Striptizo Šokėjas Mergvakariui Šiauliuose

Labukas mano mielosios. Liepos 16 dieną, policijos pareigūnas DĖDĖ PLAYBOY „DUFIS“, labai panašus į tą policajų iš filmo PATS BAISIAUSIAS FILMAS buvo vėl Šiauliuose.

Dar gerokai iki tos nuodėmingos dienos, nuolat palaikiau ryšį su šios įdėjos autore, kuri, pasirodo yra jaunosios sesuo. Beje, stulbinamai graži ?
Jau vykstant į Šiaulius, pakelėje, prieš pat Šiaulius, sustojau su automobiliu ir nulėkiau į krūmus persirengti. Persirengus iškart vykau į įvykio vietą, kur turėjau netrukus darbuotis.
Ir ką jūs galvojate ? Vos mano operacija nežlugo. Aš stovėjau sau pasaloje prie durų, tik staiga pasipilė merginų lietus…O gi, striptizo šokėjo suokalbininkė ?, sumanė parūkyti dar su draugėmis.

Maža to, su jomis buvo ir jaunoji, kuri, nieko apie jokį striptizo šokėją nenutuokė. Viskas vyko staigiai, merginos įšėjo į lauką, vos tik susitiko mano ir kelių iš jų žvilgsniai, aš kaip dingau slėptis…, tai jei paklaustumėte kaip, tikrai neatsakyčiau. Žodžiu, striptizą būtų tekę šokti tiesiog gatvėje prie laiptų.

Bet vakaras baigėsi linksmai. Merginoms pabuvojus lauke, jos visos sulėkė atgal į patalpas. Po akimirkos atėjo užsakovė ir juokdamasi iš to, jog vos nesugadinome staigmenos nusivedė mane į vietą. Merginų buvo 10. Jos visos šoko pagal DJ muziką, kuris ten irgi dalyvavo.

Po sutartinio ženklo turėjau įeiti į salės vidurį, surakinti jaunają su rožiniais antrankiais ir pasodinus ją ant kėdės pradėti šou. Nors jaunosios sesuo ir teigė, jog ji ramaus būdo ir, kad jos norėtų lengvo striptizo, tačiau aš turiu didelę bėdą, man miela širdžiai, kaip tam iškrypėliui su ploščiumi, kuris laksto po parkus, aš lengvai negalėjau… Dar toji diskotekinė dūmų uždanga, lazerių spinduliai, leido pasijusti tikrame striptizo klube, tik stulpo čia nebuvo ?

Pasirodo, buvo be reikalo nuogastauta, mergina buvo drąsi, nes po kelių rankų užkišimų už stringų ji pašėlo ir aš norėjau bėgti, bet čia suveikė sąžinė ?
Pasibaigus pirmajai vakaro šou daliai, merginos pradėjo man dėkoti ir norėjo išlydėti mane į kelionę, nes manė, jog tai viskas, bet čia pareigūnas DĖDĖ PLAYBOY „DŪFIS“ joms atsakė:

Va čia, prasidėjo linksmybės, kurių vaikams geriau nematyti?. Pašokus striptizą jaunajai, jos paklausiau, ar ji norėtų švelniai, moteriškai, atsilyginti draugėms ? Ji man į ausį atsakė, jog pašok mano sesei ir porai draugių. Utiutiu, toji sesė pasiūtusi ne mažiau, o jau draugių narsa… Tiek merginos, tiek DJ, vadovavęs šviesų šou, tiek dūminė užsklanda, visam vakarui suteikė ypatingą prasmę. Viso šito aš nebūčiau padaręs, jei ne jūs merginos. Myliu jus !!!

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X