Striptizo Šokėjas Vilniuje

Šokis Skaidiškėse

Moteris su įdomiu akcentu paskambino į RoyalStriptease ir užsakė savo draugei aka busimajai žmonai policininko striptizo šokį Vilniuje. Susitarę dėl tikslios vietos ir kainos nusprendžiau kaip reikiant pasiruošti šokiui (apšilimas gyvybiškai svarbus). Bevažiuojant link Vilniuje esančių Skaidiškių, dingo interneto ryšys, tai teko kaip praeitam amžiuje klausinėtis žmonių kelio 😀

Galiausiai atvykau į sutartą vietą (prieš tai dar buvau netyčia į mišką įvažiavęs, bet čia jau kita istorija,). Mane pasitiko toji pati moteris su įdomiu akcentu ir nuvedė mane į persirengimo kambarį.

Įėjus į kambarį mane pasitiko ganėtinai tylios merginos, atrodė, kad čia sėdi Žiūri komisija ir vertins mano striptizo pasirodymą. Nuskambėjus vokiškai dainai apie policininkus, teko pašokinti ne tik busimą nuotaką, bet ir kai kurias merginas, kad Žiūri komisijos režimas persijungtų į klykiančių merginų režimą. Striptizo šokėjas policininkas pademonstravo seksualiuosius atsispaudimus, erotiškai apieškojo jaunąją, trise pašoko kankaną (čia, kad būtų ir juokingiau, ir linksmiau merginoms).

Vėliau tas pats per daug sau leidžiantis mergvakarių policininkas, paėmė jaunąją ant rankų, pasiguldė ant grindų ir ,,įėjo‘‘ į ją misionieriaus poza, merginos to nesitikėjo, bet ko labiausiai nesitikėjo, kad rajūnas striptizo šokėjas pareigūnas leido paimti sau ant stalo esantį sumuštinį ir jį suvalgyti. Viena mergina išrėkė:,,Ei nu“. Net nereikia rodyti pirštais, kuri mergina gamino valgyti. Galiausiai visiškai išsirengus, teko ,,kęsti‘‘ kaip kai kurios merginos tranko nuogam ir itin pažeidžiamam striptizo šokėjui policininkui per užpakaliuką.

Užbaigus striptizo pasirodymą ir persirenginėjant kambaryje, atėjo klientė ir gražiai paklausė, ar aš su jomis dar atsisveikinsiu, koks save gerbiantis striptizo šokėjas išeis taip ir nepasakęs merginoms, kurioms ką tik šoko ,,ate‘‘? Man atsisveikinus ir einant link durų mane palydėjo šūksnis:,,Galime jums palikti savo numerius‘‘. Su šypsena grįžau į automobilį ir be GPS is žmonių pagalbos atvykau į gimtąjį Vilniaus miestą.

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X