Striptizo šokėjas Vilniuje

Penktadienio vakarą su mumis susisiekė mergina: „Sveiki, mes 6 merginos švęsime bute Vilniuje mergvakarį ir ieškome mūsų jaunąjai striptizo šokėjo. Domintų apie 1 valandos trukmės programa su viskuo”. Merginai paaiškinome kiek prieš tai du paskutiniai užsakymai kainavo panašaus pobūdžio merginoms, kas į juos įeina ir suderinome trukmę, kainą ir aprangas kokias dėvės šokėjas. Taip pat elektroniniu paštu persiuntėme rekomendacijas – taisykles, surinktas šokėjų iš praktikos. Tai geri patarimai – rekomendacijos, kaip padaryti mergvakarį, jog niekas nenusiviltų.

Nuo šokėjo:

Sveiki, gavau užsakymą nuvykti padaryti 40 minučių programą 6 merginoms Vilniaus bute mergvakariui. Pirmasis mano pasirodymas buvo policininko šou. Aš dėvėjau mėlynas kelnes, juodą policininko liemenę, buvo prie diržo prisegti antrankiai, bananas, ant galvos buvo juoda policininko kepurė. Merginos buvo užrišusios jai akis. Kai įsijungiau muziką iš savo kolonėlės ir prisiliečiau prie jaunosios – ši išsigando. Jai tokia nežinomybės atmosfera susikūrė dėl to, jog su tuo raiščiu ant akių sėdėjo gal kokia 10 minučių ir jau nebe suprato ką jos draugės rezga jai per siurprizą.

Kai nuėmiau jai nuo akių raištį ir pamatė priešais save 190 cm ūgio, 96 kg svorio  raumenų policininką nustebo. Apieškojau ją, pasakiau jai į ausį tam tikrus Royal Striptease atlikimo žodžius, nuo kurių jinai juokėsi ir teisinosi, apieškojau ir iš priekio ir iš galo. Po to vieną po kito drabužius lėtai, gundančiai nusiėmiau.

Antruoju šokiu išėjau kareivio apranga. Jaunoji buvo atsipalaidavusi nepalyginamai labiau nei tuo momentu, kai buvo raištis ant akių ir pirmą kartą ją priliečiau. Dabar ji maivėsi ir netgi mane lietė. Šiuo kareivio pasirodymų įtraukiau ir kitas mergvakario paneles – pašokdindamas jas. Kai išsikėliau į orą jaunąją tai nesunkiai patogiai bicepsui sulenkinėjau ją jai gulant ant mano rankų. Sunku net įsivaizduoti kaip ji jaučiasi, kai kojomis net neliečia grindų.

Na o pasirodymo galą, kaip dažniausiai, nutraukė kaimynų beldimas į duris, nes mūsų kolonėlė garsiai groja net ant vidutinio garso stiprumo. Brangios merginos, nepamirškite ant durų užklijuoti kaimynus įspėjantį lapelį: „mieli kaimynai, atsiprašome, valandai laiko garsas pakils virš 45 db ir po valandos bus nutrauktas”. Šokį pabaigėme grodami muziką per nešiojamo kompiuterio kolonėles. Kai kaimynai mato, jog laikinai tik vienai vlaandai garsas pakils – jiems užtenka kantrybės, nes žino kad tuoj tai baigsis.

Taip pat apsirenkite kuo seksualiau. Dėvėkite trumpas laisvas sukneles. Nesidrovėkite ružavos, baltos, geltonos, žalios spalvos ir kitų ryškesnių spalvų. Juk tai mergvakaris. Išdykėliškas mergvakaris. Jaunąjai visuomet rekomenduojame dėvėti baltą trumpą seksualią suknelę, – taip mes gerai ją atskiriame jog ji jaunoji.

Striptizo Šokėjas Vilniuje. Jaunoji liečia šokėją ir negali patikėti ką per staigmeną jai sugalvojo draugės

Striptizo Šokėjas Vilniuje 2 – kareivio apranga vilkintis šokėjas pašokdina jaunąją

Striptizo Šokėjas Vilniuje pašokdina mergvakario dalyvę vilkinčią raudoną trumpą atemptą suknelę

Pagarbiai,

Royal Striptease šokėjas

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X