Striptizo Šokėjas Marijampolėje

Skambutis į telefoną. Garbaus amžiaus moteris klausia:

–          „Sveiki, ar čia priskambinau striptizo šokėjams? Kiek kainuoja?“ – kaip visuomet iš karto klausia kainą. O kainą yra pasakoma visuomet gale, kai išsiaiškinama, kuriame mieste reikalingas striptizo šokėjas, kelintai valandai ir kokiems specialiems pageidavimams. Pažiūrima kalendoriuje ar yra laisvas striptizo šokėjas tą dieną ir tik tada viską įvertinus pasakoma kaina.

Pasirodo, kad ši ponia jau ne primą kartą savo klientams užsako striptizo šokėjų pasirodymus. Pakalbėjus daugiau, išsiaiškinome ar galime kuo padėti ir nusprendėme atvykti į Marijampolę.

Nuo striptizo šokėjo:

Laba visiems. Gavau užsakymą sušokti tris striptizo šokius Marijampolėje. Pirmasis šokis, kurį atliksiu bus Kareivio, antrasis – Policininko, trečiasis Daktaro. Apie 21 valandą vakaro išvykstu iš Vilniaus į Marijampolę. Aplinkui tamsu, palei kelią driekiasi rūkas. Tokios nežinomybės jausmas apėmęs mane. Įsivaizduoju, kaip viskas sėkmingai ir gražiai įvyks ir vėl atsikvepiu.

Privažiavau Prienus. Nuo Prienų pasukau link Marijampolės ir privažiavau plytą. Čia pasirodo remontuojamas geležinkelis – Kaunas – Šeštokai – Marijampolė. Paskambinu užsakovei ir ši maloniai paaiškina, kaip reikia apvažiuoti ir pasiekti jų Lietuviškų Patiekalų kavinę.

Pačios šeimininkės nebuvo. Mane pasitinka jos sūnus, palydi kur persirengti. Pasiima mano fleshą, kuriame įrašytos striptizo dainos ir jau už 10 minučių skelbia savo klientams:

–          „Mieli žmonės, atėjo laikas sex šou“ – šis žodis mane prajuokino ir jau išėjau šokti su kareivio apranga. Sėdėjo daug žmonių. Tarp jų buvo ir vyrų. Nu jiems gal savotiška juoko dozė ir pramoga, kai šokėjas ateina visus pralinksminti ir pašokti moterims striptizą.

Striptizo šokėjas Pirmas šokis kavinės publikai – Kareivio striptizas

Vaikštau po erdvę, pašoku tai vienai, tai kitai moteriai. Groja stiprios, užvedančios striptizo dainos ir aš jau pradedu nusirenginėti drabužius. Merginos nori bėgti liesti, o aš matau, kaip apsauga joms neleidžia to daryti. Šiek tiek ir neramumas, jog kažkuri savęs nesuvaldydama gali išsprūsti ir apsaugos darbuotojo gniaužtų ir mane sudraskyti.

Plojimai, šauksmai vis stiprėjo, kai pradėjau po truputį plėšyti kelnes ir pasimatė mano apatiniai, ant kurių buvo užrašyta: „Seksas sujungia žmones“, žinoma angliškai, todėl didžioji dalis turbūt nesuprato, kad ten užrašyta. Žodžiu kuo toliau tuo karščiau ten buvo.

 

Policininko striptizasAntras šokis – Policininko areštas vienai pasirinktai merginai ir sušokimas jai striptizo

Stoviu ir girdžiu, kaip skelbia, jog dabar antrasis pasirodymas. Širdutė daužosi, bet greitai vėl įsivaizduoju kaip viskas puikiai ir sklandžiai praeina. Įsijungiu prožektorių, suimu jį abiem rankomis ir išeinu švitindamas ir rinkdamasis kurią iš šių merginų prirakinsiu prie kėdės.

Prieinu prie jos, patraukiu truputį policininko akinius į apačią ir seksualiai žiūrėdamas į ją, pakelių ją nuo minkštasuolio ir veduosi prie kėdės prirakinti. Visos cypia, šaukia. Laikydamas jos rankas už kėdės, prie visų akių surakinu ją antrankiais ir bananu pravedu pro kaklą, krūtinę, pilvą, kojas. Kuo žemyn, tuo labyn visų emocijos.

Gydytojo daktaro striptizasTrečiasis šokis – paslaptis

Trečiasis, gerbiami skaitytojai, nesakysiu koks šokis buvo. Bet tai buvo šokis, surištas su 90-ųjų muzikos gabalais. Nerealu.

Po viso striptizo šokio vadybininkas paėmė atsiliepimą iš vieno kavinės valdytojo, kuris pasakė į kamerą, jog jam svarbiausia yra klientai ir jų patenkinti lūkesčiai. Pats jis asmeniškai negali vertinti ar jam patiko, nepatiko striptizas, tačiau matydamas klientų reakcijas jis pasakė – buvo šūksniai buvo plojimai, buvo šypsenos. Tikimės bendradarbiauti ateityje.

Galvojate ir jūs užsisakyti striptizo šokėją?

1.       Kuriame mieste, klientą valandą reikalingi striptizo pasirodymai?

2.       Kiek žmonių ir kokio amžiaus dalyvaus?

3.       Kokio ilgio trukmės programos norėtumėte?

Susisiekite –  https://royalstriptease.com/kontaktai/

Straipsniai

1 komentaras

  1. Andrius:

    Labas vakaras, kiek 3dienio vakarui kainuotu striptzas? Reikalinga mergina, miestas Marijampolė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X