ką panelės, vandens policija jus trukdo. Gavome nusiskundimų, kad išgėrinėjate ir triukšmaujate. Atėjau jus nubausti” Užsileidom su laivo vairuotoju muziką ir praėjo groti ains zvai drai policai ir aš pradėjau apieškoti nuotaką. Visos pradėjo klykti ir šaukti ir ploti.

Apieškojau jos kojas, priekį, užpakalį, krūtinę. Pašokdinau nuotaką, jos drauges ir vėliau seksualiai nusirengiau. Visos tiesiog klykė ir negalėjo patikėti kas slėpėsi po kelnėmis 😀

Antrąjį šokį išėjau kapitono aprangą ir visos labai apsidžiaugė. Na žinoma laivui tai tinka idealiausiai. Pražygiavau grojant maršui ir ištiesiau nuotakai ranką. Pradėjome su ja kartu šokti ir visos merginos pradėjo klykti šaukti ploti. Vėliau pasiėmiau jos dvi išdykusias drauges ir kartu su jomis seksualiai pašokau.

Tuomet nustūmiau stalą su jų gėrimais į šoną ir priėjau parodyti dėmesį merginoms, kurios sėdėjo gale ir negavo mano dėmesio. Leidau joms pačiupinėti mano įdegusį kūną.

Visiškai netikėtai pajutau, kad man už stringų jos kaišioja eurus 😀 Joms taip patiko mano pasirodymas, kad jos užkišo tips’ų 🙂 Na iš tikrųjų kas gali būti geriau, kai Kauno Marių vidurį, privačiame laive, siūbuojant bangom, tau šoka įdegęs aukštas šokėjas.

Kai baigiau savo striptizo šokių pasirodymą, tualete besirengdamas girdėjau, kaip jos sakė: „o aš tai jį mačiau iš priekio”, kita mergina tuomet: „o aš tai iš galo. Tu net nematei kaip jie išvirto”

Na iš paskutinio sakinio manau supratote, kaip ten linksma ir emocionalu buvo. Buvo tiesiog super :).

Royal striptizo šokėjas

Užsakyti striptizo šokėją mergvakariui Kaune
https://royalstriptease.com/kontaktai/

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X