Striptizo šokėjo pasirodymas Linksmajame Autobusiuke

Audringas vakaras linksmajame autobusiuke

Solidi moteris susisiekė su mumis, norėjusi maloniai nustebinti savo drauges. Iš pradžių pagalvojau galbūt neteisingai ją supratau, gal ji turėjo omeny draugę, bet vėliau viskas paaiškėjo: 40-ies metų jubiliejų švenčianti dama norėjo savo gimtadienio proga pradžiuginti drauges vyrišku striptizu linksmajame autobusiuke.

Su minėta moterimi aptarėme detales: autobusiukas iš lėto judės nuo marokietiško restorano link Belmonto, kur bus atliekamas šokis stovinčiame transporte.

Sustojus Belmonte merginos jau kažką įtarė: pasigirdo iš jų kalbos apie galimybę šiam vakarui atjaunėti, kai jų vyrai nieko nemato… Jų įtarimai pasitvirtino, į salono vidų įžengus atletiškam kareiviui. Muzika buvo ganėtinai garsi, tad tiek šokėjui, tiek merginoms pataikyti į taktą nebuvo sunku, kas davė itin gerą efektą: šokėjas pagal muziką krutino klubus, o merginos pagal muziką pliaukšteldavo į vietą, į kurią dažniausiai direktoriai pliaukšteli savo sekretorėms 😉 Kareivio šokis, deja, labai greitai baigėsi, bet laukė policininko raundas. Merginų reakcijos parodys, kuris iš šių veikėjų nusipelno aplodismentų

Šokėjas tiek fiziškai, tiek morališkai ruošėsi antrajam pasirodymui, kol moterys tuo tarpu rūkė laukė ir aptarinėjo patirtus įspūdžius, viena, teko išgirsti, atjaunėjo dvidešimčia metų 😀 Netrukus policininkas įžengė į tą patį linksmąjį automobilį grojant dainai Eins Zwei  Polizei. Būtų visai kvailas striptizo šokėjas, jei nesinaudotų autobusiuke esančiu stulpu, tad nieko nelaukęs, striptizioras sukinėjosi apie tą stulpą, kartais pakviesdamas kitą moterį prisijungti ir perduoti jai savo ilgametę patirtį, nepamiršo ir kiekvieną moterį pašokdinti atskirai, pakelti aukštai link lubų, nuleisti žemyn link grindų, nors šokėjas yra ganėtinai drovus, bet leido kai kurioms ir vesti pirštus po nuogą krūtinę, kojas, paprastai to šalinasi. Juokauju, toks šokėjas būtų išspirtas iš darbo.

Pasibaigus pasirodymui, autobusiuko vairuotojas išleido šokėją Katedros aikštėje, kur jis jau pasuko šokti į klubus, tik šį kartą su rūbais ir ne už pinigus… Tuo tarpu iš merginų reakcijų sprendžiant šį vakarą raundą laimėjo policininkas sugebėjęs efektingai šokti ir linksminti moteris judančiame autobusiuke. Kareivi, neliūdėk, tavo naktis dar išauš.

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X