Striptizo Šokėjas Šiauliai

Striptizo šokėjas, profesionalių šou šokiravimo meistras, DĖDĖ PLAYBOY gavo iškvietimą į mini mergvakarį Šiauliuose, Liepos 2 d. Vos tik gavęs užsakymą, jis, nieko nelaukęs, iškart paskambino užsakovei ir pradėjo derinti detales tam vakarui. Mergina davė savo facebook profilio adresą, elektroninio pašto adresą.

Gavus duomenis, buvo daug lengviau bendrauti ir keistis informacija bei įdėjomis. Atėjus tai dienai, Šiauliuose buvau dar prieš 1 valandą iki mano įsiveržimo į butą. Prieš tai, dar pasisekė susitikti su užsakove, ji atlėkė iš laiptinės iki mano automobilio, kur dar kartelį suderinome visas smulkmenas ir aptarėme scenarijų, kaip viskas turėtų vykti ir panašiai.

Poto nuvykau iki artimiausios degalinės, atlikau tam tikrus reikalus ir pajudėjau tikslo link. Kai buvau prie pat buto durų, paskambinau į duris, kurias atidarė jaunoji. Mergina stovėjo akis išplėtusi. Iš pradžių nesakė nieko, bet pamačiusi policijos pareigūną ir jo tarnybinį šunį, vardu GARSO KOLONĖLĖ, kuri jau triukšmavo dar laiptinėje prie buto durų, staiga – pradėjo šaukti.

Kadangi, mes policijos pareigūnai, gaisrininkai, gydytojai ir kiti nestatutiniai pareigūnai, tokioms situacijoms būname apmokyti, šviesdamas su prožektoriumi į merginą, ją raminau, sakydamas MADAM TRIUKŠMAS ČIA NEPADĖS. JŪS GERIAU ATSAKYKITE, KODĖL ČIA GIRTAUJAMA ? AR ČIA YRA MAŽAMEČIŲ VAIKŲ ?

Reaguodamas į įtemptą situaciją, būsimąją jaunąją prirėmiau ranka ją prie buto sienos, surakindamas ją rožiniais, pūkuotais antrankiais. Kadangi, tai slapta policijos operacija, uždariau duris ir PRADĖJAU KRATĄ. OPERACIJA Y. Aš asmeniškai, esu atsidavęs policijos darbui, neimu kyšių, bet labai malonu, kai juos įbruką tau į klyną už stringų ir paskui lupytėmis bando išpešti euriukus atgal… Net nepajutau, kai darydamas bute kratą, pats likau tik su stringais. Bute buvo tik 4 merginos, taigi atlikinėdamas pareigą, jas visas susodinau vienoje vietoje ant sofos. Deja mano darbas nuėjo niekais, nes neradau pas merginas jokių draudžiamų dalykų. Taigi, teko pasišalinti.

Tuomet, merginoms leidus pailsėti, antram šokiui teko apsimesti karininku.

https://www.youtube.com/watch?v=boNRVXR7bqg&list=RDboNRVXR7bqg#t=0
Regis juo apsimesdamas nepralošiau. Mokiau jas daryti mankštą ant lovos, pagal KAMASUTROS POZAS. Merginos pasitaikė lanksčios, nori pastatai jas KETURIOMIS, nori užsimeti kojas ant pečių arba paprasčiausiai mosuoji joms palei veidą su savo VINČESTERIU, kuris, jau regis šaus bet kuria akimirka, nes saugiklis sugedęs…

Supažindinau su ginklo naudojimosi instrukcija. Leidau joms išardyti ginklą, apžiūrėti šovinių dėtuves, patraukioti vamzdį aukštyn – žemyn. Žodžiu vyko kariniai apmokymai ? Neilgai trukus, karinis instruktorius liko visiškai nuogas su savo VINČESTERIU ir dviejomis dėtuvėmis pilnų šovinių.
Po policijos reido ir karininko instruktoriaus pasisėdėjau su merginomis, ragavome užkandžius, gėrėme vaisvandenius ?, bet turėjau lėkti kai kur…

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X