Striptizo šokėjas Vilniuje mergvakariui sodyboje

Sveiki. Mergina paskambino ir pasakė, jog švęs mergvakarį 25 kilometrai nuo Vilniaus sodyboje. Ji atsiuntė google maps nuorodą į kokį tiksliai tašką reikės atvykti. Mums reikia šio taško, nes naktį važiuojame su google navigacija. Sutarėme, jog šokėjas iš Vilniaus pasirodys apie 23 valandą.

Šokėjas nuvyko 23:40 į užsakymą. Nuo striptizo šokėjo iš Vilniaus.

Sveiki, tai buvo mano paskutinis užsakymas tą šeštadienio vakarą. Atvykęs į sodybą pamačiau keleta namelių vienas prie kito. Pagalvojau, kad daugiau čia kompanijų švenčia nei mano užsakovai.

Užsakovė pasitikusi mane patikslino, kad jos vienos čia švenčia. Tiesiog užėmusios yra du namelius. Mane nuvedė kur persirengti. Persirengiau kapitono apranga. Kalonėlę pasistačiau terasoje lauke ir per mikrofoną pranešiau, jog jaunoji yra kviečiama.

Jos atvedė jaunąją. Ji buvo užrištomis akimis. Atsisėdo. Aš prisistačiau, pasakiau dėl ko čia atvykau  – aišku viskas juoko forma ir pradėjau pasirodymą.  Merginos buvo šokiruotos pasirodymo, o jaunoji irgi drąsiai laikėsi ir šiaip ne taip atlaikė pasirodymą 😀

Po kapitono pasirodymo sekė policininkas ir ant galo užbaigiamasis pasirodymas buvo gydytojo.

Kai susidėjau visas aprangas, nusinešiau į automobilį, nuėjau dar pas merginas. Jaunoji štai pasakė man šiuos žodžius:

„Labai tau ačiū už pasirodymą. Buvo nerealu. Čia vakaras buvo aplink tave ir mane. Gydytojo šou buvo kažkas tokio. Tiesiog Jus rekomenduosime kitiems. Labai labai ačiū” – geros nuotaikos išvažiavau.

Pagarbiai,

Royalstriptease.com

Raktiniai žodžiai:

striptizo šokėjas Vilniuje mergvakariui sodyboje, vyrų striptizo pasirodymai. vyrų striptizas, vyriškas striptizas, Vilnius, sodyboje,

Striptizas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X