Striptizo šokėjas Mergvakariui Klaipėdoje

  • Sveiki, rengiame mergvakarį gegužės mėnesį Klaipėdoje. Mūsų bus viso 7 merginos. Norėtume, jog 23 valandą vakare atvyktų į butą gelbėtojų striptizo šokėjas. Norime gero, kokybiško, profesionalaus striptizo. Kiek trunka minučių jūsų šokiai ir kokias striptizo šokių programas galite pasiūlyti?“ – pasiteiravo malonaus balso savininkė iš Klaipėdos.

Po išsiaiškinimo kelintą tiksliai dieną planuoja merginos mergvakarį, joms paaiškinome, jog mūsų šokiai trunka 10 minučių. Mūsų šokėjai turi paruoštas gelbėtojų striptizo šou programas, iš kurių jūs galite pasirinkti: kareivio striptizo šou, gangsterio, daktaro arba policininko. Šokėjas persirengdamas užtrunka dar 10 minučių. Jūsų mergvakario dieną mes turime laisvą gelbėtojų striptizo šokėją, kuris jums sušoktų kokybišką, profesionalų, erzinantį, gerą striptizą.

Gelbėtojų Striptizas Klaipėdoje

RoyalStriptease striptizo šokėjas rašo:

Sveiki visi. Gavau užsakymą sušokti striptizą Klaipėdoje. Tą savaitgalį aš buvau striptizo užsakymus baigęs Tauragėje, todėl man Klaipėda nebuvo toli atvažiuoti bei klienčių pageidavimu joms reikėjo kokybiško, profesionalaus striptizo, todėl mane Royal Striptease paskyrė nuvažiuoti į Klaipėdą ir atlikti Gelbėtojo striptizo šou. Taigi važiavau gelbėti klienčių.

Bevažiuodamas į Klaipėdą užsileidau gerą dainą, kuri suteikia laisvės pojūtį ir artėjančio vakarėlio atmosferą. Tai Vintazh_Roman.

Taigi už pus antros valandos aš jau buvau prie klienčių buto. Mane apačioje maloniai pasitiko dvi merginos. Ėjom link jų buto, kilome laiptais į viršų ir aš jau atsidūriau buto miegamajame. Paklausiau striptizą organizavusios merginos:

  • Gangsterį, kareivį, policininką ar mediką?“. Mergina pasakė: „Galbūt Gangsterį“ – pasukusi galvą ir primerkusi akis. Taigi nusprendėme pirmą padaryti gangsterio striptizą. Aš tai merginai padaviau diską, ji jį nusinešė ir laukė kol aš persirengsiu.

Gangsterio gelbėtojo striptizas

Persirengiau, ji įjungė striptizo dainą ir aš jau išėjau laikydamas įsivaizduojamą šautuvą su gangsterio skrybėle, kostiumu atrišti raištį jaunajai nuo akių. Ji sėdėjo ant taburetės. Merginos labai protingai padarė. Būtent sėdinčiai merginai ant taburetės tu gali šokti striptizą iš visų kampų, nes nėra jokio kėdės atlošo.

Pradėjau šokti gelbėtojo striptizą. Jos visos buvo gražiai pritamsinusios kambarį. Aplinkui mėtėsi daug balionų, o jaunoji sėdėjo gražiai kojytes sudėjusi. Sukausi šokau, atlikau daug judesių ir pradėjau lėtai nusirenginėti. Nusiėmiau lėtai seksualiai gangsterio švarką, jos pamatė mano nuogus pečius, pradėjo klykti.

Atsisegiau liemenę ir tada atsivėrė krūtinės, pilvo bei nugaros raumenys. Atmosfera dar labiau kaito. Pakviečiau jaunąją šokiu. Šokdinau ją. Paėmiau jos koją ir pradėjom seksualiai sukti užpakalius. Tos merginos kambaryje dar labiau klykė.

Vyrų striptizas Klaipėdoje kaina Karališkas Striptizas

Vėl pasodinau jaunąją ant kėdės ir toliau šokau striptizą. Likau jau po stringais. Merginos pamačiusios juos labai juokėsi, nes jie buvo su tam tikro gyvūno atvaizdu. Gangsterio striptizą užbaigiau karštai, bet iki galo visko neparodydamas.

Kai susirinkau daiktus, manęs nenorėjo merginos išleisti. Viena užtvėrė kelią ir sakė: „Niekur žinok tavęs neišleisime, sušok daugiau“ – matyt ji galvojo, kad tai mano vienintelis ir paskutinis šokis. Aš jai pasakiau, kad čia dar tik pirmas šokis. Tada ji atsakė: „Jų gali būti nors ir 100. Mes nesupyksime“.

