Striptizo Šokėjas Vilniuje

– „Sveiki, ar čia pataikėme? Ar šokate vyrišką striptizą mergvakariuose?”

-„Sveiki, taip čia pataikėte. Šokėjai šoka mergvakariuose striptizą. Kuriame mieste ir kelintą valandą reikėtų šokėjo?”

-„Šį šeštadienį apie 8 valandą vakaro. O kokios programos yra ir kiek kainuoja?”

-„Yra dviejų atskirų aprangų išėjimo programa, kuri trunka apie 30 min ir trijų atskirų aprangų išėjimo programa, kuri trunka apie 1 valandą. Aprangas galima pasirinkti iš policininko, karininko, gydytojo, gangsterio.”

Su mergvakarį organizuojančia mergina aptarėme kokio ilgio programos norėtų ir kokių aprangų. Taip pat sutarėme, jog šokėjas atsiveš prie telefono prijungiamas kompiuterines kolonėles, per kurias leis striptizo pasirodymų muziką.

Atėjus mergvakario šeštadieniui

Sveiki, nuvažiavau į striptizo užsakymą. Merginos buvo išsinuomavusios butą Vilniaus senamiesčio centre. Privažiavęs prie vartų išlipau iš mašinos ir atsidariau kiemo vidinius vartus. Įvažiavau su mašina ir ją pastačiau prie sienos. Pasiėmiau kuprinę ir aprangas ir mane jau pasitiko mergvakario merginos.

Mane palydėjo į kambarį, kuriame buvo švaru, galima susikabinti aprangas ir persirengti. Pirmu pasirodymu šokau karininko šokį. Merginos buvo labai linksmos, žaismingos ir vis garsiau klykė, kai ant mano kūno mažėjo drabužių. Karininko pasirodymas truko apie 12 minučių, o paskutiniu striptizo judesiu buvau visiškai nuogas ir mano penį dengė tik kareiviška kepurė. Atlikęs šį pasirodymą nusilenkiau prieš merginas, jos visos plojo, o aš stovėjau laimingas ir džiaugiausi kokios jos yra atsipalaidavusios ir laimingos šiame mergvakaryje.

Antruoju pasirodymu išbėgau greitosios sirenoms lydint patikrinti jaunosios sveikatos. Viena mergina šaukė: „Nu daktarėli, pagydyk ją”. Šiuo pasirodymu išsirengiau visiškai nuogas. Pasirodymas truko apie 13 minučių. Merginos padėkojo, o aš ėjau persirengti.

Norinčioms užsakyti striptizo šokėją Vilniuje

Jums reikia spausti kontaktai arba skambinti mygtuką, jeigu žiūrite per telefoną ir skambinti. Pasakyti kuriame mieste, kada, kelintą valandą reikalingas šokėjas.

Svarbu!

Norint užsakyti šokėją reikia nurodyti:

  1. Tiksli data, laikas, vieta. Reikia atsiųsti google koordinatę su tašku kur konkrečiai reikės atvažiuoti. Ar bus kur nemokamai statyti automobilį?
  2. Kokioje patalpoje reikės šokti? (ar tai butas? ar bus kur persirengti? tualetas?)
  3. Kiek, kokių ir kokios amžiaus žmonių stebės striptizą?
  4. Kelių išėjimų (šokių-numerių) norėtumėte?
  5. Ar turite muzikinį centrą ar profesionalią garso aparatūrą? Ar dedasi USB atmintinė?

Kontaktai – https://royalstriptease.com/kontaktai/

Draudžiama be raštiško Royal Striptease leidimo kopijuoti svetainės turinį.

Straipsniai, Striptizas

1 komentaras

  1. Dovile:

    Sveiki, noriu susiekto del striptizo liepos 3 diena

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X