Striptizo šokėjas Panevėžyje

Sveikos panelės, merginos, moterys ir bobutės. Čia vėl aš dėdė Playboy.

Noriu pasakyti, jog, kai gavau šį užsakymą, nuo tos dienos vis galvojau, kad ten (mergvakaryje) sutiksiu savo mielas buvusias kursiokes. Manau, joms tai būtų buvę ne naujiena, nes studijų laikais, aš kurse savam buvau žinomas. Mano pliką užpakaliuką matė visas kursas. O apie skambėjimą kolegijoje ir jos bendrabutyje, net nekalbu.

Gerai, eikim prie reikalo. Kai paskambinau merginai, kuri organizavo mergvakarį, išsiaiškinau koks merginų amžiaus cenzas, užsakovė pasakė, jog visos merginos bus iki 25 metų amžiaus. Užsakovė vardu Justina. Labai mielo ir švelnaus balso savininkė. Dar gerokai prieš man ten nuvykstant, vienu metu, jau galvojau, jog netekau tų merginų visiems laikams. Kadangi, iki pat susitikimo derinausi visas šventės detales, tai striptizo versle būtina, vienu metu ryšys nutrūko…  Negalėjau susisiekti nei skambučiais nei sms’ais, ir tik prieš pat likus vos kelioms dienoms, štai, paskambino ta pati JUSTINA. Aš tą akimirką, žinokite tiesiog skraidžiau.

Kai vėl užsakovė paskambino, paprašiau jos, jog ji sukurtų romantišką aplinką, kuri patiktų ir kitoms merginoms. Ji visame kambaryje pridėliojo mažyčių (apvalių, tabletės formos) žvakučių. Kiek vėliau pamačiau ją vietoje atvykęs, tai buvo graži,šviesiaplaukė mergina su puikiai priderintais akinukais ir juodu  mini sijonėliu.

Nuvykus į vietą, mane pasitiko dvi gražios merginos, iš jų viena toji JUSTINA ir nusivedė mane į butą, kuriame, aš jau netrukus pradėjau siautėti. Pasislėpiau užrakintame kambaryje ir persirengiau policininku. Kai jau buvau pasiruošęs, įžengiau į kambarį, kuriame linksminosi merginos. Kaip tikras pareigūnas, įėjau šviesdamasis vienoje rankoje su prožektoriumi, kitoje policininko bananu rankoje. Aš su visomis mandagiai pasisveikinau ir būsimąją nuotaką prirėmęs prie spintos pradėjau kratą. Liečiau jos šlaunis policininko lazda, krūtis, pasigirdo muzika (Def Leppards kūryba „Pour some sugar on me“) ir Titaniko melodija. Šias dainas sujungiau į vieną. Man ši legendinė roko grupė labai patinka, todėl neretai naudoju ją savo striptizo erelio pasirodymuose.

Visos merginos sustojo aplink,  o aš dirbau savo darbą… Jų buvo, jei neklystu, suskaičiavau iki 10, nes toliau pamečiau skaičių. Šokio metu leidau joms liesti save, mušti švelniai policininko lazdele save  ir visa kita kas tik galima striptizo metu. Apie merginas, galiu pasakyti, jog tai buvo santūrios ir mokančios linksmintis be alkoholio gražuolės. Kiek spėjau pastebėti striptizo šokių metu, mačiau tik vieną šampano butelį. Nors…galbūt visa kita buvo pakavota, kad aš besiautėdamas visko neišvartyčiau . Juokauju, tokių damų tokiame versle retai sutiksi. Aš jūs Myliu merginos !!!!

Kitam šokiui pasirinkau karininko personažą, bet muziką ne pagal personažą (John Legend „All of you“ ir Scooter „Break it up“. Tai melodija visiška priešingybė personažui, tačiau, jos metu leidau mėgautis mano kūnu, jį liesti, liesti manąjį Džonį ir jo draugus…Šokio metu man įvyko erekcija, o tai mane dar labiau uždegė aistrai nuodėmingai, ir aš prisidengęs maikute tryniausi joms is nugaros, iš priekio į bikini zoną, o jos pasiutėlės dar labiau trynėsi į manę…

Baigus antrąjį šokį nuėjau atsigauti, merginos buvo mielos, pasiūlė atsigerti vandens. Kadangi aš jautis pagal horoskopą, tai gėriau daug, nes buvau ištroškęs. Merginos jau galvojo, jog viskas, sakydamos Ate, Ate, buvai mielas ir mums patiko, o pas mane viskas… nebūna, dovanojau joms ir 3 šokį, kurio metu buvau nuogas tik su rankšluosčiu. Ir vėl ta nelemtoji erekcija, mano Džonis vėl pakilo. Jūs tik pamėginkite pagalvoti, kas dėjosi manyje ir tų merginų galvose šio šokio metu. Jau maniau, kad baigsiu …pasirodymą, bet aš būdamas kultūringas vyras, visą laiką tvardžiau savąjį Džonį, liepdamas jam liautis.

Na ir kaip bebūtų gaila, teko jas palikti, nes šiame versle, pasilikti ir įsimylėti negalima…

Lauksiu jūsų kvietimų, nesu išrankus, šoku visoms, ir jaunoms, ir senoms, galiu sušokti striptizą ir senutei, ar net Motinai Teresei, bet, deja ji mirusi.

Playboy

Straipsniai

2 komentarai

  1. Urte:

    Sveiki galite su manim susisiekti? Ieškau šokėjo mergvakariui.

  2. Monika:

    Gal galite su manim susisiekti? Ieškau šokėjo mergvakariui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X