Striptizo šokėjas Klaipėda

„Labas Rytas, organizuojame gimtadienį ir ieškome išskirtinės originalios dovanos 30 metų jubiliejaus proga merginai. Pagalvojome, jog gimtadienio jubiliatę puikiai nustebintų striptizo šokėjas. Gimtadienį organizuojame sodyboje 15 kilometrų nuo Klaipėdos. Bus vyrų ir moterų, reikėtų negrubaus, gražaus, profesionalaus striptizo. Ar atvyktumėte sušokti striptizo į Klaipėdą, kiek trunka jūsų šokiai, kokios aprangos, ar garantuojamas atvykimas ir kokia kaina?“

Paaiškinome gimtadienio organizatorei, jog galima pasirinkti iš tokių striptizo aprangų: policininkas, kareivis, gangsteris ir medikas. Tai dienai garantuojame atvykimą nes turėsime striptizą Kretingoje 21 valandai, ir pas jus galėtume atvykti apie 23:30. Mūsų šokis trunka 10 minučių. Jis būtų be jokio vulgarumo, meniškas, profesionalus“

Gimtadienio organizatorė užsisakė mūsų striptizo šokėją. RoyalStriptease šokėjas dalinasi patirtimi:

Sveiki, gavau dar vieną užsakymą tą pačią dieną sušokti striptizą. Tik šį kartą ne Kretingoje, bet sodyboje prie Klaipėdos. Visas maršrutas labai puikiai dėliojasi, todėl apsiėmiau daryti šį užsakymą. Po striptizo šokio Kretingoje išvykai link Klaipėdos.

23 valandą važiuoju miško takeliu. Naktis. Man buvo nurodę, kaip važiuoti, kad rasti tą sodybą. Važiuoju ir tos sodybos vis nėra ir nėra. Paskambinu. Pasako, kad gerai važiuoju ir, kad už kokių 2 kilometrų jau bus sodyba.

Privažiuoju sodybą, o ten jau stovi nemažai automobilių, išėję būrelis žmonių rūko, šnekučiuojasi lauke. Mes su fotografu išlipame, mus pasitinka renginio vedėjas. Stilingai atrodantis, pasitempęs, solidus vyras mus palydėjo į kambarį, kuriame pasidėjome daiktus. Padaviau aš jam flash`ą ir pasakiau, kad šoksiu policininko striptizą ir kad iš Flash`o išsikeltų dainą su pavadinimu policininkas. Jis paklausė kada jūs būsite pasiruošę šokti striptizą?

Aš renginio vedėjui atsakiau, jog už 15 minučių. Jis paklausė: „gal turite skarelę užrišti jubiliatei akis?“, atsakėme, jog taip žinoma ir padavėme skarelę. Jis ją nusinešė. Po 10 minučių girdime, jog renginio vedėjas sako žmonėms, jog atėjo vakarėlio kulminacija ir pasako jog tave visi tavo draugai nori pasveikinti su gimtadieniu ir padovanoti tau dovaną. Paprašė jubiliatės atsisėsti ant kėdės, užrišo jai akis, pritamsino patalpas ir paklausė jubiliatės: „na, kokia tai kažin staigmena. Ką gi sugalvojo tie tavo draugai“

Paleido muziką, ir aš įėjau. Man į parankę įsikabino viena mergina ir su manimi kaip per sceną praėjo kaip podiumu ir tarsi visiems mane, kaip striptizo šokėją pristatė. Buvo įdomus ir geras jausmas. Kai įėjau visi pradėjo šaukti, šypsotis. Matyt pamatę policininko aprangą, neliko abejingi, jog bus įdomu ir karšta.

Nurišau skarelę nuo akių jubiliatei. Ji pažiūrėjo man į akis ir plačiai, prasižiojusi pradėjo šypsotis. Ji negalėjo patikėti, jog draugai užsakė jai striptizo šokėją. Aš bananą iškėlęs priešais ją pradėjau kraipyti savo įdegusį, riestą užpakalį, o visi esantys žmonės plojo ir palaikė.

Pakviečiau jubiliatę šokiui. Pakėliau ją į orą ir sukau. Visi nustebo ir dar labiau pradėjo šaukti, ploti. Pradėjau su jubiliatę šokti. Pajaučiau, jog ji tikrai yra kažkur treniravusi šokti. Su ja buvo šokti tiesiog pasaka. Laikiau jos rankas, o ji gražiai, kaip kokia katė dėliojo kojas ir maivėsi.

Pasodinau ją ant kėdės ir pradėjau nusirengti policininko marškinius. Atsisegiau viršutinę sagą, uždėjau jai policininko kepurę ir nusiėmiau seksualiai kaklaraištį. Pažiūrėjau į ją, priėjau ir jos ranka perbraukiau švelniai per savo išsportuotą krūtinę.

O kai nuplėšiau kelnes nuo savęs, visi kojomis net drebinti pradėjo. Buvau net nustebęs tokiu ne tik moterų, bet ir vyrų palaikymo. Jie protingai labai padarė tai, kad buvo visiems pranešę, jog atvažiuos striptizo šokėjas ir, kad reikia jį palaikyti, nes tai dovana jubiliatei, jų gerai ir svarbiai draugei.

Striptizą užbaigiau kupinas teigiamos nuotaikos ir laimės jausmo. Išėjau visiems dalindamas oro bučinius ir dėkodamas. Šis užsakymas man patiko tuo, jog buvome šiltai sutikti ir stipriai palaikyti. Ačiū.

Pagarbiai, Royal Striptease striptizo šokėjas. Klaipėda, Palanga, Kretinga, Šventoji, Telšiai, Tauragė ir kiti miestai

Striptizo šokėjas Klaipėda striptizo šokėjas Palangoje striptizo šokėjai Palangoje striptizas Klaipėda striptizas į namus kaina vyrų striptizas Klaipėda Vyrų striptizas gelbėtojai striptizas gimtadienio proga striptizo šokėjas Šiauliai striptizo šokėjai Šiauliuose striptizas gimtadieniui

Ir jūs norite užsisakyti striptizo šokėją mergvakariui/gimtadieniui/vakarėliui?

  1. Kuriame mieste, kelintą dieną ir valandą reikalingas šokėjas? (mums reikia pažiūrėti ar mes neužimti tą dieną ir valandą)
  2. Tikslus adresas į kurį reikės atvykti? (reikia paskaičiuoti kelionės išlaidas)
  3. Kiek žmonių stebės striptizą?
  4. Kiek norite šokių? Dviejų? Trijų? Keturių? Šokis trunka 10 minučių.

Susisiekite https://royalstriptease.com/kontaktai/

 

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X