Taigi visas patenkintas, laimingas nuėjau vėl į miegamąjį persirengti. Šį kartą apsirengiau mediku.

Gelbėtojo Mediko Striptizo šou

Man patinka šis Mediko striptizo šou, nes vien garso muzikos takelis labai efektingas. Viena daina yra paimta iš vieno striptizo filmo ir labai gerai sukelia efektą.

Įbėgau patikrinti jaunosios širdies ritmą. Visoms joms rodžiau, jog jos sveikata sutrikusi ir reikia tą sveikatą atstatyti. Taigi pradėjau gelbėtojo Mediko striptizo šou. Nusiplėšiau mediko kaukę, numečiau pasiklausymo pulso įrangą ir pradėjau rankas vesti į šonus užtikrintai ir efektingai

vyriškas striptizas Klaipėda Royal Striptease Striptizo Šokėjai Klaipėda kaina Karališkas Striptizas

Judinau kojas, sukau klubus, liečiau savo kūno, gundžiau jaunąją, kartais prisiliesdavau prie jos. Kai pradėjo groti ta daina iš filmo, aš bangele pradėjau liestis prie jos ir merginos dar labiau klykė, kai prieš savo akis matė mano įdegusį užpakalį, ir kaip juo bangele tryniausi prie jaunosios.

Mediko šou užbaigiau visai nusiėmęs stringus, tačiau jį buvau pridengęs kauke. Padariau keletą apsisukimų, prisilietimų, gundymų ir užbaigiau striptizo šou.

Po Mediko šou, į jų įkaitusius veidus pasakiau, jog už 10 minučių Jūsų laukia trečiasis šokis. Jos aišku juokaudamos atsakė: „tebūnie ir 100. Mes nesupyksime“.

Gelbėtojo kareivio striptizo šou

Na o šis gelbėtojo kareivio striptizo šou yra sukurtas pašokdinti visas dalyvaujančias mergvakaryje ir duoti joms pasidžiaugti gelbėtojo striptizo kūnu. Įžygiavau grojant kareiviškam maršui ir jau šokiui pakviečiau pirmąją mergvakario dalyvę.

Striptizas Klaipėdoje kaina Gelbėtojų striptizo Šokėjai Klaipėda Royal Striptease Gelbėtojų šou Klaipėda RoyalStriptease

Ji labai nustebo. Galvojo, kad niekas jos nepakvies. Tačiau taip nebuvo. Aš su ja šokau, pakėliau ją į orą, apsukau ir pasisodinau ant kėdės. Padarėme gerą šou, o merginos, kad cypė. Matyt joms patinka kai kokia draugė yra patekusi į nenumatytą situaciją.

Per šį Kareivio striptizo šou buvo labai karšta. Kai užbaigiau šį šou, merginos klykė: „pakartot! Pakartot!!, pakartot!!!, pakartot!!!!“ ir neleido man išeiti. Tai susitariau, kad ateisiu vienai dainai ir viskas, nes iki kito užsakymo jau buvo likę 45 minutės.

Paskutinis gelbėtojo striptizo šou

Buvau toks laimingas. Man labai patiko ši merginų publika, nes jos buvo nei per daug susikausčiusios, nei per daug naglos, negerbiančios mano darbo. Jos buvo tiesiog aukso viduriukas. Susikabinau visas striptizo aprangas ant pakabų, sudėjau į drabužiams skirtus įmaunamus dėklus ir išėjau paskutiniams gelbėtojo striptizo pasirodymui su Juodu Kostiumu.

Čia buvau su įprastais apatiniai ir įprastai, kaip ofise apsirengęs. Kaip čia viskas vyko, nepasakosiu, nes buvo labai labai karšta.

Šis užsakymas liko, lieka ir liks giliai mano širdyje. Tai buvo vienas nuostabiausių užsakymų. Ačiū.

Pagarbiai, Royal Striptease striptizo šokėjas

Ir jūs norite užsisakyti striptizo šokėją mergvakariui/gimtadieniui/vakarėliui?

  1. Kuriame mieste, kelintą dieną ir valandą reikalingas šokėjas? (mums reikia pažiūrėti ar mes neužimti tą dieną ir valandą)
  2. Tikslus adresas į kurį reikės atvykti? (reikia paskaičiuoti kelionės išlaidas)
  3. Kiek žmonių stebės striptizą?
  4. Kiek norite šokių? Dviejų? Trijų? Keturių? Šokis trunka 10 minučių.

Susisiekite https://royalstriptease.com/kontaktai/

 

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X