Striptizo Šokėjas Mergvakariui Vilniuje Bare Royalstriptease Vyrų Striptizas

Į Royalstriptease.com paskambino mergina, kuri pasiteiravo ar būtų galimybė užsisakyti vyrų striptizą į Vilniaus senamiestyje įsikūrusį barą. Ten vyks mergvakaris ir ji mano, jog užteks trijų šokių: gangsterio, karininko ir laivo kapitono.

Mes pasakėme, jog striptizo šokėjas į jų mergvakarį galės atvykti ir sušokti tris ilgus šokius aprangomis gangsterio, karininko ir laivo kapitono. Viskas truks apie valandą. Pasakėme, jog jos turės uždengti langus, kad pašaliniai žmonės nematytų, o jeigu to nepadarys, tiesiog tuomet užsakymas kainuos dvigubai daugiau, nes stebės dvigubai ar net daugiau žmonių.

Royalstriptease šokėjas aprašo situaciją

Sveiki, nuvykau į užsakymą. Mane pasitiko užsakovė su baro valdytoja. Jos mane įleido į baro vidinį kiemą. Pasistačiau automobilį. Iš bagažinės išsiėmiau 80 cm aukščio kolonėlę ir savo tris aprangas. Mane palydėjo į barą. tuo metu jaunoji buvo kažkur paslėpta. Tualete persirenginėjau ir pasiruošiau pirmajam gangsterio pasirodymui.

Jos atvedė jaunąja. Ant jos akių buvo uždėta apsauginė nuo korona viruso kaukė, ji nieko nematė. Užgesino šviesas. Pasileidau per telefoną ir savo kolonėlę muziką ir pradėjau šokti. Nuėmiau švelniai kaukę nuo jos akių. Taip sekė mano kiti pasirodymai. Merginos klykė ir man už stringų ir net peteliškės užkišinėjo arbatpinigių. Viskas buvo taip nuostabu ir taip jautėmės puikiai, jog visas veiksmas vyksta pačiame Vilniaus senamiestyje, bare, aplinkui vaikšto žmonės, bet nieko negali matyti iš lauko, nes langai uždengti buvo dekučiais, blizgučiais ir t.t.

Pagarbiai,

Royalstriptease.com

Raktiniai žodžiai:
vyrų striptizas Vilniuje, šokėjas bare, mergvakaris Vilniaus senamiesčio bare, trys šokiai, policininko striptizas, vyriškas striptizas, gelbėtojų šou, šokėjas Edvinas, šokėjas Sergėjus, Šokėjas Dima, Šokėjas Saulius, šokėjas Darius, Vip striptizas vyrų, aistringas striptizas,

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X